Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:57 22.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Финикийцитенови [re: last roman]  
Автор oros (член)
Публикувано02.11.05 00:51



Разликата между Фоменко и мене е тази, че аз не съм математик. А моите "глупости" още никой от вас не е оборил. Всички казвате, че не съм прав, без да прилагате някакви аргументи. Казвате още, че така е прието, защото еди кой си е написал еди какво си.
Защо никой не ме обори с доводи и доказателства в темите ми за Българската история, които съм пуснал досега?
За твое сведение ще ти спомена, че в България ме смятат за един от най-добрите специалисти по антична нумизматика (римска включително).
Във връзка с това ще ти кажа още, че доста глупости пишеш понякога и ако искаш всеки път ще ти ги показвам.
А за финикийците - венецианци ще има още да пиша. Само ми следи следващите теми.

Орос.



Тема Re: Финикийцитенови [re: oros]  
Автор last roman (CORONIFER)
Публикувано02.11.05 01:31



Аман от изопачаване на историята....
Не съм ти чел писанията досега, но ще се постарая да наваксам "пропуснатото"...
Май археологическите находки нищо не означават за теб... А пък и нумизмат се пишеш....
Хубаво, дай си доказателствата... да се порадваме на откритията ти...
Колкото до глупостите ми - никой не е съвършен. Сериозно, ако имаш повече информация от мен по някои въпроси /аз не претендирам на изчерпателност, дори не съм историк/ - ще се радвам да внесеш необходимите корекции...

Primus inter pares!



Тема Re: Финикийцитенови [re: oros]  
Автор thorn (Краси)
Публикувано02.11.05 02:07



Що пък да си губя времето да те оборвам? Ти си фен Фоменко, а той е достатъчно оборен. И очакваш някой да ти обръща специално внимание ли? Зиези е къде по интересен от тебе.



Тема Re: Имали санови [re: *Eвa*]  
Автор *Eвa* (усмихната)
Публикувано02.11.05 11:34



Говорих с един човек и той ми каза, че Кастор и Полукс били свързани с финикийците. Знаете ли повече по въпроса?
Някой може ли да ми даде линк да прочета повече за финикийците?



Тема Re: Финикийцитенови [re: *Eвa*]  
Автор errata (Berserk)
Публикувано02.11.05 17:12



Predi den gledah - filmcheto za finikiicite po national geographic. Spored geneticheskite izsledvania te sa si chisti livanici (bez znachenie hristiani ili musulmani).
Ta tova e.

"In umbra, igitur, pugnabimus"


Тема Re: Финикийцитенови [re: errata]  
Автор komitaМодератор (баш)
Публикувано02.11.05 17:16



Автохтонци а?

Стани стани юнак балкански, от сън дълбок се събуди!


Тема Re: Финикийцитенови [re: komita]  
Автор errata (Berserk)
Публикувано02.11.05 17:20



Aha

"In umbra, igitur, pugnabimus"


Тема Re: Финикийцитенови [re: *Eвa*]  
Автор Koльo (по-нататък)
Публикувано02.11.05 19:54



Some Lebanese, Syrians, Maltese, Tunisians, Algerians and a small percentage of Somalis, along with certain other island folk in the Mediterranean, still consider themselves descendants of Phoenicians.

Википедия



Тема Re: Финикийцитенови [re: Koльo]  
Автор last roman (CORONIFER)
Публикувано02.11.05 20:13



Iska im se//....

Primus inter pares!



Тема Re: Финикийцитенови [re: errata]  
Автор *Eвa* (усмихната)
Публикувано04.11.05 23:43



Благодаря на всички взели отношение по темата.
Ето един линк за финикийците:

Редактирано от *Eвa* на 05.11.05 00:32.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.