Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 18.06.24 
Градове
   >> Хасково
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Модератор  
Автор So_HaPpY (усмихната)
Публикувано31.08.03 12:49



Здравейте, Хасково!
Едно не мога да разбера в този клуб, защо си нямаме модератор. Той ще бъде нещо като своеобразне кмет (разкопаващ улиците и строящ 32 метрови статуи)...е няма да се казва Георги (пък може и така да се казва, знае ли човек), но поне да върши някаква работа и този клуб да живне малко!
Направо да го е срам човек от хасковския клуб...Да не говорим, че дойде време от града си да се срамим, но мисля, че това рано или късно ще се оправи.
Та...мисля, трявба да си имаме модератор :-)
Въпроси, мнения и предложения (какато пишват нашите приятели от дир.бг) за модератор - Тук!

Поздрави на всички и весел ден!

П.П. Модераторът можем да го изберем в чест на града по врем ена дните на Хасково :))) хихи :)

...и взирам се комета, но нямам шанс - аз още виждам твоята следа...


Тема Re: Модераторнови [re: So_HaPpY]  
Автор foxxy (новак)
Публикувано31.08.03 13:48



Ами,аз не виждам как наличието на модератор ще промени нещо,хората като не искат да пишат.... Ама щом предлагаш,нямам нищо против,дори нямам против ти да станеш модератор,може пък наистина да съживиш клуба.



Тема Re: Модераторнови [re: foxxy]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано31.08.03 14:24



МИ да,като толкова ти е тумнало за модератор,що не земеш ти да станеш такъв.Айде сега с твойте камъни по твойта глава!
Предлагам So_Happy за модератор!
Поне ще търка рекламите!

Es ist nicht leicht Schwein zu sein


Тема Re: Модераторнови [re: 3Be3ga]  
Автор So_HaPpY (усмихната)
Публикувано31.08.03 17:31



Аз не мисля, че в един клуб е редно да има модератор само да трие рекламите, бре!
Чета тука постове, че тва бил клуб на хасковския елит...и се посмях :))
Та викам за тази елитарна общност....
Мисля, че клуба наистина трявба да се събуди...

...и взирам се комета, но нямам шанс - аз още виждам твоята следа...


Тема Re: Модераторнови [re: foxxy]  
Автор So_HaPpY (усмихната)
Публикувано31.08.03 17:36



Трябва да има движение!
Ако човек влезне в един клуб и види, че най-новата тема е от преди 3 месеца...не мисля, че би останал....всъщност незнам дали повечето биха си направили труда да я прочетат...
От начало в клуба ще пишат 3ма...след това 13...Дай Боже - някой ден да стигнем до 30...
Всъщност ... трябва да живне малко клуба... Все пак - град сме, колкото и странно да ни се вижда за някои сме и хубав град, можем да си направим и хубав клуб, нали?!


Поздрави и весел ден!

...и взирам се комета, но нямам шанс - аз още виждам твоята следа...


Тема Re: Модераторнови [re: So_HaPpY]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано31.08.03 23:03



Добре бе,стани модератор и го раздвижвай тоя клуб.Да видим дали ще можеш!Айде успех!Аз гласувам с две ръце за тебе!

Es ist nicht leicht Schwein zu sein


Тема Re: Модераторнови [re: 3Be3ga]  
Автор So_HaPpY (усмихната)
Публикувано31.08.03 23:42



Ми за целта трявба да има някви мераклии...ти примерно...да си пиииииишемммм, пииииишем... то така става. Не е въпроса само в това модератпор ще има ли...Това е вид контрол да няма простотии :))

...и взирам се комета, но нямам шанс - аз още виждам твоята следа...


Тема Re: Модераторнови [re: So_HaPpY]  
Автор foxxy (новак)
Публикувано01.09.03 14:17



Ми то за да се пише трябва да има за какво... Ето сега покрай празниците на града от 1-8 септември все ще има за какво да се пише ,и да се обсъжда и може и да се посъживи клуба.Ами от там нататък.... Аз съм си в Хасково три месеца в годината и общо взето не съм много на ясно с това,което става в родния край,но като гледам активноста на клуба,то май не е много



Тема Re: Модераторнови [re: foxxy]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано01.09.03 17:46



И аз горе долу така.Ама да ти кажа преди имаше пове4е постинги.Не знам кой трие и кой"брише" ама бяха си пове4е.
Сега като се прибера дали ще е готова статуята на Богородица,а?
Те кога ще я откриват.
Интересно ми е,4ува ли се не9о за мнението на православната църква по тоя въпрос?

Es ist nicht leicht Schwein zu sein


Тема Re: Модераторнови [re: 3Be3ga]  
Автор So_HaPpY (усмихната)
Публикувано01.09.03 20:29



Статуята на Богородица - пълна простотия!
На 8ми ще я откриват.
Цял град е обсипан с плакати с надпис "Майко Божия, опази града ни!" или няква подобна простотия ....
Та, така!
Ще разпитам някой и ще ти кажа ... ;))

Колкото до клуба - трявба да живне!!!!
Ще живне!!!


...и взирам се комета, но нямам шанс - аз още виждам твоята следа...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.