Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 21.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
Тема Re: Що?нови [re: cayp]  
Автор mellisa (непознат)
Публикувано18.01.08 01:23



То не е и възпитано да заливаш някой с бележки, особено, ако ти е казано, че си нежелан.

Говорили си ламята и змеят. По едно време змеят казал:
- Да помълчим малко, че ми стана горещо!


Тема Re: Що?нови [re: mellisa]  
Автор cayp ()
Публикувано18.01.08 01:38



То не е и възпитано да заливаш няко с бележки, особено ако ти е казано, че си нежелан.

Е аз не съм казвал, че е нежелан. Освен това, като се има предвид, че Волк е мой псевдоипостас (или аз - негов, така и не разбрах?), трябва да се държа възпитано.








Тема Re: Що?нови [re: cayp]  
Автор mellisa (непознат)
Публикувано18.01.08 01:41



А, чул си слуховете :)))
Споко, не се връзвай


Те сега са на вълна, че аз съм мъж

Говорили си ламята и змеят. По едно време змеят казал:
- Да помълчим малко, че ми стана горещо!

Тема Re: Що?нови [re: mellisa]  
Автор cayp ()
Публикувано18.01.08 01:53



Споко, не се връзвай.

А, не се връзвам, нека се забавляват на мой гръб. Впрочем самият Волк беше силно изненадан от "идентификацията".



Те сега са на вълна, че аз съм мъж.

Постави се на тяхно място - може би не им е лесно да приемат, че една жена може да знае повече от тях?






Тема Re: Що?нови [re: cayp]  
Автор mellisa (непознат)
Публикувано18.01.08 02:05



Мхмх, трудно ми е да се поставя на тяхно място, нямам толкова малко мозък


Аз лично се забавлявам от сърце Миналата седмица бях 36 годишна жена, тази съм мъж, каква ли ще съм следващата? Хермафродит най вероятно
Вярвай ми, тук има доста параноици. Ако седнеш да се връзваш или обясняваш, изгубен си в превода

Говорили си ламята и змеят. По едно време змеят казал:
- Да помълчим малко, че ми стана горещо!

Тема Re: Що?нови [re: mellisa]  
Автор cayp ()
Публикувано18.01.08 02:16



Мхмх, трудно ми е да се поставя на тяхно място, нямам толкова малко мозък.

А, недей така, че ей сега тукашните антрополози ще ти пуснат някоя статистика за мозъчни обеми.



Миналата седмица бях 36 годишна жена, тази съм мъж, каква ли ще съм следващата? Хермафродит най вероятно.

In nova fert animus mutatas dicere formas corpora. Жалко, че не е жив, можеше да се вдъхнови.

Вярвай ми, тук има доста параноици. Ако седнеш да се връзваш или обясняваш, изгубен си в превода.

Абсолютно си права. Това си е наразделна част от чара на това място.






Тема Re: Що?нови [re: mellisa]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано18.01.08 06:44



Е, Волка си е стар бележкодраскач. И мен ме бомбандира, хитрецът. Направо си е жив интернет-трикстер.



Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: Правила, линкове, бележки от и до модераторите [re: koмитa]  
Автор Kossoman ()
Публикувано18.01.08 07:15



Както си почнал да отговаряш, да ти задам още един въпрос - кои никове са ипостасни? Че май навалицата в клуба не е чак толкова голяма, колкото изглежда на пръв поглед.





Тема Re: Правила, линкове, бележки от и до модераторите [re: Kossoman]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано18.01.08 10:31



Под ипостасни фалшиви ли да разбирам? След намирането на номера с плаващо айпи, трудно се хваща. Възможно е и никой да не е с фалшив ник. Най-много номера правят копривата, Волка.



Тема Re: Що? [re: cayp]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано18.01.08 10:36



Ами ти беше позволил да ти ползва прякора, което технически няма как да стане, без твое съгласие. Това предстои да се уточни.




Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.