Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 07.06.24 
Градове
   >> Гоце Делчев
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ОЩЕ ЗА БЕЗПАРДОННИЯТ ТЕРЗИЕВнови  
АвторCBETЛИHHA (Нерегистриран)
Публикувано07.07.07 20:33



ДЪЛБОКО БЛАГОДАРЯ НА ЧОВЕКА, ОБЪРНАЛ ВНИМАНИЕ НА ПРОБЛЕМА НИ С ЙОРДАН ТЕРЗИЕВ! МИСЛЕХ СИ ЧЕ ЗОВЪТ НИ Е ГЛАС В ПУСТИНЯ! НЕЗАКОННИЯТ СЕРВИЗ Е С АДРЕС: ГР. ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, УЛ. " ЗАВОЯ НА ЧЕРНА" №2. ДОРИ ДА НЕ ПРЕБОРИМ ТЕРЗИЕВ, ЗАЩОТО ПАРИТЕ ИМАТ СИЛНА ВЛАСТ, А НА НЕГО НЕ МУ ЛИПСВАТ, БЛАГОДАРЯ ЗА СЪПРИЧАСТНОСТТА НА АНОНИМНИЯТ НИ ПРИЯТЕЛ!!!



Тема Re: ОЩЕ ЗА БЕЗПАРДОННИЯТ ТЕРЗИЕВнови [re: CBETЛИHHA]  
Авторrock (Нерегистриран)
Публикувано09.07.07 17:37



Шумът наистина тероризира, мисля че трябва да се сезира РИОКОЗ /и медиите разбира се/. Но като идвах в Гоце Делчев видях и един мърляв автосервиз точно срещу сградата на общината !!?!



Тема Re: ОЩЕ ЗА БЕЗПАРДОННИЯТ ТЕРЗИЕВнови [re: rock]  
Авторsos (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 00:39



Проучили сме, горе-доле институциите, които биха могли да се намесят, за решаването на проблема ни. Но страшното е, че не сме решили проблема със себе си. За да се подаде жалба за този тормоз, трябва да излезем от анонимност. Съседите ни обаче хем ги боли, хем ги сърби- туко виж разсърдили Данчо Терзиев и той вземе и спре да ги поздравява с" добър ден!" Живущите на " ЧЕРНИЯТ ЗАВОЙ" №2 ХЕМ ПИЩЯТ КАНСКИ, от адската шумотевица на незаконният сервиз, хем ги е страх да излязат срещу него с името си! Всеки чака другият да свърши работата, а после тишината и спокойствието да е за всички. Май това си е типично българска черта: искаме хем агнето да е цяло, хем вълкът да е сит. От лицемерните добросъседски отношения вече 5-години печеливш е г-н Терзиев, а губещи са обитателите на жилищната кооперация,в която е сервиза и всички живущи в къщите около нея!

..Аз съм сам човек в тази борба, а една птица пролет не прави. Затова и страната ни тъпче на едно място, чака друг да ни свърши работата. И поради това умолявам непознати хора с будна съвест и несбъркатна ценностна система да помогнат гаврата с родителите и невръстните ни деца да спре!!!



Тема Re: ОЩЕ ЗА БЕЗПАРДОННИЯТ ТЕРЗИЕВнови [re: sos]  
Авторrock (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 16:05



Няма значение - и сам човек може да води борба и да пусне жалби - длъжни са да му отговорят там ли й е мястото на тая цигания.



Тема Re: ОЩЕ ЗА БЕЗПАРДОННИЯТ ТЕРЗИЕВнови [re: rock]  
Авторsos (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 00:05



Благодаря за куража, който ми вдъхвате. Вярно е, че и сам воинът е воин, но е вярно и това, че сам човек е по-уязвим. Имам основателни причини, да се страхувам за обичани от мен хора, ако изляза сама срещу проблема. Г-на, който от години ни тормози има солидни връзки тук-там. Ако всички тормозени застанем заедно срещу проблемът " незаконен сервиз, "г-н Терзиев трудно ще отмъщава на всички, но един човек лесно ще накаже за дързостта , че е дръзнал да застане на пътят на бизнесът му.





Тема Re:нови [re: sos]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано10.08.07 02:08



Аз бих казала `безпардонния кмет` барабар с общинарите, ама хайде :)
Защо избягаха младите хора?
Защото комунистическата ръка е дълга и съсипва всичко, до което се докопа.

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Авторedona (Нерегистриран)
Публикувано13.09.07 17:16



to4no taka bqgat mladite hora, poneje v grada ima edna haika Novobogata6i , koito samo se tupat v gardite i samo tehni hora rabotqt vav vsi4ki institucii v GD.
Ama da znaqt, 4e nad tqh ima dale4 po po po
Az ne moga da se setq kade to4no e tozi serviz vapreki , 4e znam ulicata.
Ne se pritesnqvai daje na tozi mu otkarai Gospodari na Efira



Тема Re:нови [re: edona]  
Авторsharky (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 17:00



ot nqkolko godini ne jiveq v tozi grad i po4ti nqmam poznati tam ve4e osven roditelite mi. vseki put kogato se vurna vijdam mladi mom4eta i momi4eta koito se durjat taka sqka6 celiqt grad e tehen. neznaq koe gi kara da budat tolkova nadmenni bez da sa vidqli ni6to ot jivota, no az mislq 4e tova 6te si dade otrajenie za bude6teto im. mnogo ot tqx neznaqt kakvo e da izkara6 10 leva i kolko struva edin kilogram sirene(primerno) imam 4uvstvoto 4e s vseki izminal den vsi4ki zatupqvat i zapo4vt da jiveqt v sobstven svqt koito nqma ni6to ob6to s realnosta.
iskreno se nadqvam tova da se opravi. ili dano gre6a v precenkata si za horata tam. i nakraq iskam da kaja 4e dokato predi 5 godini tam ima6e hora koito se boreha za uspeh, sega ostanaha tezi koito se primirqvat s polojenieto i nqmam kuraja da opitat istinskite vuzmojnosti koito im se otkrivat.



Тема Re:нови [re: sharky]  
Автор z713 (nqkoi)
Публикувано04.10.07 19:34



neznam koi e tozi Terziev i kade mu se namira grozniq serviz,no sam saglasna s tova,4e trqbva da se izkaje ob6testveno mnenie,da se saberat horata,koito sa tormozeni i da se obedinqt v edno dobro delo.Kolkoto do tova,4e i sam voina e voin,Gospojo ili Gospojice,nqma nujda da se borite sama,ako ne mojete da namerite smeli sami6lenici ne e dobre za Vas da riskuvate sama.
Kolkoto do predlojenieto za Gospodari na efira,umno,no nali vse pak nqkoi trqbva da se pokaje pred taq kamera,trqbvat dve strani v konflikta!!!
A sega za decata na ''mizeriqta''...v Grada ima mnogo deca,koito si jiveqt na garba na mama i tate i verno ne sa izkarali i 5lv v jivota si,sigurno Terziev e bil edin ot tqh,i za tova tiq deca nqmat nito skrupoli,nito cennostna sistema,nito savest.I az imam samo rodnini tuk,ne obi4am da se pribiram tuk,no se nalaga,ne haresvam vrastnicite si za6toto ne znaqt v kakav svqt jiveem.Te mislqt,4e Grada e sveta,tova e....
Imat roditeli za primer!!!



zabavlqvam se na za smetka na lo6ite

Тема Re: ОЩЕ ЗА БЕЗПАРДОННИЯТ ТЕРЗИЕВнови [re: sos]  
АвторLudiq Jo (Нерегистриран)
Публикувано27.12.07 20:22



ei daaliq stiga si pi6tql be vav dalas ste zabraveni ot bog be sme6kovci




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.