Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:47 09.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Малката група завоеватели и местното населениенови [re: тpиrлaвa лaмя]  
Автор Rex Mysorum (турбо автохтон)
Публикувано21.02.06 21:40



Вече ти казах...

Да, около 10 пъти, може и повече. Просто те лишавах от удоволствието да кажеш последната дума. Можем да си караме така и до утре. Но понеже ми омръзна играта, айде, от мен да мине, оставям те с претенциите и да ме затапиш за последно.

------------
Пий вода

!

Редактирано от Rex Mysorum на 21.02.06 21:40.



Тема Re: Малката група завоеватели и местното населениенови [re: Rex Mysorum]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано21.02.06 21:44



Просто те лишавах от удоволствието да кажеш последната дума

О Боже на всички богове, благодарим ти за великото благоволение и за това че даваш да дишаме прахта по краката ти!



Тема Re: Малката група завоеватели и местното населениенови [re: Rex Mysorum]  
Автор kalinka72 (добро същество)
Публикувано21.02.06 22:11



Как са внасяни и аз знам

Точно затова ме учуди малко формулировката на въпроса

Защото едното момиченце явно не е чистокръвна потомка на завоеватели, а и типична индианка не е
Вярно, че косата и е доста права и кожата светличка като за негърче, но най-вероятно все пак има прадеди от черна Африка



Тема Re: Малката група завоеватели и местното населениенови [re: Craig]  
Автор Moмчe Бълrapчe (лаещо куче)
Публикувано22.02.06 01:15





EveryOne is the One


Тема Re: Малката група завоеватели и местното населениенови [re: тpиrлaвa лaмя]  
Автор VPopov (Наблюдател)
Публикувано22.02.06 09:44



И к'во сега,
опитваш се да ни убедиш, че ако детето ти прилича
на съседа си абсолютно спокоен щото е възможно прабаба ти да е прегрешила с прадядото на съседа и в същност със съседа сте далечни роднини, което е добър повод да го поканиш да изпиете по една ракия.

Във връзка с "компетентните" ти генетични твърдения в тази тема мога да ти пожелая само наистина да видиш в собственото си дете чертите на съседа, да се усмихнеш и да го поканиш на чашка.



Тема Re: Малката група завоеватели и местното населениенови [re: koмитa]  
Автор aryavarta (awaken)
Публикувано22.02.06 10:22



комита като модератор не ти прилича да вземаш страна по този начин



Тема Re: Малката група завоеватели и местното населениенови [re: aryavarta]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано22.02.06 10:30



Към настоящия момент се явявам диктатор.



Тема Re: Малката група завоеватели и местното населениенови [re: koмитa]  
Автор aryavarta (awaken)
Публикувано22.02.06 10:38



без значение на какъв си играеш - разпалваш караници като вземаш страна по този начин



Тема Re: Малката група завоеватели и местното населениенови [re: VPopov]  
Автор тpиrлaвa лaмя (огнедишаща)
Публикувано22.02.06 11:07



Това за децата и съседите не го разбрах. Или си имал предвид нещо смислено, но не си могъл да се изразиш правилно, или в главата ти е пълна каша. На тебе специално винаги всичко съм представял под формата на исторически извор, но в момента нямам време да ти изнасям лекции по биология или пък да ти препечатвам параграфи от учебници. Отиди там дето си купуваш евтините книжки за ционистки заговори и виж дали няма нещо свястно. Така ще ми спестиш усилия да те образовам.
Ще престана да коментирам твоите изказвания докато не почнеш да ми показваш някакви доказателства, с които да подплатиш изказванията си. Така ще може да се води дискусия, а не само да ми приказваш тъпоумни измислици.

П.П.:
На най-прост език се опитах да преразкажа как точно се осъщестявяа половото размножаване при двуполовите организми и как се унаследяват гени. Ако имаш някакви забележки към нещо конкретно от това, което казах за механиката на размножаването е хубаво да извадиш пример от учебник по биология и ще го коментирам.

Редактирано от тpиrлaвa лaмя на 22.02.06 11:53.



Тема Re: Малката група завоеватели и местното населениенови [re: kalinka72]  
Автор Rex Mysorum (турбо автохтон)
Публикувано22.02.06 12:51



Теб кой те излъга, че детето има нещо общо с негърчета?

Защо реши, че няма нищо общо с индианчетата? Те не са еднакви и тези в Мексико не са същите като онези, дето си гледала в "Доктор Куин лечителката" и "Винету". Типично меХиканско автохтонче си е.

------------
Пий вода

!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.