Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:47 14.06.24 
Градове
   >> Гоце Делчев
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема И като сте толкова добри и толератни искате ли помнови  
АвторПaндopa (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 11:37



Или я по-добре пратете майките и бащите си да гласуват



Тема Re: Искате ли помак за кмет?нови [re: Пaндopa]  
АвторПaндopa (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 11:38



това исках та ви питам



Тема Re: Искате ли помак за кмет?нови [re: Пaндopa]  
Автор Bezhy (червено дяволче)
Публикувано27.10.03 14:06



ти какво искаш да кажеш, че помака ще е по-прост кмет, само защото е помак ли?

Май и ти имаш лични отношения към тези хора, а?



Тема Re: И като сте толкова добри и толератни искате ли пом [re: Пaндopa]  
Автор Bezhy (червено дяволче)
Публикувано27.10.03 14:08



И защо трябва да пращаме майките и бащите ни да гласуват, да не би те да са ни подчинени с нещо и трябва ние да им заповядваме, а те да изпълняват - на теб май ти хлопа дюшемето,а?



Тема Re: Искате ли помак за кмет?нови [re: Bezhy]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано28.10.03 13:00



не става въпрос за това че е лош кмет.Не ,може и да е много добър кмет ,но....за селата които са гласували за него.Голяма част от инвестиците ще бъдат насочвани на там в формата на разни благоустроителни проекти и безвъзмесдна помощ.Виж колко малко хора от гоцето са гласували за него и дали има и 50 християнина от тях,защото каквото и да си говорим ДПС ще остане винаги етническа партия,без значение какво говорят.



Тема Re: И като сте толкова добри и толератни искате ли помнови [re: Пaндopa]  
АвторOrнecлaв (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 13:27



Аз още не мога да разбера къде точно е разликата между помак и християнин? Вие на каква основа я правите тази разлика?
Нали помаците преди да ги потурчат са били българи като нас? Значи сме една стока.
Единствената разлика, която виждам е религията. Ама повечето хора днес дори не са религиозни. Или пък ще сте против кмет, който е евангелист (да речем)?!

Пандора, на разсъжденията ти им отива да си пишеш ника Пъндора. Всичко да си е на едно интелектуално ниво.



Тема Re: И като сте толкова добри и толератни искате ли помнови [re: Orнecлaв]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано29.10.03 16:29



Не става въпрос за това дали е християнин или помак.
Ако той стане кмет,той ще е наясно че хората от селата са го избрали и ,че те ще са тези,които евентуално ще го изберат за втори мандат.Затова той ще се стреми да ги спечели . Него няма да го интересува толкова дали хората от Гоце Делчев го харесват ,стига неговите хора да са доволни.А как ще ги задоволи?няма да е с ебане,ако на някого му е отишъл акъла натам
Той ще се погрижи парите ,които идват като инвестиции,субсидии и т.н. да бъдат насочени към селата .Нещо друго-техните проблеми ще са приоритетни пред тези нА Гоце Делчев,защото той ще иска да си осигури 2 и 3 мандат.Кажи ми колко плаката на него си видял в Гоцето.Аз лично-0.А пък се интересувах активно от кампаниите ,основно заради мои познати. И тази 0 говори достатъчно за това колко го интересува града ни .



Тема Re: Искате ли помак за кмет?нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Bezhy (червено дяволче)
Публикувано30.10.03 09:17



може и така да е, но това не означава че помака няма да е добър кмет - не съм политически ориентирана, само защото мразя цялата тая пасмина - но не подкрепям мнения, които отричат етническите групи - те все пак са българи....



Тема Re: Искате ли помак за кмет?нови [re: Bezhy]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано30.10.03 15:30



Това че е хората не искат помак за кмет не е заради религията му ,а заради причините които ми омръзна да изброявам.



Тема Re: И като сте толкова добри и толератни искате ли помнови [re: [Matrix]Ghost]  
АвторKиko (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 05:51



Стига стези инвестиции и субсидии бе. Къде са те и от къде ще дойдат та ще идат по селата. Москов какви докара и къде са ? Аз поне не съм чул и видял такива. Не си мислете че парите от фонд " Красива България " са такива. А колкото до помаците те са ПОМЪЧЕНИ БЪЛГАРИ, само дето изпомядват друга религия и малко миришат. Е ще омиришат залата на общинския съвет но може да вземат Мъдри и тъпи решения Нека този път пробваме с помачен българин




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.