Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 22.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Античност  
АвторПoлoc (Нерегистриран)
Публикувано10.03.04 12:16



Има ли някой заинтересован за историята на античността?



Тема Re: Античностнови [re: Пoлoc]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St. Lucifer)
Публикувано10.03.04 12:32



Хехе, ще ме "накарате" да закова един тон теми най-отгоре май... Това е една дълбока и широка тема, където и мелиса, и бомбата и още един тон други хора имат какво да кажат...





Тема Re: Античностнови [re: Пoлoc]  
АвторПoлoc (Нерегистриран)
Публикувано10.03.04 12:50



Явно въпросът ми е бил страшно глупав, но мисълта ми беше за следндото: с един приятел решихме да напишем игра свързана с античността и ще ни трябва помощ за някои неща.



Тема Re: Античностнови [re: Пoлoc]  
Автор mellisa (la solitaire)
Публикувано10.03.04 13:11



с удоволствие ще помогна, ако мога

cupitor impossibilium


Тема Re: Античностнови [re: mellisa]  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано10.03.04 13:15



и аз бих дал акъл, ако се наложи и ми е по силите.

но, Полос, има вече доста игри върху древния свят. концепцията ви трябва да я изпипате такава, че да не повтаряте Caesar/Pharaoh/Zeus или пък Age Of Empires. интересно ми е да чуя какво сте помислили за това.

La vraie vie est absente. Nous ne sommes pas au monde.


Тема Re: Античностнови [re: the_bomb]  
Авторamatok (Нерегистриран)
Публикувано10.03.04 13:27



Ако българи правят игра за античността, то се моля Богу горещо траките да са в центъра на нещата!
Преди време излезе игра "Келтски крале" - ясно е, че се търси комерсиалния успех, ама де ги траките, т.е. нас! (м/у другото не съм виждал играта - дано пък има траки вътре!)
Това ме подсеща за филма "Язон и аргонавтите" - тв продукция - е там Орфей беше НЕГЪР (пардон - Афро-американец) - е това направо ме вбеси...защо подяволите Херакъл не беше чернокож...!!??!! ако зависеше от мене бих съдил създателите на тоя филм от името на България... къде блеят разни там министри на културата, науката...



Тема Re: Античностнови [re: amatok]  
Автор mellisa (la solitaire)
Публикувано10.03.04 13:42



ами винаги можеш да опиташ с един процес.
интересно ми е само на какво основание ще го направиш, и дали ще намериш поне един довод с иуридишеска тежест.

cupitor impossibilium


Тема Re: за играта...нови [re: Пoлoc]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St. Lucifer)
Публикувано10.03.04 14:06



... виж този

, това е някакъв вариант на руски, в съвремието...

Напомня малко на дънджъните от времето на ББС, плюс малко екстри, никакво графично оформление...



Тема Re: Античностнови [re: Пoлoc]  
АвторПoлoc (Нерегистриран)
Публикувано12.03.04 08:59



Ами все още обмисляме концепцията на играта, а и се очертава да имаме с моя приятел друга работа следващите няколко месеца. Все пак не губим надежда и й отделяме време когато можем. Играта ще е близка до Тотаl War сериите но стремежа ни е все пак да е нещо оригинално, дори да е с примитивна графика.



Тема Re: Античностнови [re: Пoлoc]  
АвторПoлoc (Нерегистриран)
Публикувано12.03.04 09:13



Ще ви бъда благодарен, ако ми посочите сайтове с информация за военното изкуство, поминъка на населението и организацията на селищата в античните общества.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.