Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 27.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема ГЛАСУВАНЕ!  
Автор Fallen_AngelМодератор (St. Lucifer)
Публикувано01.07.04 17:15



Както Мелиса правилно отбеляза, ще гласуваме ЗА и ПРОТИВ "Регистриран" клуб История! Това означава следното - регистрираните потребители могат да пишат, нерегистрираните само гледат, без да могат да пишат. За да е ясно веднъж завинаги кой за какво е!

Ще се броят гласовете само на регистрирани преди 30.06.2004 потребители, без значение дали са в клуба или не, просто трябва да са писали в клуба.

Въпросът вече не търпи отлагане.

Гласуването ще продължи до полунощ на 08.07.2004...

P.S. Ето част от мое мнение в друга дискусия, което технически унагледява нещата: Само че едно е аз да мога да блокирам един спамър по юзърнейм, и той да му се наложи да се регистрира наново, дори и да отнема 2 минути, а съвсем друго е да си играя да сканирам АйПи рейндж, да търся общи АйПи-та и да губя по 5 минути за един постинг да разбера кой го е писал, а спамъра с един рефреш да ме елиминира за 3 секунди, нали? Според вас какъв е шанса да успея да го спра по този начин?


Редактирано от Fallen_Angel на 02.07.04 10:26.



Тема ЗА [re: Fallen_Angel]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St. Lucifer)
Публикувано01.07.04 17:14



.



Тема ПРОТИВ [re: Fallen_Angel]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St. Lucifer)
Публикувано01.07.04 17:15



..



Тема Re: ЗА [re: Fallen_Angel]  
Автор mellisa (le solitaire)
Публикувано01.07.04 17:49



Аз гласувам " За ".

Cupitor impossibilium


Тема ЗА [re: Fallen_Angel]  
Автор Craig (лош енд гол)
Публикувано01.07.04 17:56



...

Perdue dans le vent, je brule et je m'enrhume


Тема и какъв е смисъла [re: Fallen_Angel]  
Автор ~!@$%^amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано01.07.04 18:02



ако някой иска да прави простотии ще се регистрира 5-10-15...150 пъти и пак ще ги прави простотиите.



Тема Re: и какъв е смисъла [re: ~!@$%^amp;*()_+]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St. Lucifer)
Публикувано01.07.04 18:08



Точно по този въпрос говорих преди малко -

.



Тема ЗА (no txt) [re: Fallen_Angel]  
Автор firefox (nostalgic)
Публикувано01.07.04 18:18



.

"Знаеш ли, най-трудно ми беше да си спомня незабравките..."


Тема Re: ГЛАСУВАНЕ! [re: Fallen_Angel]  
Автор woland (messir)
Публикувано01.07.04 18:21



Аз ще гласувам "за".
Обаче. Пак ще се намерят хора, които да твърдят, че това им накърнявало правата - първо, второ - какво ще стане, ако си остане както досега? Според мен клубът е мъртъв вече отдавна и кара на някаква остатъчна инерция. Просто трябва или да се почне отначало и начисто с правила, които да се спазват и модератори, обида към които ще означава изхвърляне, при това незабавно от клуба. Иначе не виждам смисъл въобще какво да дискутираме. И - нека всеки добре да си помисли, какво означава за него понятието "свобода". И - дали за него личната му свобода трябва да е безгранична или, тъй като това тук уж е форум, тя трябва да е съобразена с това, че има и други участници и би трябвало да се водят дискусии, а не да се прави надвикване или премерване на силите.



Тема Re: ГЛАСУВАНЕ! [re: woland]  
Автор mellisa (le solitaire)
Публикувано01.07.04 18:41



Понеже това е камък в моята градина, си позволявам да отговоря, въпреки 4е не му е тук мястото !
Занимаваш ли се с градинарство, Воланд ? Това е невероятна дейност, от която можеш да нау4иш много, ако си добър у4еник. Когато оформяш една френска градинаш, ти приравняваш вси4ки дървета или храсти до едно ниво. И това е едновременно тъжно и прекрасно, защото ти знаеш, 4е сред тях е имало такива, които са по-разли4ни от останалите и които са могли да станат по-високи или обратното, да останат по-ниски, но са принудени да се съобразяват с другите. И то4но тук е прекрасното - да видиш как в името на нещо по-голямо от тях самите, красотата на градината, те са приели формата на останалите. Което не озна4ава, 4е са съгласни с нея. Но в името на нещо по-важно са °склонили глава°. Така 4е не ми говори дали това ми нарушава правата - да, нарушава ги. Но го приемам....И не ми тълкувай понятието свобода, аз все още съм свободна сама да го направя.
Това бе първо. После, правилата са си много добри, трябва само да се прилагат по-стриктно, т.е., с по-голяма строгост и периоди4ност. Но понеже модераторите все си мислят, 4е нещата могат и с добро, без да се прилага сила, сме стигнали до тук.

Cupitor impossibilium



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.