Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 20.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Slayer & Halford или Dream Theater?нови [re: Cornholio]  
Автор Яkи Дyдъл (Патето на Чопър)
Публикувано11.05.02 11:27



Визирам "Falling into Infinity" който си е грънджо-алтерна отвсекъде, па предполагам че и новия не е по-добър

Гледайки един от последните им сет-листи (лайфа им в барцелона 02/18/02) визирам, че свирят 0 (словом НУЛА) песни от първия албум и 3 от втория и всичко останало са нови чалги, включая две от "инто инфинити," блоах! Определено не се чувствам ощетен, че няма да присъствувам...зарад един "Pull me under" да ме накзват 2 и кусур часа с 15 минутни тъжовни песни и дори да не изсвирят Ytse-Jam И ни една песен от най-добрия си албум...не, благодаря!

Редактирано от Яkи Дyдъл на 11.05.02 11:48.



Тема Re: Slayer & Halford или Dream Theater?нови [re: Mille Petrozza]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано11.05.02 11:38



що да е грубо, аз не ги обиждам... едно време ги слушах като нямах достъп до друго speed-че... изобщо не е обида грухането, и аз слушам грухащи групи (-:

Good behaviour brings the Saviour to his knees
John Petrucci


Тема Re: Slayer & Halford или Dream Theater?нови [re: Mille Petrozza]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано11.05.02 11:41



не съм оплювал никоя група... нека всеки се кефи максимално. просто казах, че slayer не ме кефят достатъчно за да отида на концерт... и мисля, че 70% от феновете ще са там заради Халфорд.

Good behaviour brings the Saviour to his knees
John Petrucci


Тема Re: Slayer & Halford или Dream Theater?нови [re: Яkи Дyдъл]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано11.05.02 11:56



ми не съм много съгласен, за мен FII е с 10 класи над Images and Words и Awake. а новият ми е най-любим, изтеглих си 5-6 bootleg-а и още от сега се подготвям за втората част на концерта, коато ще изсвирят цялата 42-минутна Six Degrees of Inner Turbulence...
и двете 'чалги' от FII са Peruvian Skies и Lines in the Sand, супер култови, жалко само че не свирят Hollow Years или примерно Misunderstood от новия албум... Поне ще се изкефя на The Glass Prison, нищо че в нея има един риф дето е краден от Tool

Good behaviour brings the Saviour to his knees
John Petrucci


Тема Re: Slayer & Halford или Dream Theater?нови [re: Cornholio]  
Автор Яkи Дyдъл (Патето на Чопър)
Публикувано11.05.02 12:02



В Барцелона са свирили Hollow Years на местото на Peruvian Skies...а щом в новия си албум са крали от Tool - таз абсолютна гръндж-икона група, просто незнам какво да ти кажа, но съм щастлив, че не съм се абил да го чуя, хехех

Егати падението - да паднеш дотам ,че да краднеш от туул...а бяха хубава група първите две години...

Редактирано от Яkи Дyдъл на 11.05.02 12:04.



Тема Re: Slayer & Halford или Dream Theater?нови [re: Cornholio]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано11.05.02 14:01



spored men ne mozhe da se slushal slayer i da tvardish, che vokala "gruhti". znachi tolkova si slushal slayer - tam vokala ne gruhti kato tozi na sepultura ili dori na sodom, a si "kreshti" chisto - ot parvia-do poslednia album :)



Тема Re: Slayer & Halford или Dream Theater?нови [re: Яkи Дyдъл]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано11.05.02 14:05



ia si priznai kakvo si slushal sled falling into infinity? sled tova DT imat dva albuma, i dvata niamat NISHTO obshto s falling into infinity, i dvata sa absoliunto zhestoki, kato parvia (scenes from a memory) se iaviava neshto kato produlzhenie na images and words i zvuchi mnogo podobno, a vtoria (six degrees of inner turbulence) i az ne znam na kakvo da go oprilicha - dosta e stranen za dream theater, no pak e chudesen album.... taka che parvo chui niakolko pati tezi dva albuma i posle govori za tiah :)



Тема Re: Slayer & Halford или Dream Theater?нови [re: o2]  
Автор Cornholio (anticommunist)
Публикувано11.05.02 14:07



аз на всички вокали, дето не са чисти, им казвам грухащи - независимо дали става дума за траш, дет, бляк или хардкур( тва е най-скапано - рап грухане, баси и гнусотата)

не че искам да сравнявам първите три с четвъртия, щото все пак ги слушам и знам разликата....

Good behaviour brings the Saviour to his knees
John Petrucci


Тема Re: Slayer & Halford или Dream Theater?нови [re: o2]  
Автор The_Lightning (Mad Butcher)
Публикувано11.05.02 14:08



Ама вие напрово ме шашнахте, кой от вокалите на Слейър, Сепултура или Содом е грухтял, те са типични траш групи, които викат, дерат се, но не са грухтяли никога
Грухтене е например Six Feet Under, Cannibal Corpse, Disbelief и т.н.



Тема Re: Slayer & Halford или Dream Theater?нови [re: Яkи Дyдъл]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано11.05.02 14:15



na men nai mi hareswat poslednite im dwa albuma
a i w nowiq ima istinski biseri - chui primerno "the test that stumped them all" - mqza na prog wersiq na metallica+annihilator :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.