Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:32 22.05.24 
Градове
   >> Гоце Делчев
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Помацитенови [re: [Matrix]Ghost]  
Авторkobrety (Нерегистриран)
Публикувано11.11.03 09:36



Saglasen sam s mneniqta 4e pomacite sa edni savsem normalni i dobronamereni kora,koito si jiveqt mirno jivota i nqmat namerenie da napravqt ne6to lo6o na nqkoi!Tehnite problemi sa sa6tite kato problemite na vsi4ki balgari-mizeriqta,ni6tetata,bezraboticata...Jivqla sam mnogo vreme sred pomaci,opoznavam gi dobre!Moje predi tova i az da sam mislel po drug na4in za tqh,no sega sam sposoben da se biq s vseki koito kaje ne6to nezaslujeno lo6o za tqh!Taka 4e da go duhat vsi4ki koito govorqt ne6to lo6o za pomacite bez da gi poznavat i bez da sa imali ne6to ob6to s tqh!



Тема Re: Помацитенови [re: kobrety]  
Автор kristi92 (непознат )
Публикувано28.04.08 00:52



br priqtel mn hora v bg trqa d razberat 4e pomacite sa mn po-dobri priqteli ot bulgarite po veseli i drujeliubni hora samo nqkoi da pipne moito mom4e i vi ubivam we



Тема Re: Помацитенови [re: kristi92]  
Автор mutrata1 (шегаджия)
Публикувано09.05.08 17:46



nai- lo6o e kogato 4ovek se izkazva nepodgotven.az sam izrasnal sred pomaci,u4il sam s tqx, igral sam s tqx,slujil sam s tqx, i prodaljavam ejednevno da ob6tuvam s tqx otnostno rabota i t.n.tova sa nai-rabotlivite xora ,koito poznavam,te izkarvat xlqba si edinstveno i samo s pot na 4eloto,no da ne zabravqme prikazkata za mar6ata i stadoto,vsqko ob6tesvo,etnost ta dori i grupa ot xora mejdu tqx ima mar6a.Gospodin mattricata da ne govori gluposti a da doide da go zaveda po tezi sela i da vidi za kakvo stava vapros,a kolkoto za orajieto az o6te ne sam 4ul po novinite vaorajen pomak zastrelq sobstvenik na banka v centara na grada,dokato v sofia tova e ejednevie mai? Xi4 ne se opitvaite da seete zloba i vrajda mejdu xristiqni i miusolmani,tezi koito gi poznavat nikoga nqma da sko4at sre6tu tqx,no da ne se zablujdavame ,4e bixa stoqli mirno na vsqkakvi napadki,normalno e da se za6titavat.taka ,4e tova e absurdna neistina i zabluda ,taka moje da govori 4ovek koito ne e nared s akala,{ami da : da govori6 takiva seriozna ne6ta za ne6to,koeto ne poznava6 i ne si vijdal dori ,ta tova ako ne e smaxnato i bezotgovorno ne vijdam koe e?}



Тема За грамотноста?нови [re: mutrata1]  
Автор Бyнe (непознат )
Публикувано03.07.08 00:57



Вие чоджом, дали сте поганци, българи или помаци не знам ама някои правят впечатление на безписмени, неграмотни

Ето тука в дясно пише с голями букви на латиница KREDOR и точно до него има едно синъо квадратче с EN вътре. Натиснете въпросното квадратче и ще изкокнат още 3 шарени квадратчета. Вие да натиснете това в средата, червеното дето има 2 буквички BP - БЪЛГАРСКА ФОНЕТИЧна

Ей ора, помаците били такива, били онакива ама са писмени и говорят на чист и красив български език. А вие големите Българи пишете на идиотица и без никой да ви изнасилва се отказвате от майчиният си език. Е, кой знае, може и поганци да сте, а? Пишете на български не на идиотица. Трудно и неприятно е за четене, също и изключително неуважение към участниците!

Сега по въпроса за помаците. Защо си мисля, че помаците са мохамедани, докато турците мюсолмани? Има ли разлика в тази работа?



Тема Re: Помацитенови [re: kostadinis]  
Автор Robin7 (непознат )
Публикувано23.06.09 21:46



Прост мързел мога да кажа- Аз съм от едно село в района на Гоце Делчев и имам поглед освен да си мързел и работодателите да са те изхвърлили като куче след като не работиш както трябва.
Какви традиции в Гоце Делчев освен да хващат търтей като теб и да им плащат крупни суми пари за нищо работа.
Има страхотно напрежение в района породено единствено от родителите. Просто родителите учат децата си така. Много пъти съм се разделял и карал с приятели защото така са научени да ненавиждат и мразят помаците и турците барабар с ромите.


Син на известен бизнесмен от Г. Делчев го е демонстрирал пред мен толкова много глупости наговори, че да ти дойде да го пребиеш и забележете колко му е акъла да не направи връзка поне на въпроса:
Че помаците не купуват ли от баща ти? - Отговор: Той да не им ги дава в ръцете, има си хора . Аз лично ако имах магазин - не бих продавал на такъв нищо, защото акъла не му стига .Някое лайно откраднал 2 лв и се мисли за кой знае какъв... Да направя ли реклама на фирмата - фирмата е "ГД КОМЕРС" ЕООД ето какви са уж известните бизнесмени и до колко им е културата.
Така е бизнесменчетата са такива учат отрочетата си така....



Тема Re: Помацитенови [re: Robin7]  
Автор r_valentina2OOO (непознат)
Публикувано11.07.09 18:39



Тия помаци в РИБНОВО не са вече българи,техните жени за се забратили като маймуни-тяхно право ,щом им харесва нека са маймуни.В Турция отдавна са махнали забратките.Рибново не вървът към турция,ще я подминат до Арабия


сигурно не ползуват таолетна по една семица-имат шалвари

Редактирано от r_valentina2OOO на 11.07.09 18:40.



Тема Имам "помаци" приятели от 20 годининови [re: Coциoлor]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано07.01.10 21:03



Страхотни хора, повечето от тях вече живеят в София и Благоевград.
Такова трудолюбие и отзивчивост - много съм им признателен за няколкото пъти в които са ми помагли безкористно.
По-чисти българи от повечето "националисти"


Държавата в голям степен им е задължена, защото години наред ги е изолирала заради вярата.

Питайте и ще ви бъде казано

Тема Re: Имам "помаци" приятели от 20 годининови [re: Kostadyn]  
Автор tsok64 (член)
Публикувано19.01.10 08:38



По скоро те сами се изолират заради вярата , иначе че са с чист български произход спор няма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.