Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:51 03.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Гласуване за втори модераторнови  
Автор *Eвa* (усмихната)
Публикувано30.01.06 11:41



Предвид изказването на комита за част от клубарите

и двойния стандарт при банирането, вижте темата за бана на Лутъм, предлагам с цел по-добрия климат в клуб история и взаимно цензуриране да бъде избран втори модератор, за тази цел предлагам Крейг, тъй като добре познава клуба, отдавна участва и не е нарушавал правилата на клуба, освен това ми се струва безпристрастен. Преди малко прочетох и мнението му за бановете в темата на Рокси за бановете и го одобрявам.
Така че, предлагам Крейг за втори модератор.
Моля, гласувайте!
Моля темата да се закачи горе от комита, докато трае двуседмичното гласуване!

Редактирано от *Eвa* на 30.01.06 12:05.



Тема Re: Гласуване за втори модераторнови [re: *Eвa*]  
Автор *Eвa* (усмихната)
Публикувано30.01.06 11:46



Гласувам за това Крейг да стане втори модератор.



Тема Гласувамнови [re: *Eвa*]  
Автор Бoжoмил (АБoriginal)
Публикувано30.01.06 11:55



ПРОТИВ,

защото нямам нерви да се разправям и с втори цензор, единият вече ми стига.

А сладура, дето си го предложила за втори цензор, не веднъж е заявявал, че не се интересува от история, защото така правели на запад.

Да не говорим и че посочената причина за втори цензор е не само глупава, а дразнещо нагла, с което тотално ми падаш в очите.
---
На мнение съм, че от цензор няма нужда, камо ли от двама такива, дето няма да се сработят и ние ще им сърбаме попарата.

------------
Пий вода

!

Редактирано от Бoжoмил на 30.01.06 11:56.



Тема Re: Гласуване за втори модератор [re: *Eвa*]  
Автор »№*ы{}lЏї©®™ (Тортурач)
Публикувано30.01.06 12:03



1. Смятам, че Ева няма никакво морално право да провежда избори, след като е от най-новите участници тук.

2. Ева си няма понятие от история, първо да почете малко и после да си дава експертното мнение.

3. Против всякакви модератори съм.

4. Да не говорим за Крейг. Той също не се интересува от история.

5. В момента не мога да си кажа същинското мнение, защото си имаме един тъп модератор, който ще каже "не псувай".



Тема Re: Разкарай сенови [re: *Eвa*]  
Автор sondoke (боил)
Публикувано30.01.06 12:27



Пръждосвай се в клуб Астрология



Тема Re: Двоен стандарт казваш?нови [re: *Eвa*]  
Автор komitaМодератор (непокорен)
Публикувано30.01.06 12:42



П.п. Горенаписаните лични коментари ги изказвам в качеството си на потребител в този клуб, а не на модератор. Модераторското ми изказване е само в последния абзац, касаещо технологията на гласуване.




В България не може да има арктически студ, такъв може да има само в Арктика!

Тема Re: Гласуване за втори модераторнови [re: *Eвa*]  
Автор woland (messir)
Публикувано30.01.06 12:57



Подкрепям идеята на Ева. Най-вече защото според мен е необходима на този етап. Кандидатурата също ми се вижда разумна.



Тема Има предложение за втори модератор.нови [re: komita]  
Автор jove ()
Публикувано30.01.06 12:59



Предлагам ти да не се отклоняваш от темата, а да приложиш правилата за гласуване, включително заковаване на темата и триене на всички мнения, които не са изразяване на глас.



Тема Re: Гласуване за втори модераторнови [re: *Eвa*]  
Автор vencci (ХОРО С КОПИЕ)
Публикувано30.01.06 13:07



Против съм всякакви модератори, но .........

Но Българското Минало е деликатен общоевропейски проблем и външните нам контрабългарски интереси биха довели до поредното игнориране на истината.
Комита достатъчно толерантно изпълнява модераторските си функции, що се отнася до това, което администрацията на дир.бг му е възложила. В Археология няма модератор, но в Египтология има един, който е по-зле отколкото може нормален човек да си помисли и представи. За него никой не е гласувал и вероятно никой няма да гласува. Защо тук да е по-различно ?

Българската История за Българите - Гръцката за циганите и омразните азиатци / не арии / , както са ги наричали древните египтяни !



Тема Re: Гласуване за втори модераторнови [re: *Eвa*]  
Автор Last roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано30.01.06 13:13



Против!

Ad majorem pharmacie gloriam!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.