Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:07 29.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема izbor na moderator  
Автор balgarian man (hercule)
Публикувано05.08.03 14:09



az predlagam osven vsicko, koeto moderatora predlaga ot tehniceska gledna tocka, da se provede i edna malka anketa, za opredeliane na nivoto na znania po istoria. vse pak tova e klub istoria i ne moje edin negramotan i nezapoznat s tematikata da stane moderator.

moiata kandidatura ostava v sila, blagodaria za vashata podkrepa.

za tezi, koito ste reshat da se zahvanat s nika mi , tova e ironia i e naro4no .

a sto se otnasia do niakoi hora, koito niamat miasto tuk, redlagam da im dabe podskazano da si hodiat.

istinata e s men


Тема добре, да оставим ника тинови [re: balgarian man]  
Автор the_bomb (никой)
Публикувано05.08.03 14:19



а какво ще кажеш за това, че се опитваш да обещаеш пълна безнаказаност на тези, които гласуват за теб ("няма да трия постингите ви, дори да са обиди")?

ами за това, че искаш немотивирана цензура ("ако постингите на юдео-християнската ерес не могат да бъдат оборени с аргументи, ще бъдат трити")?

знаеш ли, точно такива боклуци като теб винаги са се стремели да се докопат до властта в България през последните 150 години и затова сме на туй дередже!

I dreamed I was a butterfly dreaming I was a man


Тема Re: добре, да оставим ника тинови [re: the_bomb]  
Автор balgarian man (hercule)
Публикувано05.08.03 14:33



а какво ще кажеш за това, че се опитваш да обещаеш пълна безнаказаност на тези, които гласуват за теб ("няма да трия постингите ви, дори да са обиди")?

zatova, ce obestavam palna beznakaznost ste kaza edno - kupubam glasove, kato i ti sam go otbeliaza, varshelo e rabota poslednite 150 godini

ами за това, че искаш немотивирана цензура ("ако постингите на юдео-християнската ерес не могат да бъдат оборени с аргументи, ще бъдат трити")?
ce zasto zenzurata da e nemotivirana ? ste ti dam edin primer : ziezi sled mnogo tarsene nai setne otkriva nadpis, koito potvarjdava 4e dumata kanos e mnogo stara e trakoiiska, i se poiaviava edna bezmoza4na glupacka i dava kup glupavi dovodi. eto tava predlagam da tria redovno. savsem si e motivirano ako pitash men

a ti ako iskash nesto pove4e pishi, ste se dogovorim za zenata

istinata e s men


Тема Re: izbor na moderatorнови [re: balgarian man]  
Автор Fallen_Angel (Lucifer)
Публикувано05.08.03 15:13



Gospodin Balgarian man
Izpolzvam sluchaia da se oburna kum vas sus edin-dva vaprosa, koito smushtavat moiata dusha v tozi chas.
1. Spored vas, koi hora triabva da budat pomoleni da si hodiat? Kajete im imenata, da znaiat, sled kato kupuvaiki glasove ste naput da spechelite? Az imam edno-dve predpolojenia, ako pozvolite, bih gi spodelil s vas: nai-veroiatno az, Fallen_Angel, kakto i jenata, koiato narekohte s epiteti, dostoini za peroto na edin "gramotan" i "zapoznat" sus neshtata dostoen balgarain man. Ako gresha, molia, popravete me, spomenavaiki viarnite imena.
2. Izhojdaiki ot vasheto nivo na istoricheski znania, kajete, kakva e bazata, na koiato shte precenite "gramotnostta" na edin budesht moderator po otnoshenie na istoricheski vaprosi? Moje bi vie i Ziezi da napravite testa, koito bi proveril znaniata na horata po lingvistika, klasicheski ezici i prochie? I tova li e vashata predstava za "istoria"? Igra na dumi...

Shte vi buda priznatelen, ako v nai-kratki srokove otgovorite na moite vaprosi, po vazmojnost argumentirano.

Kolkoto do men, ako Vie stanete moderator na tozi klub, shte vi lisha ot udovolstvieto da vijdate moia nick vsred tezi, koito imat turpenieto da pishat tuk.

Az ne iskam da buda sudnik po nauchni temi, az iskam da buda sudnik po dobri obnoski.

Iskrenno vash,
Fallen_Angel

++ Santo Domini ++


Тема Re: izbor na moderatorнови [re: Fallen_Angel]  
Автор balgarian man (hercule)
Публикувано05.08.03 15:36



gospodin Fallen_Angel,
ste pomolia da si hodiat hora, koito niamat rabota v edin AMATIORSKI klub po istoria, a vie opredeleno ste v kategoriata amatior, taka 4e zasto da vi gonia.

sled kato sme v klub istoria, predlagam da ima 4-5 vaprosa : anticna istoria, crednovekovie, novo vreme i balgarska istoria. tova struva li vi se spravedlivo ? a moite istoriceski znania ste se zabelejat po vreme na tozi test. no smeia da kaja ce sa dostatacno.

a sto se otnasia do tova koi ste gi izmisli tezi vaprosi, ste se saobrazia s vashite imena ( predlojete mi niakolko i ste se sporazumeem za edno, zenata ost...o, pardon, obarkah coveka, tolkova sam sviknal.

ocakvam s udovolstvie vashite reshenia

istinata e s men


Тема Re: izbor na moderatorнови [re: balgarian man]  
Автор Fallen_Angel (Lucifer)
Публикувано05.08.03 15:56



Dragi mi gospodine,
Ako ste chele moiata "zaiavka" da uchastvam v izbora na moderator, mislia che izrichno upomenah zashto spored men e dobre budeshtia moderator da ne e profesor po istoria.
Taka toi bi bil doniakude sublaznen da iztrie naprimer posting, koito ne mu oturva, i to argumentirani postingi.
Az naistina sum amatior, da, no imam i poznania.
Haide napravete mi vie edin test, na tezi 5 vaprosa, takova neshto ne sum pravil ot 10-na godini, otkakto zavurshih uchilishte. Taka hem shte pridobia predstava za znaniata si, hem i vie shte ste naiasno dokude stigat te.
Mislia, che taka shte e nai-spravedlivo, pri uslovie che i dvamata sme kandidati, izhojdaiki ot kraino razlichni pozici.
Neka namerim neshto obshto mejdu nas, ta da znaem vse pak koi kakuv e.

S uvajenie,
Fallen_Angel

++ Santo Domini ++


Тема Re: izbor na moderatorнови [re: Fallen_Angel]  
Автор balgarian man (hercule)
Публикувано05.08.03 16:02



iskate az da sastavia vaprosite ili ste pomolim niakoi drug, ta i dvamata da sme zaedno na starta ( sto se otnasia do finala, to tova e druga rabota)
ako ste svoboden sledvastia cas, zasto da ne pusnem edna molba da ni badat zadavani vaprosi ot horata v kluba, a nie da im otgovariame.
ili vi e strah

bih napisal s uvajenie, no ste bade laja

istinata e s men


Тема Re: Podrobnosti za meraklijata za moderatorнови [re: balgarian man]  
Авторcitatkov (Нерегистриран)
Публикувано05.08.03 16:10



Parvo edna dama beshe narechena ot BG man:
"ovsta,
patka..."

Da ne propusnem oste:
"ei takiva tapachki kato tebe izkriviavat balgarskata istoria.
ne se li vijdash che si poluobrazovana, ami se mesish tam kadeto ne ti e miastoto.
hodi se razkarai"

Tuka bombata beshe mnogo razveselen ot tova visokointelektualno izkazvane:
GLASUVAJTE ZA BALGARIAN MAN, NASAAAAM NARODEEEE! MODERATOR MOZHE DA BADE SAMO EDIN-BALGARIAN MAN!
Nazdrave!



Тема Re: Podrobnosti za meraklijata za moderatorнови [re: citatkov]  
Автор balgarian man (hercule)
Публикувано05.08.03 16:18



kakvo te kara da mislish, ce ovzata i patkata e dama ? pak i ne sa li gluposti tova, koeto pishe ?
da scitam li ce ste glasuvash za men. mnogo ste mi e priatno
apak za nazdraveto, cierpeneto ste e ot men, ti kakvoto kajesh

s uvajenie (vinagi uvajavam edin badest glasopodavatel)

istinata e s men


Тема Re: Podrobnosti za meraklijata za moderatorнови [re: balgarian man]  
Автор Fallen_Angel (Lucifer)
Публикувано05.08.03 17:06



Dragi mi gospodine,
Za razlika ot vas, az ne sum tuk da se dokazvam na tema koi e po-po-nai. Za razlika ot vas, az iskam da naucha neshto novo, a ne da ubedia sveta, che Hristos e bulgarin naprimer. Moite poznania po istoria moje i da ne sa na akademichni nivo, i ne se i sramuvam ot tova.
Zashtoto za smetka na vashite "akademichni" poznania po istoria, az imam dobri poznania po dobri obnoski, po tolerantnost i po vazpitanie.
Proiavata na neuvajenie ot vasha strana kum men govori samo za edno - vie ste kompleksar. Za vas e vajno samo i edinstveno vie da ste prav, bez nikakvo znachenie koi i kavo stoi pred vas. Ne mi puka za vashite i na Ziezi teorii za proizhoda na trakite, pra-bulgarite i prochie. Na men mi puka obache, kogato se nahvurliate varhu chovek, koito vi kazva, che ne ste pravi.
Za razlika ot vas, koito tursi vsiacheski izbivane na svoite kompleksi, az imam seriozna rabota, i dori i sega krada ot lichnoto si vreme, za da se zanivam s vas.
Vasheto izkluchitelno neseriozno i tendenciozno predlojenie moga samo da othvurlia s nasmeshka, bideiki naiasno, che s podstaveni nickove shte se opitate da se nahvurlite sreshtu men.
Ako naistina ste suglasen za variant za test, neka mellisa, Komap, Ziezi, the_bomb zadadat vaprosi, a ne razni kloningi ot roda na "citatko" da vi galiat samochuvstvieto.
Da ne govorim, che po tozi nachin niama da naklonite veznite v svoia tejest, zashtoto kazvam za poreden put neshto, koeto ne vi oturva da razberete iavno - az ne iskam da stavam moderator zaradi znaniata mi po istoria (koito vie tvurdfite che niamam), a zaradi iavno dalech po-dobtoto vazpitanie i zachitane na chujdoto mnenie (koeto az tvurdia, che vie go niamate).

++ Santo Domini ++



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.