Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:23 25.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Уточнение за петърдобревиститенови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор Thiras (Rex Thracorum)
Публикувано05.03.06 18:44



Паисий, който добре пиарства на козарите от планините като иска да ги прави първи християни сред славяните.

Те са си знаели, че са първите християни сред словените:



Да не забравяме и Протоген Сердикийски, първият епископ на България, участвал във вселенския събор от... 325 г. Повече по въпроса можеш да научиш от Дюканж и Льо Киен. Както си личи от имената им, те са "български" аборигени, опитващи да изкарат българите тракийци от патриотични подбуди.




Тема Re: Уточнение за петърдобревиститенови [re: Thiras]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано05.03.06 21:40



Ти естествено вярваш на това защото ти отговаря на партийно-бизнес линията, която провеждате във форума. Но това са неща стъкмени в 19 век.
Друго е като четеш патриарх Никифор и Теофан, те са по-билзко до извора.

Vade retro, Satana


Тема Re: Уточнение за петърдобревиститенови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор Thiras (Rex Thracorum)
Публикувано05.03.06 21:52



Друго е като четеш патриарх Никифор и Теофан, те са по-билзко до извора.

Мда, доста категорично сочат това, което винаги съм твърдял - че мизи и сармати са едно и също: българи. Както и че Боспорското царство е българско царство - Антична Велика България.




Тема Re: Уточнение за петърдобревиститенови [re: Thiras]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано05.03.06 21:58



Не го сочат, а ти си го измисляш. Това е положението. Ти действаш на принципа "каквото не пише, да си го измислим - нали затова тракаме клавиатурата в офиса на Редколегията"!
Обаче те хванах. Протестираш срещу авторите които не са съвременици, защото не ти харесват, но когато стана дума за АБО - взе да ми показваш некакдърно направени преводи на автори от 19 век, които трябвало уж да имат стойност. АХАХАХА.

Vade retro, Satana


Тема Метличке,нови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор Thiras (Rex Thracorum)
Публикувано05.03.06 22:00



Защо не ми кажеш какво според теб пишат Теофан и Никифор преди да са те бананизирали?




Тема Re: Метличке,нови [re: Thiras]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано05.03.06 22:06



Значи признаваш, че не модераторът, а ти взимаш решението за бан на някого? Нещо, което отдавна подозирам. пък и как ти прощава така лесно 72 часа?!?
Ти чети какво точно са писали Никифор и Теофан? На мене ми е ясно. Българите нямат нищо общо с мизите, които би трябвало да са траки. Това го знаят дори и те.

Vade retro, Satana


Тема Re: Метличке,нови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор Thiras (Rex Thracorum)
Публикувано05.03.06 22:26



Значи признаваш, че не модераторът, а ти взимаш решението за бан на някого? Нещо, което отдавна подозирам.

Току-що обиди и модератора, който се явява и диктатор.

пък и как ти прощава така лесно 72 часа?!?

Ами много лесно. Поех ангажимент към него, който Thiras стриктно си спазва.
Атмосферата в клуба ще е още по-приятна, и то не само за мен, ако се освободим поне временно от безпредметното ти присъствие.




Тема Re: Метличке,нови [re: Thiras]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано05.03.06 22:31



Той модераторът ми е отдавна обиден. Още когато казах че освен българи има и други напродности по света. От тогава той мене ме обижда навсякъде по форумите, но аз него - никога. Да не говорим, че няма право на диктатура. Че се оплита като пиле в калчища в темата да допитването, понеже драпа да остане на това място, защото никъде другаде не го искат.
Но най-хубавото беше това признание.
Поех ангажимент към него
Без коментар.

Vade retro, Satana


Тема Re: Метличке,нови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор Thiras (Rex Thracorum)
Публикувано05.03.06 22:40



Поех ангажимент към него
Без коментар.


Защо? Коментирай, моля те! Според теб какъв ангажимент към Комита съм поел?


Редактирано от Thiras на 05.03.06 22:41.



Тема Re: Метличке,нови [re: Thiras]  
Автор Koпpивeнa мeтлa (lutomsky)
Публикувано05.03.06 22:49



Не мога да ви чета личните бележки, за да зная. Пък и вие никога няма да ги покажете, както стана в други случаи и, то явно преправени.
Впрочем за това грубо етично нарушение ти не поучи дори предупреждение за бан. Което е добро доказателство.

Vade retro, Satana



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.