Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:19 01.07.24 
Градове
   >> Хасково
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема техно маркет европа  
Автор bonibo (непознат )
Публикувано05.01.07 18:47



до кога ще ни проверяват когато си купиме нещо дали не сме го откраднали не знам за вас но мен вече започна да ме дразни много сам патувал но това го няма никаде да влезеш в някои магазин и да те третират като потенциален престъпник

Редактирано от bonibo на 05.01.07 18:49.



Тема Re: техно маркет европанови [re: bonibo]  
Авторpaзбиpaтeл (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 11:00



така е мамка ом и на мен ми прави впечатление тива,направо се ядосвам или пък като почне да пиука алармата като ти дадат чантичка за стоките и аде върни се сега,че после айде пак мини,че дай си касовата бележка,............неам думи,а и нерви вече не ми останаха,та все се заричам да спра да пазарувам при тях....................



Тема Re: техно маркет европанови [re: paзбиpaтeл]  
Автор3apa (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 17:46



така езащото градът е тъп



Тема Re: техно маркет европанови [re: paзбиpaтeл]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано22.01.07 17:09



и аз много им се ядосвам, хем имат система за следене на стоките, хем са наслагали едни тъпанари да проверяват след това ... ама трябва да спрем да купуваме от там и ще им дойде акъла в главата ...
а най-много се дразня когато отида и купя разни неща за над 50 - 60 лв., и накрая трябва да си купя и торбичка за 15 стотинки .... еййййййй
такава простотия не мога да я възприема,
хем им оставяш един куп пари а после те карат да се бъркаш и за 15 стотинки ( или малко повече )
нищо не им пречи да ги разхвърлят в цената и въобще няма никой да се усети ... а така редовно дразнят хората ..
да не говорим че за покупки над 10 лв. спокойно могат да бъдат безплатни торбичките ..... ама и в Била е така, и в Метро ... идиотска история



Тема Re: техно маркет европанови [re: eFFeXX]  
Автормock (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 00:14



Не се ядосвай,и аз пръснах 220 кинта в една оптика и ме накараха да си платя кърпичката за чистене на очилата(50ст)...това верно го няам никъде другаде в европа!!!



Тема Re: техно маркет европанови [re: мock]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано25.01.07 12:51



а ти не им ли обеща, че от тук нататък ще им станеш редовен клиент, и всичките си познати само при тях ще изпращаш ...?!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.