Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:15 04.07.24 
Градове
   >> Гоце Делчев
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Българи,  
Автор KeineSonne (Вечерница)
Публикувано27.04.04 20:12



Поздрави от Български Национален Съюз
http://bgns.net

Никой не може да избяга от Кръвта Си


Тема Re: Българи,нови [re: KeineSonne]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано27.04.04 22:50



сега и ти ли ше отвориш тази тема?



Тема Re: Българи,нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор KeineSonne (Вечерница)
Публикувано28.04.04 09:53



А именно?

Никой не може да избяга от Кръвта Си


Тема Re: Българи,нови [re: KeineSonne]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано28.04.04 13:32



Дали тук сме българи или македонци.От съществуването на клуба този спор се зароди поне 4 пъти и толкова замря.Хайде да не го почваме отново,че става тъпо и резултата в крайна сметка е нулев.Да оставим хората да си се чувстват както си искат,това си е право гарантирано чрез Хартата за правата на човека,одобрена включително и от БЪлгария
Относно мен-аз съм казвал че обичам България не по-малко от Македония и обратно.Хайде със здраве,християнски братко



Тема Re: Българи,нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор KeineSonne (Вечерница)
Публикувано29.04.04 15:31



Миличък, да не страдаш от параноя?? Първо, никога нямаше да се сетя да започвам такава тема. Второ, не съм брат - може да съм сестра, братчедка или френдка, но не съм чак толкова мъжествена:))Трето, не съм християнка, макар че се мъча да уважавам религиите, даже и да не ги одобрявам като цяло. Във всеки случай са интересни, особено в допирните/близките им точки, но никой не може да ме убеди, че не са по начало напаст човешка. Четвърто, аз съм българска националистка, но никога не забравям, че съм и 75% македонка, с което безкрайно се гордея и непрекъснато и навсякъде нескромно парадирам!
Тоя спор отдавна се изтърка естествено и на ум не ми е дошло да го подхващам. Да не говорим, че между българите и македонците(от Пиринска и Вардарска Македония говоря, защото от там познавам доста, но предполагам, че важи и за тези от Егейска като съдя по собствените си гени) има някои видими разлики в чертите на психиката, в което няма нищо лошо, напротив прекрасно и интересно е.
Идеята ми беше тотално различна, странно че си се хванал за една дума. Исках да предизвикам коментари относно БНС и нищо повече.
Аjде со здравjе.

Никой не може да избяга от Кръвта Си


Тема Re: Българи,нови [re: KeineSonne]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано30.04.04 21:05



Извинявам се, че те обърках с мъж, но идеята за мъж-националист ми изплува на преден план пред тази жена-националист, а и това никакво слънце малко трудно се разбира
Относно религията- ок,въпреки че за мен пътят към оцеляването на Балканите минава през отвърждаването на християнството и обединяването на ортодоксалните народи.
Радвам се, че се гордееш с македонската си кръв, както и с българската, без значение дали това са две еднакви или различни понятия
Любов и война за свобода



Тема Re: Българи,нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор bojan (Wizard)
Публикувано12.07.04 14:16



lele...ti oba4e dosta si se kompleksiral,molq te ne go pokazvai pove4e za6toto si sme6en!

Винаги ще има утре!


Тема Re: Българи,нови [re: KeineSonne]  
Автор Bvlgari (bvlgari)
Публикувано16.07.04 04:44



Много яко, поздрави!!!

Esse quam videri ignotum per ignotius in aeternum.
Bvlgari



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.