Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:12 30.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема do vsicki clenove na kluba - gordeia se s vasнови  
Автор balgarian man (hercule)
Публикувано06.08.03 16:59



mili moi priateli,
i predstava si niamate kolko se gordeia s vas.
s izkliucenie na dvama trima , doshli otnikade samo zaradi spora, nikoi ot vas ne se poddade na moite dumi. ne sam v balgaria ot mnogo godini, no vie mi varnahte nadejdata ce edin den ste se opravim. bravo!!!!
a inace, ste kaja vie ste cudesen klub, i si pozviliavam da dobavia, nie sme cudesen klub, v koito se raziskvat istinski temi.

i predi da sam se samozabravil, ste dobavia ce OFIZIALNO SE OTTEGLIAM OT NADPREVARAT ZA MODERATOR. na vsicki, koito misleha seriozno da glasuvat za men, preporacvam da potarsiat pomost.
izviniavam se iskreno na onezi, koito ne zaslujavaha moite dumi, na angelceto i aganzeto nai-vece. molia za izvinenie i za tova, ce vi izgubih tolkova zenno vreme, no za men beshe vajno da razbera kakvo struvate, i ne sajaliavam.

s uvajenie BG MAN

istinata e s men


Тема Re: do vsicki clenove na kluba - gordeia se s vasнови [re: balgarian man]  
Автор dma (irq)
Публикувано06.08.03 17:07



Още малко и ще се влюбя в себе си . Остава само да си закача едно огледало на монитора и влюбването не ми мърда... .

Не ме питай как ми издържаха нервите да те чета и да не отговоря. Гордея се с новооткритите ми способности да се сдържам дори отвътре да ми идва да заколя някой. Едно тънко гласче в мен обаче ми казваше, че това е само провокация.

Държах да споделя с вас щастието си от моя самоконтрол

П.С. Сега да не пуснеш контратема на тази, че отивам да се гърмя веднага!


There's no place like 127.0.0.1

Редактирано от dma на 06.08.03 17:12.



Тема Re: do vsicki clenove na kluba - gordeia se s vasнови [re: balgarian man]  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано06.08.03 17:11



ама, ти сериозно ли?!

знаеш ли какъв камък ми пада от сърцето, че всичко случило се не може да е истина! ако всичко, казано днес, е било провокация, то моите поздравления, беше добър провокатор!

щом е така, извини ме за всичко обидно, казано по твой адрес, и се надявам на добър диалог с теб тук завбъдеще.

I dreamed I was a butterfly dreaming I was a man


Тема Re: do vsicki clenove na kluba - gordeia se s vasнови [re: balgarian man]  
Автор Fallen_Angel (Lucifer)
Публикувано06.08.03 17:16



Ako tova koeto kazvash, e istina, znachi uspiahme, bez az da znam, da dokajem edno:
Mojelo znachi bulgari ad vodiat spor, i to dosta razgoreshten, bez da se stiga do krainosti i bez da se izlivat kofi s pomia varhu oponentite.
Ako s neshto sum te zasegnal, izviniavai, naistina, no za provokator se spravi perfektno.

S uvajenie,
Fallen_Angel

++ Santo Domini ++


Тема Re: do vsicki clenove na kluba - gordeia se s vasнови [re: the_bomb]  
Автор balgarian man (hercule)
Публикувано06.08.03 17:17



takav sam si az oste ot malak, vse tarsia da proveria ot vatre, predi da se resha.
ami mnogo hubavo go beshe napisal angelceto, ami ako vsicko si beshe laja ?

abe covek, ubih se da go tarsia toia konsul, ama nikoi ne moje da mi kaje i tova e. sigurno e bil niakoi ot varvarskite vojdove, ce imperiata se e opitala da go umilostivi, ama koi tocno, ne se sestam. kaji mi go, molia te

BG MAN

samo tvoite dela sa tvoia sobstvenost


Тема Re: do vsicki clenove na kluba - gordeia se s vasнови [re: Fallen_Angel]  
Автор dma (irq)
Публикувано06.08.03 17:18



Абе знаеш ли... Ако беше наживо можеше досега да сме се хванали за гърлата. Ама нали има delay между отговорите та имаме време да се осъзнаем.


There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: do vsicki clenove na kluba - gordeia se s vasнови [re: balgarian man]  
Автор dma (irq)
Публикувано06.08.03 17:19



На мен ми се върти името на Версенжиторикс ( не знам дали той е бил издиган до такъв пост де.. и изобщо каква му е била ролята). Тази част от историята ми е тъмна Индия.


There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: do vsicki clenove na kluba - gordeia se s vasнови [re: dma]  
Автор balgarian man (hercule)
Публикувано06.08.03 17:23



ce zasto ste se hvastame za garlata.
az ne sam popadal na teb dosega, no si mislia ce beshe iskren ( a) v dumite si.
ste se radvam ako sam sabudil vajmojno nai mnogo hora, pak dori i te da ne sa mi otgovorili, vajnoto e ce otvatre im e tuptialo.


a inace mojeh i oste da vi trovia jivota, koi znae kolko falsh mojeh da otkria, no edno ot malkoto nesta, koito uvajavam sa horata koito ZNAIAT, a tuk ima takiva, uveriavam vi. ne mojeh da prodalja da vi obijdam

iskreno BG MAN

samo tvoite dela sa tvoia sobstvenost


Тема Re: do vsicki clenove na kluba - gordeia se s vasнови [re: balgarian man]  
Автор dma (irq)
Публикувано06.08.03 17:28



О, аз определено не съм от знаещите. Чета тук защото историята е нещо, което дълбоко ме интересува, но просто нямам възможност да се образовам повече. Затова и пиша адски рядко. Нали знаеш максимата "По-добре да си мълчиш и да изглеждаш глупав, отколкото да си отвориш устата и да го докажеш". Но както и да е.. важното е да има хубав клуб, в който свеки да може да си зададе въпросите и да получи отговор.


There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: do vsicki clenove na kluba - gordeia se s vasнови [re: dma]  
Автор balgarian man (hercule)
Публикувано06.08.03 17:29



ver... ne e bil nikoga consul, toi dori ne e priznat za vojd ot rimlianite, a prosto za podstrekatel. a i rim ne e imal nujda da go umilostiviava, tai kato cesar go e plenil i udoshil.
ne, misleh si po skoro za 4-5 vek, i novite narodi kato huni, goti, i taka natatak. i imeto na alaric mi se varti, ama moje da ne e bil parvia

samo tvoite dela sa tvoia sobstvenost



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.