Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 20.05.24 
Градове
   >> Хасково
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ресторант Фантазиянови  
Авторfoster (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 15:10



Здравейте,
какво е мнението ви за кухнята и за обслужването в ресторант Фантазия на Кенана?
Харесахме го за сватба. Някой може ли да сподели дали е правил или присъствал на сватба там? Имало ли е проблеми?

Споделете впечатленията си .
Благодаря :))



Тема Re: ресторант Фантазиянови [re: foster]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано21.06.05 08:59



моята сватба беше там. Преди две години. Много е добре. Хората са коректни и точни, но трябва да се имат някои неща предвид:
- вечерните сватби са някъде до 22.30. Това е с цел да не се вдига шум на гостите на хотела. Нищо, че бяхме ангажирали целия хотел. Но пък да ти кажа след десет и половина на никой не му е до сватба.
- Не предлагат допълнителни услуги - украса, торта, пиле, дисководещ. Всичко трябва сам да си подсигуриш. Това си има както плюсове, така и минуси.
- Въпреки, че твърдят обратното ресторантът не е подходящ за повече от 80-90 човека гости.

Иначе всичко е ОК. Сега и басейн са направили гледам. Определено това е най-добрият избор в Хасково според мен

Дудек маха, кляка, прави чудеса от храброст...


Тема Re: ресторант Фантазиянови [re: f(x)dx]  
Авторfoster (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 10:08



Благодаря за инфото. И аз съм чувала, че правели проблеми с вечерните сватби. Нашата ще е дневна, но дано между 14 и 16 ч. не искат музиката да е много тиха - пак заради гостите на хотела.
Това с допълнителните услуги не ме притеснява - с тях сме се оправили.
Чух обаче недобри отзиви за кухнята им и това малко ме притеснява...



Тема Re: ресторант Фантазиянови [re: foster]  
АвторPA3OЧAPOBAH (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 15:01



Долно обслужване,малки порции,котки обикалят по масите.Ако вьпреки това решите да си поръчате нещо от кухнята?-направете го поне 50 мин. по- рано.
След всичко това,ще ви изненадат със сметката-там е скъпо.
За тези които пушат-не предлагат цигари! Хигиената е под всякаква критика,а за тоалетните да не споменавам.Спестете си разочарованието.Не си харчете времето,нервите и парите си там



Тема Re: ресторант Фантазия [re: foster]  
Автортиkви4ka (Нерегистриран)
Публикувано22.07.05 16:21



миналата година работих на басейна иии като цяло не е лошо обслужването хихи поне докато бях там но виж храната..... има и добри неща но трябва да се избере внимагелно и да има постоянен контрол над организацията от твоя страна!!!



Тема Re: ресторант Фантазиянови [re: foster]  
Авторfrasdon (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 23:34



samo da ne ti otgovarqm kysno
mi az bqh kuma tam, i da ti kaja naistina mnogo sym razo4arovana
pak beshe dnesvna svadba i pak po tova vreme, ama ne mojello da e vyn i bqhme vytre i beshe meko kazano ujasno toplo, za porciite sym syglasna 4e sa malki, no nqkoi raboti naistina sa huubavi, za cenite mi vinagi trqbva edin trezvenik da ima da sledi kakvo se dava zashtoto broikata progresivno raste, za obslujvaneto -kato na svadba, leko gi myrzi i qvash qvash, izgoniha ni kym 19 ,da ne govorim za obi4aite kak ni ujrkaha 4e nqmalko vreme, abe ot cqlata svadba az izpushih 2 cigari i bulkata edna
kato cqlo hi4 ne mi haresa za svadba
za pileto gotva4ite, po specialno lub4o i shefkata, na krajpytna praviha nasheto pile i beshe strahotno, i hi4 ne beshe skypo, no ne se znae dali shte se naviqt



Тема Re: ресторант Фантазиянови [re: frasdon]  
Автор spiderf (непознат )
Публикувано10.07.15 16:40



Здравейте на всички ! Виждам,че от доста време не е писано относно сватбите в Хасково. Регистрирах се с целта да ви разкажа на кратко за моето преживяване с комплекс "Фантазия" и да ви предупредя за неочакваните изненади ! Преди около 8-9 месеца решихме,че ще правим сватба в комплекса,т.като е много красиво,има хотелска част (важна част за нас),ресторант и градина. Срещнахме се със собствениците, запазихме дата, оставихме капаро и всичко вървеше както трябва, преди да разберем 2 месеца преди сватбата, че целия комплекс е продаден на собствениците на р-т Фенерите. В първия момент много се притеснихме, намерихме телефони срещнахме се с управителката, говорихме всичко отначало и нямаше промени, като цяло не бяха много любезни, но се радвахме, че няма да имаме промени. Уточнявам, че с нито едни от собствениците нямахме договор, нито квитанция за капарото, но категорично отказаха да ни направят с което се примирихме, защото е практика в България да се укриват данъци ! Като начало запазихме цялата хотелска част, но отстъпка реална не получихме, казаха "да правим ви отстъпка като събираме различните цени на стаите и ви ги даваме на средна цена,понеже едните са апартаменти, други двойни стаи и са с различна цена", всеки който може да смята ще разбере, че така или иначе цената пак е същата все пак е запазен цялата хотелска част, но те явно не искаха да ни чуят и с това се примирихме. Остана 1 седмица до големия ден, всичко е уточнено, запазено и ние сме спокойно .... да ама не ... Запазваме меню, малко било, за да може да си вкараме алкохола, поръчвахме още неща, не може с карта или по банков път, всичко искат в брой и то вечерта ... с много спорове извоювахме хотела да е с карта,а парите да са на следващия ден, защото никой не иска цяла нощ да седи и да пази някакви пари. Пак решихме, че всичко е готово,но 3 дни преди сватбата се обаждат и казват част от нещата не може да ги вкарате (късмет,че не ги бяхме купили все още), при което бяхме супер ядосани как ще ни променят условията,ами как как, както си искат като си без договор ... Уговорихме се тортата да не е на дансинга, а в кухнята, защото първо не е хигиенично цяла вечер танци и т.н, имахме малки деца, които като нищо ще искат да я пробват, а и искахме да е изненада. В деня на сватбата всички гости са настанени и очакват влизането на младоженците, при което моя приятелка идва и ми казва, че тортата е на дансинга .... няма да ви казвам как се чувствах, приятеля ми веднага отиде и се скара с тях и те сложиха един параван, сякаш имаше смисъл при положение, че всички бяха видели тортата ... Казаха ни ,че 16 човека работят за нашата сватба и трябва да платим за всеки един ,искам да ви кажа, че аз толкова хора не видях, освен това търсих 20 мин. от кой да си поръчам вода, а все пак аз бях булката !
Храната беше малко по -различна на вкус от това което бяхме пробвали (палачинка с пилешко месо на пробното меню нямаше гъби, а на сватбата имаше, още един късмет,че нямахме алергични гости към гъби, но имахме такива които не ги харесват и беше не приятна изненада за тях ) но всички казаха, че им е харесала храната. Дойде рязането на тортата, първо не искаха да ни я донесат на дансинга, ами да идем там в ъгала да я разрежем, пак спорове ! Дадоха ни пластмасов нож, който се огъваше и не можеше да разреже фондана, при което вече мъжа ми извика няколко пъти дайте ми друг нож, но сервитьорите ни гледаха и изобщо не се помръднаха, не искам да ви кажа какъв срам е да не можеш да си разрежеш тортата ... Сватбата мина и дойде новия ден, деня на разплащането ... Ние бяхме в хотела и сутринта изпращахме гости, няколко пъти идваха и ни казваха да си оправим сметките, накрая вече седнахме и почнахме да смятаме, имаше гости които не са дошли, не само че си платихме менютата, но те изобщо не са им изнесли ястията, пак остана за наша сметка. След всички изчисления не искаха да ни издадат фактури за ресторанта, защото ние сме били физически лица и не ни трябвала фактура, може би 3 часа чакахме фактури, имаше разговори и със собственика и с управителката с не делови тон, както и заплахи получени от собственика ! В крайна сметка си взехме фактурите и те искат или не ще си платят ДДС. Може би изпускам неща като това,че 1 -2 часа преди да идем в ресторанта не са искали да слагат уелкъм дринк, защото щяло да вали, а нямаше такива намерения и разни такива неща ! Много ми се иска да ги имате на предвид всички тези неща, защото това което преживяхме с тях не беше никак приятно и ако имах избор щях да сменя мястото на сватбата ! Успех на всички с организациите !




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.