Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:56 30.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: реплика - Мелисанови [re: mellisa]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St. Lucifer)
Публикувано02.07.04 11:42



Като си стартираш компютъра, какво пише в началото?

Windows XP
Windows 2000
Windows Millenium
Windows 98

?



Тема Противнови [re: Fallen_Angel]  
Автор Лил ()
Публикувано02.07.04 12:16



Не знам дали имам право на глас или на мнение, защото не съм член на клуба, но дори и да е само мнение - аз съм ПРОТИВ затварянето на клуба само за регистрирани.
Основания:
1. Това не може да спре спама, регистрацията само ще го забави - не всяка минута нова тема, а на пет минути. Псувните също няма да спрат.
2. Това обаче ще спре достъпа на доста други потребители, които по някакви си техни причини не желаят да се регистрират. Само да припомня кой ще бъде изключен: Alexander, македончe, Българин, Питекантроп, NoName, Ee, Каин, дядо Миню, дядо Благо, словен, Хор+Бат (последният да се брои за двама ), сигурно изпускам още много..всичките те го отнасят заради един aryavarta
3. Подобни простотии, като тази от преди няколко вечери, се случват относително рядко (аз имам спомен само за един подобен случай някъде през зимата). Е, може да се изтърпи без клуб една вечер, нали?
4. Макар и рядко, стават технически бъгове (мен например в един момент системата ме изхвърли и се наложи да си регистрирам нов ник).



Тема Re: Противнови [re: Лил]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St. Lucifer)
Публикувано02.07.04 12:28



ОК, броим те против, но по тази точка

В отговор на:

3. Подобни простотии, като тази от преди няколко вечери, се случват относително рядко (аз имам спомен само за един подобен случай някъде през зимата). Е, може да се изтърпи без клуб една вечер, нали?


не си права - аз лично, преди Комар да стане ко-модератор, съм трил 3 такива "вечери" - просто голяма част от хората не са ги виждали мизериите...


Редактирано от Fallen_Angel на 02.07.04 12:28.



Тема Re: реплика - Мелисанови [re: Fallen_Angel]  
Автор mellisa (le solitaire)
Публикувано02.07.04 12:31



Windows xp professionnel

Cupitor impossibilium


Тема Re: реплика - Мелисанови [re: headhunter]  
Автор Craig (лош енд гол)
Публикувано02.07.04 15:03



Че каква връзка има операционната система?
Буквите са:
ч = ` (AltGr +7, може би трябва да се натисне два пъти, ако се натисне един път слага ударение на следващата буква)
Ч = ~ (тилда, на френските клавиатури е AltGr +2 )
ю=| (вертикална черта- AltGr +6)
Ю=\ (бакслаш AltGr +8)

AltGr = Ctrl+Alt

Perdue dans le vent, je brule et je m'enrhume


Тема Re: реплика - Мелисанови [re: mellisa]  
Автор 3Mona (неоплакващ се)
Публикувано02.07.04 15:10



Аз съм ЗА, въпреки че не мога да мина за участник точно в този клуб. За сметка на това съм редовен читател, особено след дискусията за Филип (по разбираеми причини).

Няма монолитна лъжа, всеки от нас държи по една малка кръпчица.
Солженицин


Тема Re: реплика - Мелисанови [re: Fallen_Angel]  
Автор 3Mona (неоплакващ се)
Публикувано02.07.04 15:13



Модераторе, при така поставен въпрос рискуваш да си навлечеш гнева на потребителите на други ОС, и особено на нас, Мас-аджиите.

Няма монолитна лъжа, всеки от нас държи по една малка кръпчица.
Солженицин


Тема Re: реплика - Мелиса [re: 3Mona]  
Автор mellisa (le solitaire)
Публикувано02.07.04 15:21



Надявам се, 4е поне ти е харесала. Дискусията, искам да кажа

Cupitor impossibilium


Тема Re: Moderatori - usurpatori [re: Alexander]  
АвторИвaйлo (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 15:28



Прав си Александре. Самите модератори създават повече проблеми, отколкото "решават". Ако изобщо има какво да се "решава" в един форум. Всички забелязват (дори и тези които няма да го напишат), че при спорове и караници, те цензурират тенденциозно повече едната страна.
Измислени проблеми
Трябва ли някой все да напомня, че това е ФОРУМ, а не официална сбирка.
Където няма модератор, се скарат, па си теглят по една майна, па им писне и толкова. Луди, които пускат теми спам никой не им обръща внимание и темите им си минават до втора страница.
Тук колкото повече цензуриране има, толково повече стават споровете.

Абе, чудят се какъв "проблем" да си измислят да се правят на важни, вместо да оставят хората да си четат и пишат, което им е интересно.
Ама нали комсомолските активисти все трябва да се намират на работа, колкото и да е безсмислена.
Пука му на някой, че някой правел спам, освен на двамата модератори и още двама тирима като тях. Голям прас.



Тема Re: Moderatori - usurpatori [re: Ивaйлo]  
Автор mellisa (le solitaire)
Публикувано02.07.04 15:36



Където няма модератор, се скарат, па си теглят по една майна, па им писне и толкова. Луди, които пускат теми спам никой не им обръща внимание и темите им си минават до втора страница.
Зна4и аз трябва да търпя някой, когато ми тегли една майна, а после и да 4акам да му писне, 4е да се откаже.Хайде де !

А проблемът, който си го измисляме, е заел цялата първа страница. Като за нещо измислено, заема все пак доста място. Ама ако ти си про4ел вси4ки теми и си ги разбрал, е друг въпрос.
А, и както може би забелязваш, на някои хора им пука, 4е има спам. Кажи по-скоро, 4е на онези, на които не им пука сте ти и Ариаварта ( ако въобще сте двама) и още една шепа боклук като вас. Голям праС, като не ви отърва.

Cupitor impossibilium



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.