Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:02 09.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Дали е случайно че..  
Автор !Блyдницa (/любопитна/)
Публикувано20.06.02 12:59



чувала съм че тъпи идеологии пробиват при тъпи народи...та си задавам въпроса за комунизЪма и Русия..дали пък.... а не може да беде лъжа се...аз не си мисля рошо за тях...и пак не си мисля лошо..ох и този Кашпировски не помагами тъпи са си кво пък

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Дали е случайно че..нови [re: !Блyдницa]  
АвторKaтчинckи (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 13:38



Искам да те попитам, ей така, от чисто любопитство, дали скоро или въобще НЯКОГА си написала нещо смислено на нормален български език. Какви са тия "мъцания", "запецвания", "хъмкания"...
За съдържанието на постингите ти не си струва да се говори.
Речникът ти да не е от 200 думи? В такъв случай си извинена:)



Тема Re: Дали е случайно че..нови [re: !Блyдницa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 13:43



Здравей,

Това което си чувала е абсолютно невярно. Подробно и изключително компетентно, въпросът е разгледан в: Пол Джонсън "Съвременността - светът от 20те да 90 те години" София, Университетско издателство 1998 г. (ако не се лъжа за годината).

Бъди жива и здрава.



Тема Re: Дали е случайно че..нови [re: Kaтчинckи]  
Автор!Блyдницa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 16:04



Драги ми Господине, не знаех че клубовете са място само за високо ителигентни личности като Вас. Ами така де нека и ние простите да си попитаме пък може и да понаучим нещичко,а и с някоя и друга думичка да се пообогатим.А ти ако си стигнал до там тук да показваш IQ то си искренно ти се радвам.Имам въпросзадавам го.И ти благодаря за компентентният ти отговорБъди здрав. Или много ти здраве както казва народа. Айде дано разбираш от майтап , че......



Тема Re: Дали е случайно че..нови [re: MБ]  
Автор!Блyдницa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 16:10



Благодаря ти . С една дума



Тема Re: Дали е случайно че..нови [re: !Блyдницa]  
АвторKaтчинckи (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 16:18



Явно е, че истината боли. Не се впрягай, ма:)



Тема Re: Дали е случайно че..нови [re: Kaтчинckи]  
Автор!Блyдницa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 16:29



Така ли БЕтова на постинг на засегната ли прилича..опазил ме Бог ако се засягам от никове.ама виждам че се изказваш много компентентно все пак..



Тема Re: Дали е случайно че..нови [re: !Блyдницa]  
Авторcлaви (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 17:18



А дали случайно, ти не си просто една тъпа уфца, а? Грозна при това и вечно неразположена.



Тема Re: Дали е случайно че..нови [re: MБ]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано21.06.02 08:11



Много добро четиво! И това не е случайно. (лъжете се с годината- тази книга ние притежание от 1996 г., освен ако не се лъжем ние, при условие, че има вторично издание. Жалкото е, че е с меки корици, губи се ефектът при четене и се проявява дефект на полуразпад при страници 26, 58 и 109)



Тема Този път не ти разбрахме въпросанови [re: !Блyдницa]  
Автор Mими и Лили (каки)
Публикувано21.06.02 08:15



.
Джон Ленън го знаем. Убиха го в годината, в която почина Висоцки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.