Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:51 01.05.24 
Градове
   >> Гоце Делчев
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Видиш ли гюротия-Кумсалия!  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано22.03.04 13:46



Отдавна ме дразни едно нещо и искам да се изясни поне тук.По разни "световни медии" като Хроника разни мангали малко по малко се причисляват към квартал Кумсала,а хората от редакцията яко подържат тази тема. Аз съм 3-то поколение кумсалия,още дядо ми е бил роден тук.Това което знам от него и от други възрастни хора е ,че Кумсала съществува доста преди да се появи циганската махала.Това е първият християнски квартал в Гоце Делчев и още е един от най-чистите.През 45 година комунистите забраняват номадския живот и циганетата трябва да се настанят някъде.Тогава и се появява циганската махала,която си е напълно отделно от Кумсала.В момента нашия квартал е най-големия,но истинския дух,духа на кумсалията,която ще те спука от бой в диското,който ще се напия като казак и ще пее македонско в 3 през ноща,който ще направи най-голямата сирница в цялото околое,който ще те защити щом сте в една махала дори ако преди малко сте се спуквали от бой,е жив в най-старата част,най-кумсалииската да я нарека,тази около църквата и детската градина.Искам някой да дойде там да каже че сме цигани,нека си подготви здравната книжка.КАзват че е опасно там-опасно е ако се правиш на отворен,наскоро имаше един неприятен случай,не е единствения. Просто искам да ви кажа-интересувайте се хора,недейте говорите без да знаете.Кипва ми като чуя разни глупости за квартала.
Повтарям-в Кумсала няма цигани,няма и да има.Преди години козируваха като минава през нашата улица,сега са много и имат повече кураж.

Ако не вярвате на това тук,елате на следващата сирница и ще се убедите сами.....не гарантирам че книжката няма да влезе в употреба

И преди,И сега,Кумсала е Мафия!



Тема Re: Видиш ли гюротия-Кумсалия!нови [re: [Matrix]Ghost]  
Авторxepocплeap (Нерегистриран)
Публикувано24.04.04 12:09



Така е на6 които мисли 4е комсала са цигани да доиди и да ни го каже жо4ите и има пропоск за гробиштето,таман еблизко до комсала.циганите са
тапи 4ерни сапуни.Комсалае мафия.КОито мисли нешто друго ,знам 4его естрах да доиди да ни каже,поне да даде мнение по този вапрос.Да живее комсала.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.