Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:32 19.06.24 
Градове
   >> Гоце Делчев
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Въпрос свързан с училище в  
АвторГoцe Дeлчeв (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 04:51



Здравейте. Аз лично не съм от ГоцеДелчевско, но преди много години завърших там средно образование. Тогава училището се казваше "Иван Гулев", а моята паралелка беше ТРТ(техникум за радио и телевизия). Но повечето паралелки се водеха като СПТУЕ (средно незнам си какво училище по електротехника). Нуждая се от информация за връзка с въпросното училище. Не мога да го открия нито в телефонен указател, нито в интернет. Някой би ли могъл да ми каже как се нарича в момента това училище, за да знам под какво име да го търся. Още повече бихте ме улеснили, ако някой има подръка съвременен телефонен указател на Гоцето и ми даде актуален номер за връзка. Предварително благодаря за всяка посочена информация!



Тема Re: Въпрос свързан с училище внови [re: Гoцe Дeлчeв]  
Автор lady oscar (lubopitka)
Публикувано18.06.05 14:07



Здрасти! Радвам се, че ще мога да отговоря на въпроса ти изчерпателно:) Училището, в което си учил е едното от трите гимназиални училища в града. Повечето хора и до днес си го наричат Техникума, макар че от година-две официално да се нарича Неврокопска гимназия "Димитър Талев":) Ето ти линк към официалния сайт на училището

Мисля, че в него ще намериш всичко, което те интересува. Ако пък търсиш някакви свои бивши съученици бих те посъветвала да погледнеш в не е много сигурно дали ще намериш някой, защото и той трябва да се е регистрирал, но не пречии да опиташ:)))) успех!

Въпреки шибания свят добрите момчета никога няма да останат сами

Тема Re: Въпрос свързан с училище внови [re: lady oscar]  
Авторcъщият (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 23:59



Благодаря лейди Оскар! Целувки.

П.С. Странно е като гледам на снимката сградата на училището и все едно нищо не се е променило за толкова години. Единствената разлика, която забелязвам е сателитната чиния на покрива. Странно е и че никой точно от моят випуск не се е регистрирал на сайта дето си посочила. Може би аз ще съм първият.



Тема Re: Въпрос свързан с училище внови [re: cъщият]  
Автор lady oscar (lubopitka)
Публикувано19.06.05 13:42



ммда, не е много добре развита системата на атол още, доколкото знам на запад такива сайтове са доста популярни, защото много хора изпитват носталгия по миналото, но при нас идеята не е добила много популярност, пък и в общи линии голямата част от хората, които ползват нет-а все още самите те са ученициаз също не съм открила до този момент съученици от Гимназията (ПМГ "Яне Сандаски":), но с някои от тях и досега сме приятели така че, не мога да се оплача много:)))
Иначе си прав - сградата не се е променила ни най-малко, може би само дето и бръшляна е обрасъл повече около входа (винаги много ми е харесвало това на вашето училище:) А ти кога за последно си идвал в Г.Делчев?
клубът не е много активен, рядко се навърта някой, но съм забелязала, че има възпитаници на Техникума, може ако някой се появи да ти разкаже нещо повече за това как са нещата сега, дали има още от твоите даскали и т.н.:) радвам се че все пак за нещо ти бях полезна

благодаря за целувките!

Въпреки шибания свят добрите момчета никога няма да останат сами



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.