Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:00 28.06.24 
Футбол
   >> Хебър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Люлин:Хебър 0:2!нови  
Автор Fan (istinskiat)
Публикувано29.03.04 09:25



Постигнахме и първата си победа на чужд терен и вече сме на 11 място!
Головете за нашите бележат Калинов през първото полувреме, излязал зад защитата на люлинци е хладнокръвно отбелязал и Йорданов в 85-тата минута след бърза контра!
Имаме 28 точки със 7 победи 7 равни и 9 загуби и голова разлика 25:25

И само Хебър оле!

Хебър над всичко и над всички!


Тема Re: Люлин:Хебър 0:2!нови [re: Fan]  
Автор urban gothic (punk`s not dead)
Публикувано29.03.04 10:01



...i sme bez zaguba v [proletnia polusezon,4aka ni domakinski ma4 s botevgrad i izobshto rozovo budeshte!!!!
its so easy,easy-yeah
when everybody try po please me babay!!!!

btw nqkoi naqsno li e koe mqsto ni dava sigurno mqsto za ujnata b-grupa dogodina!?
...preduseshtam kak shte igraem s mainite v edna grupa:))-s botev oba4e:)
imam i 4ustvoto 4e s toq otbor bixme mogli da se zadurjim i v a-grupa!!!!!
bati! 6 ma4a-4pobedi 2 ravni-pri tova ma4ove s nai-silnite otbori v grupata-sega ostava lesnoto!

SAMO HEBAR-OLE



Тема Re: Люлин:Хебър 0:2!нови [re: Fan]  
Авторhebar_fan (Нерегистриран)
Публикувано29.03.04 11:11



браво на момчетата. кой каквото ще да казва - отбор сме и това си е. сега ни остана и последния "лидер" - Балкан. На тях редовно им пълнехме мрежата в последните години, сега трябва да затвърдим традицията. Ако ги отвеем и тях ще може да мислим за място в осмицата. сега не трябва да се самозабравяме, защото сме на 4 точки от опасната зона.



Тема Re: Люлин:Хебър 0:2!нови [re: hebar_fan]  
Автор urban gothic (punk`s not dead)
Публикувано29.03.04 16:45



ha!da ne se samozabrqvat futbolistite!!!az sum fan i na mene sega nikoi ne moje da mi zatvori ustata!
ako sega ne se xvalq i razprqvam kolko sme veliki-koga drug put shte moga da go prqva?!
ima i neshto drugo-nie sme fanove i za nas vaji praviloto,4e predima4 se govori!v toq smisul goverete bratq i sestri-raznasqite slavata na hebur prez sedem planini i sedem moreta-neka gluxite 4uqt a slepite vidqt koi e velikia hebur i koi sme nie-negovite revnostni fanove!
samo hebur ole!
..ako trqbva da stupim na zemqta poglednem programata(moqta e oka4ena to4no nad monitora)shte vidim,4e iamame oshte nqkolko ku4i ma4a-s iztrebitel na vunka,s kustendil na vunka i sus spartak na vunka.
li4no az ne pretendiram 4e poznavam otborite mnogo dobre,no mislq 4e 8-to mqsto e sigurno...
btw nekoi nema li da pusne klasiraneto i rezultatite ot drugite ma4ove v grupata.

SAMO HEBAR-OLE



Тема Re: Люлин:Хебър 0:2! [re: urban gothic]  
АвторFan (Нерегистриран)
Публикувано29.03.04 16:57



vednaga ti gi puskam:
Velbujd:Levski 1:0
Vihar:Benkovski 1:0
Iztrebitel:Slivn.geroi 4:1
Balkan:Sportist 4:3
Lyulin:Hebar 0:2
Chepinec:Spartak 1:0
Str.slava:Pirin 4:1
Minyor pernik;Slatina 4:0
Minyor B.dol:Botev 2:0

Klasirane
1.Minyor-Bobov dol 49 tochki
2.Balkan 47
3.Str.slava 46
4.Chepinec 44
5.Vihar 43
6.Iztrebitel 40
7.Spartak 33
8.Benkovski 33
9.Minyor pernik 33
10.Pirin 31
11.Hebar 28
12.Levski 26
13. Slivn.geroi 26
14.Velbujd 25
15.Sportist 25
16.Lyulin 25
17.Botev 24
18.Slatina 9
Tova e ot men!



Тема Re: Люлин:Хебър 0:2!нови [re: urban gothic]  
Автор KZL_KZL (новак)
Публикувано29.03.04 16:58



http://www.meridianmatch.bg/
Na 5 stranica ot dneshnia broi ima klasiraneto i mashovewte ot kruga.Kato gledam 7 miasto ni e v kurpa vurzano,a pri malko poveshe kusmet ,moje i 6-to



Тема Re: Люлин:Хебър 0:2!нови [re: KZL_KZL]  
АвторFan (Нерегистриран)
Публикувано29.03.04 16:59



Brei che si barz!
Vajnoto e,che se spasihme ot izpadane



Тема Re: Люлин:Хебър 0:2!нови [re: urban gothic]  
Авторhebar_fan (Нерегистриран)
Публикувано29.03.04 17:22



по отношение на самозабравянето си прав, футболистите да му мислят. под "самозабравяме" имах предвид точно това, както като казваме "бием" бият футболистите на терена. Колкото до хваленето свиквай с него, защото Беки започва да мачка и няма кой да го спре. Лично аз смятам, че ако не ни попречат външни фактори и подходим с нужната концентрация преди мачовете, ще завършим полусезона без загуба. А догодина да треперят майните, защото лошо им се пише.
между другото скъса ли от бъзик велинградчаните около теб? май трябва да им е ясно кой е номер едно в региона



Тема Re: Люлин:Хебър 0:2!нови [re: hebar_fan]  
Автор urban gothic (punk`s not dead)
Публикувано29.03.04 22:53



taq sedmiza nqkak tixo minaxa ravnia ma4 na QPR sus shitetown(luton),ravnia na man u i gunners,za pobedata na chelsea puk izobshto ne se i spomena shtoto chelsea e mrusna duma v maxalata :)
oba4e se otkroi edno novo sianie-edna nova zvezda koqto zatumnqva dori slunzeto v slun4ev den!
zvezdata na hebur!!!!
teq briliantni futbolisti i tozi samouk naroden genii-lazar(ot lozen li beshe???)
...bax mu maikata kaka ne mi se raz4ekna ustata da prikazvam za lavinata:)))
6 ma4a bez zaguba-ot predposledni-v sredata na tablizata za 6 gruga-bez zaguba sreshtu voda4ite v klasiraneto
8-to mqsto ne e nikakva iluzia-ako ne se preebem s iztrebitel(tam mai shte se podxluznem malko),ama i da padnem tam-za ma4a v kustendil sme 8-mi i dupe da im e qko na kustendilskite mom4enza!
nie ne igraem za pari,nie ne igraem za slava,nie ne igraem za 4est ili zaradi samia futbol-NIE IGRAEM ZA DA SKUSAME GUZA NA MAINITE DOGODINA!!!!

SAMO HEBAR-OLE



Тема Оле, оле, оле, оле!!!!!нови [re: Fan]  
Автор ckлaд бyдyщeГO copвAлcя (нету уже)
Публикувано30.03.04 00:24



И само Хебър, само Хебър...

Тактиката ми работи безупречно




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.