Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 03.06.24 
Градове
   >> Гоце Делчев
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Какво става по Гоцето, бе пичове... и не само?!:)нови  
Автор B@L@RK (Луд шизофреник)
Публикувано15.09.03 21:53



Не съм ходил там и по селата на нашите от доста време!
Има- няма 2 години!!!

Последния път беше доста пообновено в центъра...



п.с. Има ли някой братовчед от Скребатно тук!?:))







Тема Re: Какво става по Гоцето, бе пичове... и не само?!:)нови [re: B@L@RK]  
АвторSianna (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 11:16



Kato pitash za Skrebatno ne go svurzvaj s Gotse Delchev, molq!
To ne che 90% v grada veche ne sa selqci .... no e naistina kofti kato vzemat da ti se predstavqt razni tupaci - "Ot Gotse Delchev sum - po-tochno ot Satovcha" i t.n.





Тема Re: Какво става по Гоцето, бе пичове... и не само?!:)нови [re: Sianna]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано17.09.03 14:27



е това определено е много лошо.като бях да видя една позната от Добринище която учи в Благоевград,тя ми каза че познатите й от Благ. мислят че Гоцето е помашки град!и това са хора на 100 км от над!



Тема Re: Какво става по Гоцето, бе пичове... и не само?!:)нови [re: [Matrix]Ghost]  
Автор Bиливap (кибермаг)
Публикувано17.09.03 23:22



Ами при наличието на толкова представители на околните села, които се представят от Гоце Делчев за престиж и демонстрират селски манталитет и поведение ... съвсем нормално си мислят хората. То ако с преместването ти в града ставаш гражданин ... Не може цял живот да си живял на село и изведнъж да станеш гражданин. Но пък за Гоце Делчев е нормално. Колко от гражданите имат корени в града?

Наблюденията ми в София сочат, че това което се знае за Гоце Делчев е, че има минерални извори наблизо и добри места за почивка. То като идва човек за няколко дни и е извън самия град и си мисли, че привидното спокойствие е признак на едва ли не културно население.
Да, ама не.
Повръща ми се от родния ми град.
По-точно от хората в него.
Единственото нещо, от което се срамувам в биографията си.



Тема Re: Какво става по Гоцето, бе пичове... и не само?!:)нови [re: Bиливap]  
АвторkRASl (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 22:34



Slavke , davam ti 50 leva za svirka, navita li si ?



Тема Re: Какво става по Гоцето, бе пичове... и не само?!:)нови [re: kRASl]  
АвторTais (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 14:04



Дай повече -стислио



Тема Re: Какво става по Гоцето, бе пичове... и не само?!:)нови [re: Sianna]  
АвторBALARK (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 20:39



Абе, вие, граждани такива... за кой знае колко голяма работа ли се мислите?!

То да бяхте от град като град... да речем Пловдив, Плевен или Варна- да ми говорите като някакви баровци, за каквито се мислите...

Имало селяни, имало помаци... вземете се осъзнайте!!!
Аз вас за какво ви попитах, вие за какво ми говорите!!!

Какво си представят за престиж?! ХАХАХА!!! Това е просто смехотворно... хахаха
Егати престижа... егати и престижния град... направо се покланям!!!
От вас намразих града - и не толкова заради самия град, а заради "кореняците" в него :)))

Абе какво е това преселение там?!? Не бях чувал... идват няколко семейства и нашите хора - пресели се със селяни... :)))
Аз съм в София откакто съм се родил - тук съм се родил, тулк съм живяли откакто се помня не съм бил на друго място за по-дълго от месец... И все пак не се мисля за кой знае какъв гражданин- ако се родя в Лондон и съм с 75 % синя кръв- с роднини по цял свят (благородници) - може и да се почувствам истински гражданин!!!
ВСИЧКИ ДРУГИ СМЕ ПРОСТО ЗАСЕЛНИЦИ НЯКЪДЕ ...

А тук (в София...) , ако вашия град е да речем 30 000 души , тук по толкова се заселват за половин година... Какво означава селяни, бе?! За мен вие там сте селяни- това е относително и ако ти първият ми отговорител, искаш да дойдеш тук , за да работиш, учиш и живееш тук никога няма да тръгна да те ритам по задника!!! ... докато не си тръгнеш?!
Пич, готин, като не ти се отговаря - просто НЕ ОТГОВАРЯЙ!!!

А колкото до теб Bиливap , нито можеш да си гражданин само ако си роден в града, нито пук е вярно това за минералните извори... ето че селата прославят- ИЗВОРИТЕ НЕ СА В ИЛИ ДО ГОЦЕ ДЕЛчЕВ, А В ОГНЯНОВО - ТОВА ПОНЕ МОЖЕшЕ ДА ЗНАЕш... ЗНАчТ ГО 70% ОТ СОФИЯНЦИ И ТОЛКОВА БЪЛГАРИ!!! ЛЕЛЯ МИ Е ОТ ТАМ И АЗ ЛИчНО ГО ПРЕДПОчИТАМ ПРЕД ГОЦЕ ДЕЛчЕВ

Бахти селяните...





Тема Re: Какво става по Гоцето, бе пичове... и не само?!:)нови [re: kRASl]  
Автор Bиливap (кибермаг)
Публикувано21.09.03 00:06



толкова ли опустя Града на курви, че до мен опря?
че за 50лв и пълна програма ще ти направят Градските каки

сори, ама не съм такъв човек

виж, ако толкова искаш да ми дадеш 50лв за услуга - с удоволствие ще те пребия



Тема Re: Какво става по Гоцето, бе пичове... и не само?!:)нови [re: BALARK]  
Автор Bиливap (кибермаг)
Публикувано21.09.03 00:11



виж сега - престижното в цялата работа е, че се представяш за ГРАЖДАНИН, а не за СЕЛЯНИН

отношението на хората към теб ще бъде малко по-различно (поне в началото, докато не покажеш селската си същност)

ей на това разчитат пишман-гражданите от околните села

не съм казала, че ако си роден в град си гражданин - ГРАДСКОТО поведение се оформя И вследствие възпитанието вкъщи ...

е, 14 години от живота си съм изкарала в Гоце Делчев и знам къде какви извори има
и май изрично споменах, че изворите НЕ СА в града, а близо до него ...



Тема Re: Какво става по Гоцето, бе пичове... и не само?!:)нови [re: B@L@RK]  
Автор Bezhy (червено дяволче)
Публикувано22.09.03 20:17



hahaha
ot Skrebatno - ne, ama ima ot Ognianovo




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.