Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 27.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Старинаро, добре ли си ?нови  
Автор ЯPOCTcлaв (бесен)
Публикувано02.03.03 02:44





Какви комунисти все още те ебат в гъзъ, бе пиле шарено ?

Ну НАТО, ну, погоди !!!


Тема Re: Старинаро, добре ли си ?нови [re: ЯPOCTcлaв]  
Автор Шapkaн (прелитащ)
Публикувано02.03.03 13:40



абе и аз не вденах кое му е шибаното на Свети Валентин, ама нейсе

Чувствай се като у дома си... а после те изхвърлят! Хора!


Тема Е, ти си по-лесеннови [re: Шapkaн]  
Автор ЯPOCTcлaв (бесен)
Публикувано02.03.03 13:48



Мене не ми е ясна идеята за световната конспирация - конунистите как станаха глобалисти...

Ну НАТО, ну, погоди !!!


Тема Re: Е, ти си по-лесен [re: ЯPOCTcлaв]  
Автор Шapkaн (прелитащ)
Публикувано02.03.03 14:11



и аз не я разбирам, пък като почнат да ми обясняват - заспивам.


Сетих се за един руски виц:
Някаква интелектуалка приказва на един грузинец надълго-нашироко за Достоевски и други такива, онзи се прозява и й вика: "Дэвушка дарагой, мне с вами скучно, мне с вами спать хочется..."


Чувствай се като у дома си... а после те изхвърлят! Хора!


Тема Re: Старинаро, добре ли си ?нови [re: ЯPOCTcлaв]  
Авторbul (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 21:36



Na nqkoj hora vse komunistite sa im vinovni . Kato ne stavat za ni6to , vse obvinqvat nqkogo . Sa6toto vagi i za obratniq slu4ai , kogato vse demokraciqta bila vinovna za vsi4ko . Takiva zagubenqci 6te si umrat v mizeia i omraza , kato vse nqkoi i ne6to 6te sa im vinovni za tova 4e za ni6to ne stavat .



Тема Re: Старинаро, добре ли си ?нови [re: ЯPOCTcлaв]  
Авторpepel ot cigara (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 14:55



A, be, hora,
ne vizhdate li, che tija starinari, ziezita i t.n. sa si edni naj-obiknoveni shizofrenitsi?



Тема Re: Старинаро, добре ли си ?нови [re: pepel ot cigara]  
АвторVagabond (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 15:49



Dragi mi pushacho,
budi taka dobur da ne se burkash v tozi forum. Tuk e predi vsichko za hora, koito znaiat neshto poveche ot nas, imat svoe vijdane i umeiat da go zashtitavat - nikoi nikogo ne kara na sila da se suglasiava s drugite.



Тема Това е пресилено!нови [re: pepel ot cigara]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано04.03.03 17:36



На са чак шизофреници, но честичко залитат в крайности!

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: Ne e presilenoнови [re: Black Wolf]  
Авторpepel ot cigara (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 12:03



Obicham da si cheta pisanija v razlichni forumi. Ne obicham da se mesja. Poveche me valnuva, kakvo pishat horata, kakvi sa mnenijata im. Tova mi e profesijata. Namesvam se tuk po druga prichina nesvarzana s istorijata. Makar che mnogo uchenitsi, internet maniatsi, mozhe da se obarkat, chetejki "shizofrenichni izlijanija". I tova e zhalkoto. Ne che i sred profesionalnite istoritsi da rechem (nali takav vi e foruma?) njama sbarkani hora - po mnenijata im (B. Dimitrov?) ili po epikriza (P. Dobrev?). Ta zatova, gragi Wolf, i drugite - prochete arhiva na drugi forumi, naprimer na gjuvecha. Tarsete kakvo pishe ziezi (makar che dostatachna e i stranitsata mu), kakvo pishe starinar i ste vidite, kolko obarkani saznanija imat. Spiram dotuk i njama da komentiram poveche. Po printsip njamam zhelanie da se mesja vav vashija forum.



Тема Re: Ne e presilenoнови [re: pepel ot cigara]  
АвторVagabond (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 16:08



Tova, koeto drazni, e ne, che ne si suglasen, a che burzash da postaviash diagnoza.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.