Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:14 20.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: До хленчещият кандидат модераторнови [re: komita]  
Автор KoмapМодератор (честит)
Публикувано19.09.04 23:46



Подред:
1. Тук сме за история, а не да се обичаме с теб! Какъв ти е характерът не ме интересува!
2. Тъй като нищо не си написал тук на практика е недоказуемо!
3. Виж т. 2!
4. Избаран съм напълно в съответствие на Правилата и акоимаш възражения питай Фукла! Гласуване се проведе и напълно излишния ти въпрос е продиктуван пак от това, че тука си само един метеорит.
5. Ако хората си ти даже няма да се огранича дотук!
6. Параноята на Тулса явно е заразна, но не занм ти ли си жертвата или огнището на заразата!
7. Ако е така защо има 30 гласа в темата за гласувалите? Например около 15-те македонски никой не ги е викал, а сами се изтърсиха! Бягай в Кокершпаньол", но мисля, че "Лалугер" по ще ти отива!
8. Аджеба имам нет вкъщи, а на колко съм години си е само мой проблем;
9. Имам - държа такаива като тебе на почетно разстояние от чистите неща и смятам да продължа да го правя!
10. Не съм чувал такова нещо. Би ли ми казал къде да го прочета? Да не си го постнал в някаоя тема за откриване на магазин и прочее в "Македония"?



Тема Re: За последно.нови [re: Koмap]  
Автор komita ()
Публикувано20.09.04 11:55



Ти наистина ли мислиш че нищо не съм поствал в клуб История?
И можеш ли да ми дадеш легално определение за науката история?



Тема Re: За последнонови [re: komita]  
Автор mellisa (le solitaire)
Публикувано21.09.04 18:23



А, Комита, можеш да нари4аш "скъпа" майка си, сестра си или дъщеря си, а и вси4ки, които са ти го позволили, но доколкото си спомням аз не съм и ако не го разбираш и сега, върви в Африка си довърши еволюцията и после ще говорим пак, стига разбира се да живея толкова време, колкото е необходимо за твоето израстване...

И хайде един историк да ти даде легално определение за историята ! Всъщност, ти сам даде клю4а за това - историята е наука. Не нау4на фантастика, не вяра, не това, което на нас ни се иска, а наука. Толкоз !

А що се отнася до мерудията, казано от теб е голям комплимент.
А това, 4е си мъл4иш на мои постинги е лесно обяснимо - най-вероятно и да разбираш 1 от 3, просто няма какво да кажеш...

Cupitor impossibilium


Тема Re: Канд. модератора - биограф. справка!нови [re: XOP+БAT]  
Автор mellisa (le solitaire)
Публикувано21.09.04 18:28



Мдам, забрави да поискаш и генно-молекулярно изследване за 4истота на расата, да ме питаш дали съм ваксинирана, здрави ли са ми зъбите и да ми видиш данъ4ната декларация ...

No way !

Cupitor impossibilium


Тема Re: За последнонови [re: mellisa]  
Автор komita ()
Публикувано21.09.04 18:53



В интернет ще наричам кой както си поискам. А това че не пиша в постингите ти е защото са ми скучни и безинтересни.



Тема Re: За последнонови [re: mellisa]  
Автор tulsanew (bivsh tulsa)
Публикувано21.09.04 23:06



"върви в Африка си довърши еволюцията .."
......
Параноята е тежка болест..
Сигурно пак ми се е привидяло.



Тема Re: До хленчещият кандидат модераторнови [re: mellisa]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано24.09.04 23:46



Виж сега, неприятно ми е, че все мен даваш за пример. Аз съм никой, аз съм строителен инженер, не ме олицетворявай с търсачите на истината за Българската история.

И ще ми позволиш да репликирам поредната ти пледоария в защита на "науката". Разбира се, че не може да се сравняват "наука" и Вяра. Защото "науката" не е нищо друго освен нисша форма на вяра, докато Вярата е Верна , сиреч Истинна.

Пак ще се повторя - всички научни работници /"учени" ми звучи прекалено достойно/ ВЯРВАТ, че научните постулати са истина. Да, ВЯРВАТ, а не са проверили сами. Затова те са обикновени вярващи. И затова са "научни" работници, защото са "научени" да вярват.

Ще цитирам Овчаров, от едно предаване наскоро, посветено на Царичина. Искат му мнението относно дупката, а той , сякаш от свитата на Зевс Олимпийски, отговаря : Ако ни бяха повикали нас учените още в началото, нямаше да има дупка. Щяхме да ви кажем, че това са глупости!

Армията копала там с години, записките на екстрасенската заминали за Израел , и не се върнали, Овчаров обаче е наясно с ситуацията...

Ивана има една песен - Къв си ти бееее ?! Немаш никакви комплекси !!




Тема Re: До хленчещият кандидат модераторнови [re: Ziezi]  
Автор mellisaМодератор (le solitaire)
Публикувано25.09.04 12:14



А на мен ми е неприятно, 4е периоди4но повтаряме един и същи разговор от на4алото !
Струва ми се, 4е това за вярата и истината ве4е сме го обсъдили и ти така и не успя да ме убедиш, 4е между вяра и истина може да се постави знак за тъждество.
Зна4и, пак да се повторя - това, 4е ти вярваш в нещо не го прави истинно, както и нещо, което е истина не е задължителжо вяра. А що се отнася до нау4ните постулати, представи си, има и нау4ни работници, които проверяват 4аст от тях, преди да ги приемат.

Преди да седнеш пак да ми репликираш, те съветвам приятелски да погледнеш темата за Морала, не защото си мисля, 4е това ще те откаже да ми повтаряш вси4ко пак на ново, а защото поне ще видиш какви примери сме си дали и за разнообразие ще пробваш с нещо ново.
Може би този път ще се опиташ да ме убедиш, 4е 3 и 3 не прави 6 ? Едно и две ве4е ги разгледахме, а и 3 е любимо 4исло на доста хора тук

Cupitor impossibilium


Тема Re: До хленчещият кандидат модераторнови [re: Ziezi]  
Автор Лил ()
Публикувано25.09.04 17:21



Това, че си хидроинженер може да е от значение, ако те извикам вкъщи да ми оправяш водопровода, във виртуален форум е важно дали това, което твърдиш, можеш да го докажеш или караш само на патетика. Патетиката може да ти привлече клакьори, но няма да те направи по-прав.
А в търсенето на истината за българската история определено по-ценно доказателство са цитатите от Ивана, а не от исторически книги

Апропо, Къв си ти бееее ?! Немаш никакви комплекси !! напълно можеш да го отнесеш към себе си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.