Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:40 18.06.24 
Градове
   >> Хасково
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема magazini Bila  
Авторtobi_li (Нерегистриран)
Публикувано13.03.04 22:37



imate li magazin na Bila v Xaskovo i ako ima kade se namira-pitam ot d-grad.



Тема Re: magazini Bilaнови [re: tobi_li]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано14.03.04 02:25



Няма ,доколкото ми е известно.

Og din mor ogsaa!

Тема Re: magazini Bilaнови [re: 3Be3ga]  
Авторentzo (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 18:06



магазин billa трябваше да се намира зад лебеда,питаи облстния защо спря строежа,след като австрииците бяха дали милиони за това място.сега трябва да се строи кауфланд - немски магазин подобен на билла,но по принцип са по големи.дано и тази зделка някой не я спре



Тема Re: magazini Bilaнови [re: entzo]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано16.03.04 00:57



Това не го знаех.Интересна информация...Макар 4е каквото е дереджето на голям процент от Хасковлии,по-добре да построят ЛИДЛ или АЛДИ...Знаеш за какво говоря.

Og din mor ogsaa!

Редактирано от 3Be3ga на 16.03.04 00:58.



Тема Re: magazini Bilaнови [re: 3Be3ga]  
АвторXackoвлия (Нерегистриран)
Публикувано21.03.04 12:38



Нямаме Била защото когато дошли австрииците и поискали минимум 3 строителни фирми на кокурс, нашия "любим кмет" Георги Иванов (Гошо девата) им казал че има само една фирма, неговата. Тогава те си взели куфарчетата и си тръгнали. Това е тъжната история на нашия град.



Тема Re: magazini Bilaнови [re: Xackoвлия]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано21.03.04 13:33



Не знам заЩо това някак си не ми се вярва да е то4но така...
Ти тия австрийци ги изкара ега ти и тъпите копелета...4е те винаги могат да си проверят КОЛКО и КАКВИ строителни фирми има в града(не само нашия).
Друг е въпроса ,4е при проу4ване на пазара ,може да се окаже ,4е тоя магазина не ще да е много пе4аливш в Хасково(да ре4ем)Метро и Била са атракция само през първите няколко седмици,когато има "главозамайващи" промоции и после правят по 1000 лева оборот на ден.С толкова хвърлени средства и с толкова обслужващ персонал това не е много...

Og din mor ogsaa!

Тема Re: magazini Bilaнови [re: 3Be3ga]  
АвторXackoвлия (Нерегистриран)
Публикувано21.03.04 14:39



Наистина не си ме разбрала!

На никой не му пука колко строителни фирми има в Хасково!!!

Важното е колко строителни фирми ще бъдат допуснати до конкурса. В случая кмета е казал чч друга фирма освен неговата, няма да участва. Хората са преценили, че е по-добре да идат в Пловдив и да вдигнат магазин Била до конкурента Метро, отколкото да седят и да гледат как някакви си фирмички се съдят и да се чудят кога ще свърши тая свинщина че да почне конкурса, а за строежа никой не знае коя година ще се направи първата копка.



Тема Re: magazini Bilaнови [re: Xackoвлия]  
Авторtobi_li (Нерегистриран)
Публикувано27.03.04 18:44



Много жалко-аз например много ги харесвам тези Билла и с удоволствие бих си пазарувала.Хасково ми е на 10 мин.път докато Ст.Загора ми е по-далече Дано кметат ви да се сдобие с още 2 стр.фирми та да си имате този магазин
и вие пък и ние защото сам сигурна че и Димитровградчани ще са доволни.



Тема Re: magazini Bilaнови [re: tobi_li]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано28.03.04 11:35



С този кмет нищо няма да имаме тук в Хасково, а и не забравяй че БИЛЛА се прави в по-големите градове. То дори в Русе няма БИЛЛА ти за Хасково питаш...



Тема Re: magazini Bilaнови [re: няkoй]  
Авторtobi_li (Нерегистриран)
Публикувано28.03.04 22:21



Pitam poneje biax 4uvala 4e se govori ne6to takova.



Тема Re: magazini Bila - Za haskovliqtaнови [re: tobi_li]  
Авторentzo (Нерегистриран)
Публикувано29.03.04 16:14



ti si dosna mrysno kopelence.ne ynam kakyv kaskowliq moje6 da se nare4e6.use6ta6 li po kolko glupaw i sme6en nachin napada6 edinstweniq kmet koito se se6tam da e naprawil ne6to ya grada.twoite prikayki sa tolkova sme6ni 4e nqma na kzde powe4e.edin kmet po nikakyv nachin ne moje da opredeli koi firmi da u4astwat w konkurs za stroej na magazin.edinstwenoto ne6to,koeto se iska ot ob6tinata e zemqta i razre6enieto za stroej.billa se be6e zdobila i s dwete.kato ne 4etete ne se obajdaite. billa moje da ne investira w ruse,poneje v ruse nqma byde6te.ne takava e situaciqta s na6iq krai na stranata,ne e taka v haskovo,plovdiv stara zagora. tova e regiona ot koito 6te zavisi byde6teto na bylgariq edin malyk citat ot analiz na ikonomi4eski vestnik : 6 са областите със засилена инвестиционнна активност - София, Пловдив, Варна, Бургас, Благоевград и донякъде Хасково.
ta che e razbiraemo da se investira v grada ni. i za napred 6te go prawqt vse pove4e hora
6te vi paste-na o6te malko statiiki da se poobrazovate



Тема Re: magazini Bila - Za haskovliqtaнови [re: entzo]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано30.03.04 16:26



Значи искам да кажа че аз съм от Стара Загора и мисля че трябваше да споменеш и този град в списъка си, но няма значение здраве да е! Важното е че СЗ и Хасково се развиват отлично за разлика от Пловдив и Ямбол например!

А за северна България да не говорим там е пълна скръб и мизерия.
Истината е в ТРАКИЯ! Трябва да се гордеем че сме от тракийския край!

А за стандартите в България виж това:



Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!

Тема Re: magazini Bila - Za haskovliqtaнови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Авторentzo (Нерегистриран)
Публикувано30.03.04 19:12



извинявай,стара загора я споменах,понеже видях какво се прави във вашият град,просто в това което копирах и вмъкнах не беше написана,сложно е за обяснение



Тема Re: magazini Bila - Za haskovliqtaнови [re: entzo]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано31.03.04 15:44



Няма проблеми пич! Важното е да се развива ЮИ България... ;) Успех в развитието на Хасково!

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема Пич, ти май не мислиш с главния мозъкнови [re: Xackoвлия]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано17.04.04 16:03



Как може кметът да забрани на фирма Х да участва в конкурса, обявен от частната фирма Била за нейния обект? Ей, ама като вземат да се изказват такива осведомени специалисти като теб направо свят да му се завие на човек!



Тема Re: za entzoнови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
АвторMitaka (Нерегистриран)
Публикувано23.04.04 20:37



Pi4,tuk ve4e me qdosa.Nqmah ni6to protiv Haskovo i ot 4isto lubopitstvo reshih da vlqza vav va6iq klub.I kakvo da vidq?!Vmesto da si gledate rabotata vav va6iq grad vie zaklu4ihte 4e v petiq grad po-golemina - Ruse (Bih predpo4el starozagorci da ne mi otgovarqt, a pyrvo da pro4etat oficalnite statistiki) nqmalo byde6te.Ti si bil golqm finansov analizator!Moje bi trqbwa da stane6 pomo6tnik na Milen Vel4ev ili daje da zaeme6 negovoto mqsto.Ne iskam da te obijdam vypreki 4e mnogo se podraznih ot tvoqta konstataciq.Nai-dobre skokni do Ruse,za da vidi6 kak gradyt "zagiva" i togava si vadi zaklu4eniqta.



Тема Re: za entzoнови [re: Mitaka]  
Авторentzo (Нерегистриран)
Публикувано27.04.04 14:13



Искам да отбележа че нямам нищо против русе.за съжаление отдавна не съм бил там и всичко по което мога да съдя за града и неговото развитие са икономически анализи публикувани в интернет от водещити български издания.от които прочетох че и русе е паднал малко в класацията и не сте на 5то място.по това съдя за твоя град.хасково е от ужасно малкото градове в страната с положителен прираст.истина е че много фирми инвестират тук както български така и от съседните страни.истина е че била закупи терен,а сега и кауфланд.което само по себе си показва на къде е насочен интереса на чуждите инвеститори.в стара загора вече ги има тези вериги,не мога да си обясня защо не искаш те да се обаждат(старизагорци).защото ще потвърдят моите думи?
Русе е град с история,много красив,но поради редица обстоятелства,един от наи бързо развиващите се региони е южен централен(Пазарджик,Пловдив,Стара загора,Хасково и Кърджали)
Ние имаме и най големия БВП след Югозападния рег. които ни изпреварват само защото 90% от чуждестранните фирми са регистрирани в София.
Моята работа не е да правя финансови анализи.В краина сметка един студент по медицина не разбира много от това,но мога да обобщя това което чета и то ме кара да правя такива изводи.А за отскачането,по добре и ти погледни какво се прави в хасково и стара загора,а аз ти обещавам при първа възможност да посетя русе.И да бъдем честни,първо някои от русе повдигна темата с изказване от рода на "Ние нямаме,та вие ли" много надуто звучи не смяташ ли?



Тема Re: za entzoнови [re: entzo]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано28.04.04 15:53



Между другото не съм искал да обидя Русе, но мисля че прочете какво ти каза човека. Съжалявам за това което е факт повярвай ми!

Русе е един прекрасен град, но за съжаление има слаба икономика.
Успех "Митака" и помогни на Русе вместо да си лафиш с нас!

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема Re: za entzoнови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано30.04.04 03:00



Ей,как уцелих мястото :) За този случай има един цитат от библията, много интересно четиво между другото. Понеже не ми е под ръка няма как да го предам абсолютно точно:

"Слепецо, първо извади дъската от своето око, след това извади треската от окото на брат си"


забавно ;) въобще не съм религиозен, но със всеки изминал ден установявам че библията е уникално четиво, със подходящи примери и цитати за повечето случаи...а преди се чудих как християнството е оцеляло цели 2000 години. Ако продължаваме в този дух може и още 2000 годинки да се запази. Не като опиум за народа, но като източник на мъдрости ;) Даммммм. Щом и побългарените псевдокапиталистически отношения не могат да го изкоренят... Между другото местния патриотизъм е хубаво нещо, но не и когато е съчетано с невежество и няква странна неприязън към хммм "конкурентните градове". Ако въобще можем да говорим за каквато и да била конкуренция. И как реши коя икономика била в упадък? Ти това видя ли го с очите си? Щото аз и в двата града съм ходил в близката година и такива неща не установих ;)

Е пак по-добре от оня пич дето местеше числата в статистиките на world-gazeteer.com. Те май още стоят на сайта на загорския фенклуб? Егати, кво ли ще си помислят хората, добре че не могат да access-ват хит.бг ;)

Забавно, дамммм ;)

Spice extends life,spice expands consciousness.Spice is vital to space travel.Travel without moving.


Тема Re: za entzoнови [re: gat3way]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (Cornholio)
Публикувано30.04.04 15:19



Чакай чакай че не разбрах нещо????

Аз доколкото си спомнямнасърчих човека да развива Русе вместо да спори с нас или с който и да е, прочети по-горе сам! И както писах Русе е хубав град, но за съжаление му куцат някои неща както на всеки друг град ! В случая Русе имаше силна машиностроителна индустрия която я няма за съжаление, докато при нас в СЗ хранителновкусовата промишленост процъфтява. Всичко почти <60%> от храните в МЕТРО са произведени в СЗ това не е малко!!!

Аз лично мисля че Русе е най-перспективният град от Северна БГ, но не е като Бургас, Пловдив и София, че до някъде и СЗ! Приеми го като факт който се вижда с просто око а не като заяждане! Аз лично мисля че дори Варна не е толкова перспективна колкото Русе например!

Мирът е изписан върху острието на Мечът на Августа Траяна!


Тема ostavete go enzoнови [re: f(x)dx]  
Авторboko (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 07:22



Ostavete go enzo. Tova e edin mnogo prost turchin.



Тема kmet stroitelнови [re: f(x)dx]  
АвторeFFeXX (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 17:05



fx,
в Хасково това е възможно. Няма да се учудя ако е станало точно така, макар че моята инфорамция е че земята която са купили за строежа на Била е имала проблеми.
другият вариант е да е натиснал главния проектант да не им издава разрешително за строеж ако не изберат неговата фирма.
иначе, този кмет направи много за града .... стотици пъти повече от предишните кметове, и то главно защото строителството се извършва от неговата фирма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.