Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 29.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Моите версии за изпращача на Лениннови  
АвторKOMУHИCT (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 13:02



Възможностите са следните : Тройния съюз, Антантата, компартия.

На Тройният съюз е напълно наясно, че ако веднъж болшевиките вземат Русия, спартакистите ще вземат Германия. А смяна на властта посред Световната война е крах за Тройния съюз.

Антантата впоследствие се опитва да завладее Русия, което СЪС СИГУРНОСТ показва, че изпращача не е Съглашението.

Вероятно, по-мощна компартия е способна да изпрати Ленин в Петроград. Единственият въпрос е коя?????????????



Тема Re: Моите версии за изпращача на Лениннови [re: KOMУHИCT]  
Автор woland (messir)
Публикувано07.02.02 15:49



Ти луд ли си? Или не си чел нищо за тогавашния период? Изпраща го генерал Людендорф, с надеждата, че може да събори по този начин единия от противниците си. По това време никой не би могъл да си помисли, че и в Германската Империя може някога да избухне революция.



Тема Re: Моите версии за изпращача на Лениннови [re: woland]  
АвторKOMУHИCT (Нерегистриран)
Публикувано09.02.02 10:44



Представи ми писмено доказателство, че е ген. Лудендорф от САМИЯ ген. Лудендорф и те признавам. Но едва ли някой се съмнява в силата на съюз "Спартак" през 1917г. През 1914 да, тогава всички вилнеят в националистическа истерия, но 1917г. вече имаме ФЕВРУАРСКА РЕВОЛЮЦИЯ!



Тема Re: Моите версии за изпращача на Лениннови [re: KOMУHИCT]  
Автор woland (messir)
Публикувано09.02.02 15:22



Боже, какво нещастие - типичен комунист. След като си мислиш, че знаеш отговора, защо питаш? Добре, че вече не са власт вашите хора!
Колкото за глупостите, които пишеш - през 17-та година в Германия НЯМА И ПОМЕН от такова нещо като комунистическа партия.
Това е истината в този случай - на повече заяждания тук няма да отговарям.



Тема Re: Моите версии за изпращача на Лениннови [re: woland]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано09.02.02 16:34



Грешиш, Воланд, тяхните хора не са слизали от власт в тая част на света. Конкретно в България има 18% народ /гласувалите за СДС/ и 82% народонаселение /които обитават България просто защото трябва да обитават някоя държава/. Като горния комуняга, дето иска жените да са общи, щото сам не може да се уреди.



Тема Re: АК47Мнови [re: AK47M]  
Автор woland (messir)
Публикувано09.02.02 18:16



Пардон. Прав си. Ама много ме ядоса тоя учил-недоучил комуняга! А иначе, конкретно имах предвид, че неговата любима партия (БКП), вече не е на власт. А иначе - вярно, че почти всичките ни политици са се формирали по комунистическо време и общо взето не познават други модели на поведение, освен комунистическите.



Тема Re: Моите версии за изпращача на Лениннови [re: KOMУHИCT]  
АвторMГ42 (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 12:49



Защо възможностите да са само три?
И задай си простия въпрос кои има такива пари?
Остава четвъртата, неупомената от вас възможност. Познай от първия път.....



Тема За общността на женитенови [re: woland]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано11.02.02 18:13



Абе то, като си помислиш, комунизмът не е чак толкова издухана идея. Особено виждането за общите жени. По тодорживково време почти го бяхме постигнали. И колкото по-развито ставаше социалистическото общество, толкова по-общи ставаха жените. Това се наричаше "претворяване в дело идеите на Маркс и Ленин". По това време бях завършен марксист-ленинец. През вечер се занимавах с марксизъм. Ама сега в бъхтането по извличане на принадена стойност в разширеното възпроизводство на обществения капитал на човек не приличам. Днес влязох в хепито на магистралата. Сервитьорката ми каза добър ден. Оставих си якето и отидох до тоалетна. Върнах се и същата сервитьорка пак ми каза добър ден. Представяш ли си? Въобще не ме е запомнила. Нищо не става от мен.
Блазе им на комунистите.



Тема Само за МГ42 [re: MГ42]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано11.02.02 18:22



Yes. Шибаните чифути. Познах ли?



Тема Re: Само за АК47Мнови [re: AK47M]  
АвторMГ42 (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 18:59



Позна от първия път.
Тук някакъв пич ни изкарва потомци на изгубеното 12 коляно........
На евреи ни изкара !




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.