Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:37 28.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема България и българите в гръцките учебници  
Автор Kapдинaл (monseigneur)
Публикувано05.06.03 21:23



по история ... някой някъде в България от "културното" разузнаване да си направил труда да проучи този въпрос и да публикува резултатите от него?!? старинарчо, някво инфо по въпроса или само ДС си вършеше работата? ам?

Ето как се прави:



Ето я на снимка тая леля, която предполагам е българка от семейство гъркомани



А нашто юдейо-турско Външно министерство ОЩЕ не е поставило въпроса на Атина - защо в "духа на европеизма и добросъседството" кръщава централни улици "Василий Българоубиец"? ам?

Тогава почвам да се питам защо нямаме ние улица Калоян Гръкоубиец? Реципрочност му е майката гръчоляшка, и от-горе.

пп. А юдейо-бугаристанското Външно замълча гузно дори, когато в гръцките медии НАГЛО се обсъждаше легалния внос на българки, които да се омъжат за гръцки ергени, щото в много гръчоляшки райони иало дибаланс между половете. Отврат.



- Ваше Височество ...

Тема Re: България и българите в гръцките учебницинови [re: Kapдинaл]  
АвторПaцидap Д. (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 03:15



Не се закацай с насите момцета ей, само на Кардиналцета сте ми станес!?



Тема Re: България и българите в гръцките учебницинови [re: Пaцидap Д.]  
Автор Kapдинaл (monseigneur)
Публикувано20.06.03 04:55



Чувам, че гръчоляшките студенти по Черноморието и в Пловдив били много наперени. Къде се затриха българските юнаци да им набиват кофите профилактично?

Вождът на сините мангасари Хасан:



Тема Re: България и българите в гръцките учебницинови [re: Kapдинaл]  
Автор ivx (~)
Публикувано23.06.03 14:27



вторият линк не работи

не знам не е една дума


Тема Re: България и българите в гръцките учебницинови [re: Kapдинaл]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 10:22



Не е нужно да се харчат сумати пари за културно разузнаване, като и на най-големия лаик му е ясно как са описани Българите в Гръцките учебници- като диваци, варвари и азиатски нашественици.

Тая отворена гъркиня Воури пише врели некипели. В Българските учебници се пише за борбите против Византия, и не виждам къде тя съзира някакво "гнусно отношение спрямо Гърците". Ами как тъпата патка иска да наречем Византийското робство? Може би иска да в БГ учебниците да се пишат реферати за благодарност към Византийските императори които са давали манна небесна и не са спирали да изсипват своята благодат към "дивия" и "варварски" Български народ?????

Аз винаги съм бил на мнението че Гърци и Турци са еднакво опасни за България, даже Гърците са по-опасни щото са доста по-хитри и лукави от Турците, и докато при Турците им разбираш метода на операция, то при Гърците е доста по-трудно. Очудвам се че има Българи които имат симпатии към Гърците, и дори говорят за няква Православна солидарност. Абе ква солидарност с тая фанариотска и мръснишка раса. Тея винаги ти забиват ножа в гърба.

Една древна Латинска поговорка гласи
"пазете се от Гърците когато ви поднасят дарове"

BEWARE OF GREEKS BEARING GIFTS



Тема Re: България и българите в гръцките учебницинови [re: Пeтъp]  
Автор ivx (~)
Публикувано25.06.03 13:16



"Аз винаги съм бил на мнението че Гърци и Турци са еднакво опасни за България..."

ееех, тези предлазсъдъци...

аз не бих го нарекъл "византийското робство" щото сме били много далече от положението на роби по това време

не знам не е една дума


Тема Re: България и българите в гръцките учебницинови [re: Пeтъp]  
Автор Kapдинaл (monseigneur)
Публикувано28.06.03 21:50



За съжаление реалистите в България се топят като ланшния сняг. Така да е - няма ги.

Аз винаги съм бил на мнението че Гърци и Турци са еднакво опасни за България, даже Гърците са по-опасни щото са доста по-хитри и лукави от Турците, и докато при Турците им разбираш метода на операция, то при Гърците е доста по-трудно. Очудвам се че има Българи които имат симпатии към Гърците, и дори говорят за няква Православна солидарност. Абе ква солидарност с тая фанариотска и мръснишка раса. Тея винаги ти забиват ножа в гърба.

Единствено не съм съгласен с главните букви за националностите.



- Со керес бе?


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.