Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 20.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хъммммммммммммммммнови [re: pif_a]  
Автор Darkkingdom Lord (Dark Knight)
Публикувано22.04.02 21:05



Ami az po princip mrazq da psuvam, ama o6te pove4e mrazq men da me psuvat, kakto ti napravi purvi /ako ne si spomnq6 / - na tova, moeto, mu se vika po nau4nomu retorsia, a po narodnomu - kakvoto povikalo - takova se obadilo! Taka 4e pri4inata za tozi otgovr e samo v teb!

"Together we stand, steel in our hands,
fighting FOREVER, FOREVER we stand!"


Тема Re: Браве бренови [re: o2]  
Автор Darkkingdom Lord (Dark Knight)
Публикувано22.04.02 21:17



Ami az sum fen na jenskite vokali!!! I za6to da ne sa izraz na sila i mo6t - Dark Moor naprimer - qka muzika, qki tekstove! Nightwish - kultova grupa! i t.n.
I ne samo, de! Ti da ne si misli6, 4e se kefq na Kati i Kameliq, 6tot sa im mnooo qki pesnite?!
Prosto tva da se e*** dvama muje, protivore4i na vsi4ki prirodni zakoni i ako 6te da e genialno az ne moga da se kefq na tvor4estvoto na pedal! Li4no mnenie! Koito iska neka se kefi!

"Together we stand, steel in our hands,
fighting FOREVER, FOREVER we stand!"


Тема Re: Хъммммммммммммммммнови [re: StormWitch]  
Автор Darkkingdom Lord (Dark Knight)
Публикувано22.04.02 21:31



Ta zna4i, kogato vzeh da vlizam v kluba i pro4etoh nqkolko tvoi postinga si pomislih "Toq pi4 dali e prirodno tup, ili samo se pravi?". Mnogo skoro se ubedih, 4e ne se pravi6! Ta:
1. Az nikva stinka nqma da mu dam, 4e da mi q vru6ta toi ili koito i da bilo!
2. Nqma kvo da praq okolo nikakuv stadion, 6tot 6 sum v NDK na koncert na DT!
3. Tova ne e rasizum, a mu se vika moral i moralni cennosti, koito za sujalenie ve4e malko hora za4itat, ta zatova Bulgaria e na tozi hal!
4. S tazi tvoq tolerantnost i svobodomislie... Hm!

P.S. Izvinqvai za maimunicata, ama ti nali be6e 6ebek, ta rekoh da go napi6a na "rodniq" ti ezik! Da ti e po-lesno da go 4ete6, de!

"Together we stand, steel in our hands,
fighting FOREVER, FOREVER we stand!"


Тема Re: Хъммммммммммммммммнови [re: Darkkingdom Lord]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано22.04.02 23:35



Ех Андрешко, Андрешко...къде е дядо Йоцо да те научи да прогледнеш...

Много си зле.
Без да съм екстрасенс мога да ти кажа, че си израстнал някъде на село - откърмен от някоя вкаменелост, ...или някой (татко, батко, етц.) си е "поиграл" с теб като си бил малък и си развил такава нетърпимост - ако е така, приеми мойте съболезнования. Чувал съм ,че на село се такива работи се случвали често.

Мъчно ми е за теб, наистина..."моралисте"

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: Браве бренови [re: Darkkingdom Lord]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано23.04.02 11:39



abe choveche chui se kakvi gi govorish. znachi neshto uzhasno si protivorechish. eto kakvo kaza v prednia post:

... HM e muzika, koqto simvolizira silata i mo6tta! Ne moga da priema da q pravqt pedali ili narkomani...

znachi eto ti nightwish - vednaga spirai da slushash nightwish! kak mozhesh izobshto da izturpish metal grupa, v koiato ne drug, ami tochno vokala e vsichko drugo, no ne silen ili moshten sashto vednaga spirai da slushash arch enemy, bolt thrower, rhapsody itn itn...

a predstaviash li si kakva chast ot metal muzikantite si traiat, che sa obratni? ti triabva da zhiveesh v postoianen koshmar, che naprimer niakoi ot tvoiata liubima grupa e obraten! predstavi si naprimer, che hansi ot blind guardian e taen pedal... ili che bruce dickinson kato fredi mercury si ima svoite zabezhki! i kvo? shte anatemosash maiden i guardian i shte izgorish vsichkite im diskove na klada



Тема Re: Хъммммммммммммммммнови [re: Darkkingdom Lord]  
Автор pif_a (тъмнo син)
Публикувано23.04.02 15:42



I az mrazia da psuvam, ama togava mnogo se vbesih ot tvoeto mnenie i zatova ti otgovorih taka...

God hates us all...


Тема Re: Dream Theater! тия кви са ...и за кво сенови [re: akaция aвeню.....]  
Автор The_Lightning (Black Marshall)
Публикувано23.04.02 21:13



Брей изчетох ги всички тез неща, не съм влизал една седмица и какво е станало направо
А иначе относно туй, направо като гръм от ясно небе ми дойде това за Слейър и Халфорд, а пък за ДТ - още отгоре
Брей тея капути от СМЕ се събудиха си викам, а сега какво - българска работа, как може в един ден....някакви други да докарат ДТ
Абе не знам аз лично Роб Халфорд не изпускам, защото за ме е много над всички и от Слейър и ДТ според мен
Ако примерно щяха да свирят Слейър и ДТ , а Халфорд сам-другаде пак на него щях дя отида
А относно всичките простотии относно това, че бил педал не ми пука ХАЛФОРД РУЛЗ!!!
Слейър не са дори сред първите ми любими траш групи - не могат едно соло да изсвирят, а и взеха да загниват, като повечето си побратими американци
ДТ са куул, ама нещо не са също сред любимите ми прогресив групи, а и много изкуствени ми изглеждат
Никой тук май не се замисли за китарния виртуоз Сатриани, аз не познавам добре творчеството му, но от малкото , което съм чувал си правя изводите
А ХИМ не ги трая, така че - ясно
Това е Хлфорд не е за изпускане

Редактирано от The_Lightning на 23.04.02 21:16.



Тема Re: Dream Theater! тия кви са ...и за кво сенови [re: The_Lightning]  
Автор Pennywise (it)
Публикувано24.04.02 09:26





Имам чувстовото, че на стадиона ще сме разделени на две - по-възрастните (извинявай, ако бъркам, но все пак тия дето сме израсли с Мейдън и Джудас вече сме от по-горна възрастова група ) ще си чакаме и ще се кефим повече на Халфорд....
А пък Слейър ако не наблегнат на Сезоните... може направо и да ги освирквам...



ex-tron

And then there was silence...


Тема Re: Dream Theater! тия кви са ...и за кво сенови [re: Pennywise]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано24.04.02 11:32



Мдам, и аз имам някакво такова чуство. И най-гадното е, че преди тях ще свирят поне 3-4 сръбско-македонски групи разни...

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: Dream Theater! тия кви са ...и за кво сенови [re: Pennywise]  
Автор идиoт (абсолютен)
Публикувано24.04.02 11:51



голяма си смешка
демек , ако пък (според теб ) вземът , че се изтървът и забият предимно от Ангелъ начи голем резил шъ паднат ....даже не ми се отваря приказка ..как има да издуваш бузки ако джътнът и ...но мърси !
ае стига глупости ве ....
възрастните сте били израстнали с мейдън и джудъс !
баси ...на времето имаше единствено Кис и ДиСи .....

..16 години настоятел , 8 пъти напрекъснато преизбран !!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.