Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:48 18.05.24 
Футбол
   >> Хебър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Vie v koia grupa biahte ?нови  
АвторEbacha (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 02:16



Mislia che tova e dostatychno kato vypros !



Тема Отговор:нови [re: Ebacha]  
Автор бълГOApия (land of dreams)
Публикувано07.04.03 18:19



Бяхме в "А" група. Дето сега я наричат Висша лига. Няколко пъти при това. И пак ще бъдем.

****
Лошите момчета ги пращат в ада. Добрите - където си поискат.


Тема И то последния пътнови [re: бълГOApия]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано13.04.03 18:51



беше съвсем наскоро...
Айде бе- завръщайте се - писна ми от смешни отборчета във Висшата лига!!!

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Тя тая Висша лига е гадна работанови [re: Beнaбили]  
Автор бълГOApия (land of dreams)
Публикувано14.04.03 17:52



За да влезеш в нея, трябва да си сателит на някой. А аз така не искам

Има и друго нещо - напоследък Пазарджик много рядко случва на управляващи, които да толерират спорта и в частност футбола. Не че не е така и на други места, но мен си ме интересува Хебър. Благодаря ти, че ни смяташ за достойни за "А" група . Реалностите обаче...

От друга страна, Пазарджик се води градът, привлякъл най-много чужди инвестиции миналата година. Щяха да се строят нови фабрики, предприятия... Ако нещо от това стане, може и да просветне малко... Адски спортен град сме и в много спортове сме водещи, но футболът виноги ни е липсвал. Аз на друг мач, в който 20-хилядна публика да вика цял мач като агитка, не съм присъствал - това се случи на Хебър-Сливен 1:2 в "А" група. Тогава съдията как излезе жив от терена, не знам. И Лечков също - след като вкара гол от засада, дойде да ни се лези на централната трибуна и едва не беше улучен от бомба. 2 чисти дузпи ни спестиха, 1 чист гол ни отмениха... Случват се такива работи, естествено. Ама все на който не трябва :() После и във вестниците писаха колко много ни ощетили, ама горчилката си е горчилка.

Важното са спомените, а това по-горе е един ценен спомен. Може да не е приятен, обаче е СПОМЕН... А като няма отбор, няма и спомени...

******************
Лошите момчета ги пращат в ада. Добрите - където си поискат.


Тема Абе гадно, гадно,нови [re: бълГOApия]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано15.04.03 18:58



ама все пак си е висша лига. А и определено Хебър е от отборите, чието място е там. За разлика от някои други сега пребиваващи там. Или от тези дето влизат сега. Отборчета дето се мотаят из групата само за да се правят рекорди срещу тях... и да си изпадат мирно и кротко пак надолу из групите...

Колкото до сателитите - ами Литекс като влезе не беше сателит на никого. Просто един местен бизнесмен застана зад отбора... и го направи по начин, за който други отбори могат само да мечтаят. Нямам никакво намерение да коментирам коклко са ни честни титлите и тн... но Литекс е фактор във Висшата лига. Още от момента в който влезе в нея... А както и ти казваш в Пазарджик има достатъчно хора, които могат да дадат пари и за футбол. И Хебър да си се върне на мястото... Надявам се да стане....

А спомените - всички ги имаме. Всяка година стискахме палци на Осъм да влезе в А група и все не ставаше... А в онези години в А група се играеше на терена. А не в БФС с искане за служебни победи.
Спомени, спомени.....

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Абе гадно, гадно,нови [re: Beнaбили]  
Автор бълГOApия (land of dreams)
Публикувано16.04.03 15:58



Вие между другото май държите рекорда по участия в "Б" групата

******************
Лошите момчета ги пращат в ада. Добрите - където си поискат.


Тема Мдамнови [re: бълГOApия]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано16.04.03 16:13



Наш си е рекорда :)

ако някой не го е минал последните години :)) Че спрях да следя какво става

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...

Редактирано от Beнaбили на 16.04.03 16:17.



Тема Тогава ви бех голем феннови [re: бълГOApия]  
Автор Meйджъp™ ()
Публикувано24.04.03 18:21



ако не се лъжа говориш за сезон 90/91. голем фен ви бех тогава.





Тема Ако трябва да бъдем честнинови [re: Beнaбили]  
Автор Meйджъp™ ()
Публикувано24.04.03 18:24



отбори като Хебър и Литекс са си точно за Б групата. Ама онази истинската , а не тази смешка, която е в момента.

п.п. нормално ли е Македонска слава в А група???





Тема Re: Тогава ви бех голем феннови [re: Meйджъp™]  
Автор Ceco[HPFC]Модератор ()
Публикувано25.04.03 01:50



мейджър - не съм съгласен с теб поради 1 причина само...
България е 8 mio, а Пазарджик 1/100 от нея по население, или малко повече - на тази база - да речем че си прав...
Но хайде да сравняваме спортна база в сравнение с други градове. Да сравняваме и традиции, школа (тя вече не съществува на практика, но САМО от А група (плюс Владо Манчев и още 2-3 дето сега играят по чужбина), може да събереш отбор не от 11 а от 24 човека, който и без организация да стане ШАМПИОН на България. :)
Предполагам същото (защо не и с по-голяма сила) - може да се каже и за Ловеч...

Спорт без фенове няма, ако питаш мен. По тая логика на кой са нужни Славия, Локо Сф, при всичкото ми уважение към техните фенове, но ми се струва че истинските там дори ги познавам поименно...

А за истинската Б група.. Преди 2 дни гледахме в къщи Барса - Ювентус... Обяснявах на компанията ми (почти само софиянци), че повече ме кефи футбол в който противника е почти във целия мач във въздуха... Това е футбол за мен, а не префинените падания на Велизар Димитров.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.