Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:18 22.05.24 
Градове
   >> Хасково
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема magazini Bila  
Авторtobi_li (Нерегистриран)
Публикувано13.03.04 22:37



imate li magazin na Bila v Xaskovo i ako ima kade se namira-pitam ot d-grad.



Тема Re: magazini Bilaнови [re: tobi_li]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано14.03.04 02:25



Няма ,доколкото ми е известно.

Og din mor ogsaa!

Тема Re: magazini Bilaнови [re: 3Be3ga]  
Авторentzo (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 18:06



магазин billa трябваше да се намира зад лебеда,питаи облстния защо спря строежа,след като австрииците бяха дали милиони за това място.сега трябва да се строи кауфланд - немски магазин подобен на билла,но по принцип са по големи.дано и тази зделка някой не я спре



Тема Re: magazini Bilaнови [re: entzo]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано16.03.04 00:57



Това не го знаех.Интересна информация...Макар 4е каквото е дереджето на голям процент от Хасковлии,по-добре да построят ЛИДЛ или АЛДИ...Знаеш за какво говоря.

Og din mor ogsaa!

Редактирано от 3Be3ga на 16.03.04 00:58.



Тема Re: magazini Bilaнови [re: 3Be3ga]  
АвторXackoвлия (Нерегистриран)
Публикувано21.03.04 12:38



Нямаме Била защото когато дошли австрииците и поискали минимум 3 строителни фирми на кокурс, нашия "любим кмет" Георги Иванов (Гошо девата) им казал че има само една фирма, неговата. Тогава те си взели куфарчетата и си тръгнали. Това е тъжната история на нашия град.



Тема Re: magazini Bilaнови [re: Xackoвлия]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано21.03.04 13:33



Не знам заЩо това някак си не ми се вярва да е то4но така...
Ти тия австрийци ги изкара ега ти и тъпите копелета...4е те винаги могат да си проверят КОЛКО и КАКВИ строителни фирми има в града(не само нашия).
Друг е въпроса ,4е при проу4ване на пазара ,може да се окаже ,4е тоя магазина не ще да е много пе4аливш в Хасково(да ре4ем)Метро и Била са атракция само през първите няколко седмици,когато има "главозамайващи" промоции и после правят по 1000 лева оборот на ден.С толкова хвърлени средства и с толкова обслужващ персонал това не е много...

Og din mor ogsaa!

Тема Re: magazini Bilaнови [re: 3Be3ga]  
АвторXackoвлия (Нерегистриран)
Публикувано21.03.04 14:39



Наистина не си ме разбрала!

На никой не му пука колко строителни фирми има в Хасково!!!

Важното е колко строителни фирми ще бъдат допуснати до конкурса. В случая кмета е казал чч друга фирма освен неговата, няма да участва. Хората са преценили, че е по-добре да идат в Пловдив и да вдигнат магазин Била до конкурента Метро, отколкото да седят и да гледат как някакви си фирмички се съдят и да се чудят кога ще свърши тая свинщина че да почне конкурса, а за строежа никой не знае коя година ще се направи първата копка.



Тема Re: magazini Bilaнови [re: Xackoвлия]  
Авторtobi_li (Нерегистриран)
Публикувано27.03.04 18:44



Много жалко-аз например много ги харесвам тези Билла и с удоволствие бих си пазарувала.Хасково ми е на 10 мин.път докато Ст.Загора ми е по-далече Дано кметат ви да се сдобие с още 2 стр.фирми та да си имате този магазин
и вие пък и ние защото сам сигурна че и Димитровградчани ще са доволни.



Тема Re: magazini Bilaнови [re: tobi_li]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано28.03.04 11:35



С този кмет нищо няма да имаме тук в Хасково, а и не забравяй че БИЛЛА се прави в по-големите градове. То дори в Русе няма БИЛЛА ти за Хасково питаш...



Тема Re: magazini Bilaнови [re: няkoй]  
Авторtobi_li (Нерегистриран)
Публикувано28.03.04 22:21



Pitam poneje biax 4uvala 4e se govori ne6to takova.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.