Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:49 29.06.24 
Градове
   >> Хасково
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Димитровград, ти си квартал на Хасковонови  
Автор Petrovaradin (непознат )
Публикувано20.07.07 19:21



Уважаеми представители на града на комуниста Георги Димитров,

Дошло е време да се запитаме: На къде върви? Нима е възможно да продължим да търпим очевидната несправедливост, която повече от 50 години безнаказано се извършва в прекрасния ви град. Половин век ви лъжат, че сте димитровградчани. Построиха ви блокове, изградиха улици, кино, театър. Всичко това с една надежда - да ви промият мозъците и да ви накарат да си мислите, че сти граждани на Димитровград. Скъпи приятели, всичко това е измама. Лъгали са ви. Поколения наред са ви лъгали. Всичко, в което сте вярвали е измишльотина на една продажна управленческа система. Няма Димитровград! Няма димитровградчани! Вие сте хасковлии. Вие принадлежите на Хасково. Хасковлии са ваши братя. Лъгали са ви, че онова, което имате е ваше. Не е вярно. Вие сте квартал на областния център. Затова ви призовавам : Хора, идете и си сменете личните карти. Повторете след мен - един е град Хасково и аз съм негов гражданин.
(За да бъдат избегнати всички заблуждения подчертавам, че казаното по-горе важи за град Димитровград (Сърбия), известен още като Цариброд.)



Тема Хасково, ти си квартал на Стара Загоранови [re: Petrovaradin]  
АвторPetrovaradin (Нерегистриран)
Публикувано21.07.07 03:03



Дошло е време да се запитаме: На къде върви? Нима е възможно да продължим да търпим очевидната несправедливост, която повече от 100 години безнаказано се извършва в прекрасния ви град. Половин век ви лъжат, че сте хасовлии. Построиха ви блокове, изградиха улици, кино, театър. Всичко това с една надежда - да ви промият мозъците и да ви накарат да си мислите, че сти граждани на Хасково. Скъпи приятели, всичко това е измама. Лъгали са ви. Поколения наред са ви лъгали. Всичко, в което сте вярвали е измишльотина на една продажна управленческа система. Няма Хасково! Няма хасковлии! Има Хас кьой - от турски Чисто село! Вие сте хаскьойци и жители на едно чисто село. Вие принадлежите на Стара Загора. Старозагорци са ваши братя. Лъгали са ви, че онова, което имате е ваше. Не е вярно. Вие сте квартал на областния център. Затова ви призовавам : Хора, идете и си сменете личните карти. Повторете след мен - един е град Стара Загора и аз съм негов гражданин.
(За да бъдат избегнати всички заблуждения подчертавам, че казаното по-горе не важи за град в Сърбия.)



Тема Re: Хасково, ти си квартал на Стара Загоранови [re: Petrovaradin]  
АвторPetrovoda4 (Нерегистриран)
Публикувано21.07.07 10:03



тръгнете след мене, аз ще ви поведа към..........батака





Тема Хасково, ти си квартал на Стара Загоранови [re: Petrovaradin]  
Автор Petrovaradin (непознат )
Публикувано22.07.07 02:56



Дълго търсих твоя град Хак кьой на картата та Сърбия. Не го открих. Междудругото бих искал да те попитам дали ти харесваше регистрацията започваща с Х на автомобилите ви в Стара Загора. И то до неотдавна. Какво си се захнанал с мен? Познаваш ме. Знаеш, че няма да отстъпя. Имате си Аязмото, Знамето, Аристокрацията и Загорка. За какво ви е да се заяждате с Хасково и хасковлии. Не ви ли стига, че се "освободихте" от комунистическото попечителство на града ни, което ви бяха наложили. Не ви ли е достатъчна враждата с Казънлък и Ботев Пловдив заради битката за Тракия? Не?...Тогава добре. Прав си. Стара Загора до Токио! Автономия за Хасково!
(казаното по-горе важи за два боливийски града)



Тема Re: Хасково, ти си квартал на Стара Загоранови [re: Petrovaradin]  
АвторPetrovoda4 (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 10:30



на оружие, брааатяяяяяяяяяяяяяяяяя , грабвайте големите галбици и в атаааааааааккаааааааааа.Пълен назааааааад!





Тема Re: Димитровград, ти си квартал на Хасковонови [re: Petrovaradin]  
Автор smisul4e (plam)
Публикувано22.07.07 10:50



Toq mai mai sam si pi6e i sam si otogovarq na nekvi pulni tupashtini.... ujas!!!! Eto edin izperkal!!!



Тема Re: Димитровград, ти си квартал на Хасково [re: smisul4e]  
Автор Petrovaradin (непознат )
Публикувано22.07.07 12:41



Таа не мое ли да разбере, чи тва съ двамъ различни оръ. Идния пиши глупости и някъв друг м`ги чите и отговаря, амъ с турил същия прякор. И зъ внимааш куко прикааш, чи думте моат да нараняат. Аслъ га разпряш, чи някъв съ йе погелпил. А ужасът, бате, ще си остане за тебе. Иначе права си - пълни глупости.



Тема Re: Димитровград, ти си квартал на Хасковонови [re: Petrovaradin]  
Автор3pящ (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 20:21



В Стара Загора регистрацията на автомобилите никога не е била хасковска. Провери си зрението





Тема Re: Димитровград, ти си квартал на Хасковонови [re: Petrovaradin]  
АвторPetrovoda4 (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 20:39



ам хъ де, от нимой да разбере чи сме двамата различни-Petrovaradin и Petrovoda4.Мчи оти си четът на халос

Абе баце, ти дан си лафуваш сам, а?



Тема Re: Димитровград, ти си квартал на Хасковонови [re: smisul4e]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано23.07.07 01:09



спокойно бе маце,
утре ще е още по-горещо ! ............






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.