Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 29.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема kontrapredlojenie za moderator  
Автор balgarian man (hercule)
Публикувано06.08.03 16:42



saglasen sam doniakade s melisa, no predlagam malko poizmeneni uslovia.
ste se otkaja ot nadprevarata za moderator, ako mi se obestae ce niama da bada pomolen da napusna sled izboro na angelceto i niama da ima zenzura na moite postingi

istinata e s men


Тема Re: kontrapredlojenie za moderatorнови [re: balgarian man]  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано06.08.03 16:48



е това е приказка!
на мен, ако бях модератор, и през ум не би ми минало да те гоня или цензурирам. мисля, че Fallen_Angel също ще прояви здрав разум, всъщност почти не се съмнявам.

а иначе и с теб дори човек може да си говори нормално - в темата за гърците например. така че нямам нищо против твоето присъстие тук, стига да се държиш прилично

I dreamed I was a butterfly dreaming I was a man


Тема Re: kontrapredlojenie za moderatorнови [re: balgarian man]  
Автор Fallen_Angel (Lucifer)
Публикувано06.08.03 16:50



Za men nai-dobria variant e da vidia teb i mellisa vuv istoricheski spor.
Ne takuv, v koito se upotrebiavat epiteti.
Nikogo niama da gonia, nito da censuriram do momenta v koito pochant takiva "slovesni" voini ot roda na "Ama kuv si ti", "Ama ti edi-kakuv-si". Togava tozi posting otiva v Istoriata v bukvalnia smisul na dumata :)

++ Santo Domini ++



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.