Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 18.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема edin vaprosнови  
Автор balgarin (patriot)
Публикувано06.02.02 02:46



Niamam vazmojnost da pogledna tai kato ne sam si vkashti tezi dni,no niakoi moje li da mi kaje koga e sazdadena Rusia t.e. v koi vek?

Историята не ни учи на това как са живели дедите ни, а на това как да живеем НИЕ!!!


Тема Re: edin vaprosнови [re: balgarin]  
АвторKoмyниcт (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 12:40



Киевската Рус е създадена в 9-10 век. Ако питаш за това, коя поред славянска държава сме, ще ти кажа - първата! Да живее България



Тема Re: edin vaprosнови [re: Koмyниcт]  
Автор balgarin (patriot)
Публикувано06.02.02 13:12



Ne.

Vlizam v edin makedonski forum i edin makedonec mi izkacha s tezata,che po vremeto na Samuil rusnacite sa ni napadnali??????


Spored men tova e palna glupost.
Ti kakvo mislish po vaprosa?

Историята не ни учи на това как са живели дедите ни, а на това как да живеем НИЕ!!!


Тема ochevidno ne si mnogo svedust [re: balgarin]  
АвторOsvedomen (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 01:19



Ne PO VREME, a PREDI Samuil rusnacite (po-skoro vikingite, narichani rusi) ni napadat i ni sysipvat dyrzhavata. Tolkoz li pyk si bjagal ot chasovete po istorija?



Тема Re: ochevidno ne si mnogo svedustнови [re: Osvedomen]  
АвторKOMUNlST (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 12:52



Недей обиждай българина, българино(бил ти и осведомен), щом иска, нека знае. Българино, между дрругото, осведомения не е чак толкоз осведомен:
Варягите(нормани) ЗАЕДНО със славяни нападат България по времето на цар Петър и, превземайки Силистра набиват на кол 30-те най-видни мъже на града!
Да здравствует болгаро-советская дружба!
Между другото, българино, къде е оня македонски форум, с удоволствие бих се включил в него?



Тема И....нови [re: KOMUNlST]  
Автор Topepo (дон)
Публикувано07.02.02 13:21



Това съвсем не е единствения подобен инцидент през последните 1320 години.



Тема Re: ochevidno ne si mnogo svedustнови [re: KOMUNlST]  
Автор balgarin (patriot)
Публикувано07.02.02 15:38



www.ajvar.com

Ima uslovie obache da se govori na "makedonski ezik".



Историята не ни учи на това как са живели дедите ни, а на това как да живеем НИЕ!!!

Редактирано от balgarin на 07.02.02 15:40.



Тема Re: ochevidno ne si mnogo svedustнови [re: Osvedomen]  
Автор balgarin (patriot)
Публикувано07.02.02 15:39



A,be ne sam biagal ot chasovete,ama moje da sam spal.
Togava ne me interesuvashe mnogo,ama segagledam da si popalvam razninite.
A te sa mnogo...

Историята не ни учи на това как са живели дедите ни, а на това как да живеем НИЕ!!!


Тема Re: Otgovorнови [re: balgarin]  
АвторRadoslav (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 22:45



Ne znaia dali e pylna glupost ili umnost, no e fakt.
Kniaz Svetoslav (stiga da ne byrkam imeto - pisha go po pamet bez da proveria) "zavzema"severna Bylgaria. tova stava nikyde v tretata cetvyrt na 10 vek, toest predi samuil, no vse pak stava.
Mozesh da prochetesh koito poiskash seriozen uchebnik za da vidish neshtata v tochnost, no iterpretaziata triabva da ia napravish sam



Тема Re: ochevidno ne si mnogo svedustнови [re: KOMUNlST]  
АвторDobrin (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 09:24



Blizko mnogo blizko no vse pak da vnesa neobhodimite korekcii. Ubitite v Drastar/Silistra sa 300 Bulgarski boljari a ne 30. A tezi koito sa bili nabiti na kol sa zhiteli na Plovdiv - ako ne me lazhe pametta stavashe duma za 20 000 dushi ako mozhe da se vjarva na Vizantiiskite Hroniki.

Koj shte cherpi?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.