Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:21 18.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ало, Падналия ангел...  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано10.09.03 17:31



Що си окупирал клуба, бе братчед? Пет теми, дето не мърдат. Само в клуб Ротвайлер има такова чудо, там някакъв идиот беше написал цяла страница правила. Я земи ги разкарай, тук малоумни няма.



Тема Re: Ало, Падналия ангел...нови [re: AK47M]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St. Lucifer)
Публикувано10.09.03 17:42



Споко, човече, до седмица ще са три :)



Тема Re: Ало, Падналия ангел...нови [re: AK47M]  
Автор Shankly (моряк)
Публикувано10.09.03 18:24



Ти да знаеш как беше в клуб Левски преди няколко седмици..



Тема Re: Хайде да мародераторствуваме!нови [re: Shankly]  
АвторПpeдлoжeниe (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 22:58



Споко.



Тема Re: Ало, Падналия ангел...нови [re: Fallen_Angel]  
Автор Cвeтeц (грешник)
Публикувано11.09.03 00:12



Прав е АК 47, вече си мислих, че нещо с клуба не е в ред.
Окачи си плакати в къщи и си ги чети всеки ден.
Махни тези глупости.
Без тебе клуба беше свободен и далеч по интересен.
Излюпи се от някъде и се държиш, като средновековен надзирател.
Ако искаш да бъдеш полезен с нещо стой в сянка и не се натрапвай непрекъснато.

Мазоли ни хванаха очите от твоите правила.

А най добре ще е да бъдеш участник в клуба, както всички други и да не се правиш на интересен.
Ако искаш да се обиждаш твоя си работа, но няма да сгреша, ако кажа от името на всички, че тук никой няма нужда от полицейщина.
Какво натрапваш непрекъснато на първа линия правилата си?



Тема Re: Ало, Падналия ангел...нови [re: Cвeтeц]  
Автор dma (irq)
Публикувано11.09.03 10:49



Светец, ще ме прощаваш, ама какво ти е направил Fallen_Angel? Досега не съм взимала защитата му, ама май е време да го направя. Ако те дразнят 5-те теми отгоре няма проблеми, кажи го нормално - без да агресираш модератора. Не знам от къде реши, че той се прави на интересен, ама аз виждам нещата по друг начин. Преди да изберем модератор, все пак ние го избрахме, клуба беше кошче за душевни отпадъци на един, може би двама индивиди, които непременно желаеха да разтурят клуба и да наложат чрез спам своите си идеи. Преди четях тук много често, откакто се появи спамаджията, тотално зарязах клуба, а и много хора май направиха същото.

Та така, ако имаш предложения, давай ги, ама моля без обвинения в "правене на интересен". Това не е аргумент.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Не е нелбходимо да се извиняваш,нови [re: dma]  
Автор Cвeтeц (грешник)
Публикувано11.09.03 11:16



уважавам правото на всеки да се отнася критично към мои постинги, както и аз реализипам правото си на критика.
Имаш право че вчера си позволих да бъда наднормено емоционалан.
Със сигурност изразат "правиш се на интересен" не е най интилегентният,
но по същество е справедлив.
Повярвай ми, че съм доста търпелив и толерантен, но тези измислени правила на първа линия ми избодаха очите.
Падналият ангел изглежда има някъква страст да надзирава, конролира и управлява, не го упреквам за това, всеки си е луд по своему, но не бива да ни мазоли очите постоянно с това.
Модерирай си щом имаш желание и време и това ти е приятно, това даже както ти казваш в случая със спамаджията е и полезно, но не не се опитвай да опекунстваш.
Лично на мен точно така ми действат тези правила на първо място.

С дружески поздрави и се надявам, че при теб всичко е ОК и ти скоро ще седнеш зад волана.






Тема Re: Не е нелбходимо да се извиняваш,нови [re: Cвeтeц]  
Автор headhunter (huntz orcxez)
Публикувано11.09.03 12:42



Светец здравей,
мойте уважения, но какво толкова ти пречат тези правила. Повечето клубове с модератори също си имат правила. Нашите висят горе, защото още са в процес на обсъждане.
Иначе както историята показа, правила трябва да има, защото се наплодиха много типове от сорта на 'Пачидар Димитров' и сие, които задръстиха пространството с глупости... Може би не си посещавал форума напоследък, но беше страшно затъпял.
Доколкото разбрах, правилата не са писани само от Ангела, но и от Комар, ако не си съглесен с нещо в тях - напиши конкретно. Не яж човека просто така.. 'дето се казва : не си му стиснал ръката, не си го погледнал в очите - как можеш да го оцениш правилно?

Поздрави,
Павел

General Protection Fault in module 0xDEEBAA. Рестартирайте държавата!


Тема Re: Не е нелбходимо да се извиняваш,нови [re: Cвeтeц]  
Автор dma (irq)
Публикувано11.09.03 12:51



headhunter е отговорил по-бързо от мен. Той е прав. Правилата и всички останали теми са горе засега, защото са в процес на обсъждане, на промяна. Вече говорихме в една тема, че ще е добре по-късно Fallen_Angel да ги обедини в само 1 заглавна тема, в която да има линкове към карти, първоизточници, анализи или каквото ни хрумне. Това ще е само временно положение и после всичко ще си дойде на мястото. Просто ме шашна малко агресивното ти обръщане към него. Тук има доста хора, които предлагат промени, отмяна на нещо или добавяне на друго, с други думи не са съгласни с предложеното засега от модератора, но нали затова сме членове на клуба, да помагаме за развитието му. Нали можем да си кажем несъгласието нормално?

Поздрави, с най-приятелски чувства. В спора се разжда истината и това никак не променя приятелските ми отношения спрямо някой.

Поздрав най-сърдечен и мерси за пожелянията

There's no place like 127.0.0.1


Тема Правилата са нужнинови [re: Fallen_Angel]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано11.09.03 12:56



Диктатурата е винаги по-добре организирана от свободата.
Радвам се, че ми отговори, Ангел. Някой ден ще мога да кажа - общувал съм с този човек.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.