Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:00 01.05.24 
Градове
   >> Гоце Делчев
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема готини ли са репортеките на ТВ АЛОМА и стават ли з  
Авторбaндит (Нерегистриран)
Публикувано06.07.03 10:51



определено не. не могат да четат а камо ли да говорят.



Тема Re: готини ли са репортеките на ТВ АЛОМА и стават ли знови [re: бaндит]  
АвторПичa (Нерегистриран)
Публикувано17.07.03 19:28





Редактирано от koмитa на 21.10.06 10:33.



Тема Re: готини ли са репортеките на ТВ АЛОМА и стават ли знови [re: бaндит]  
Авторзизy (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 16:10



готини са. ако се замислим ще стигнем до мнението че изглеждат доста добре за една провинциална кабеларка



Тема Re: готини ли са репортеките на ТВ АЛОМА и стават ли знови [re: зизy]  
Авторtv-boss (Нерегистриран)
Публикувано19.08.05 18:06



щеше да си права, че като за дълбока провинция се търпят от немай къде, но само ако и самочувствието им беше колкото струват, а не нереално високо



Тема Re: готини ли са репортеките на ТВ АЛОМА и ставатнови [re: tv-boss]  
Автормyнчo (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 13:08



Боже, боже! Защо спамите форума с глупости?!



Тема Re: готини ли са репортеките на ТВ АЛОМА и ставатнови [re: бaндит]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано18.09.06 00:04



Зная ,че много се гледа тази телевизия в района!
Поздравления за това!



Тема Re: готини ли са репортеките на ТВ АЛОМА и ставатнови [re: миpa]  
Автор pinky_spearse (otnesena)
Публикувано21.09.06 16:35



Е тая анкета си е чиста подигравка

Как може да не знаете!!!? Та такива таланти, такива оратори и оператори такова разкрепостено мислине....и всичко събрано само в 3 еднакви емисии на 15-мин новини!!! А да не говорим за умелото организиране на мащабния проект!!! Тия говорителки, специално, откъде толкова сили и да правят репортажи, и после да намират подходящите думи да се изразят / дори и това да им коства цял следобед над речник/ (разбира се сичко трее да е на ниво), та и да четат пред КАМЕРА!!!! Да оставим настрана дизайна и на студиото и на облеклото им.... Все пак говорим за Алома...
Ще използвам случая за едно обръщени към екипа на медията:
Е, ама много много ша са радвам акоо правите още авторски предавание и ни ги показвате, нашият град се нуждае то вас!!! Аз с нетърпение следя новините! Много ви обичам сииичиинките!!! А АКО МИ ПУСНЕТЕ ОТНОВО ХАЛМАРК СААМО НА АНГЛИИЙСКИ ЦЕНА НЯМА ДА СИ ИМАТЕ, щот оня скапан чешки или там къв е говорител-преводач направо ме вбесява даже ии да гледам без звук!!!
Айде да се развивате и много бъдещи успехи!

just trust the voice within!

Тема Re: готини ли са репортеките на ТВ АЛОМА и ставатнови [re: pinky_spearse]  
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано25.09.06 11:28



относно посоляването на тв-екипа на алома не съм съгласна, щото са симатични девойките, само ще припомня един рестораньорски виц :не бийте музикантите, те толкова си могат". но относно холмарка и съм "за"връщането на англоезичният вариант и мен направо ме вбесява това шляфтене на нещо като руски. мина ми през акъла че може да е полски. виж за чешки не ес бях сетила. нямам идея на чий екссоц език бърборят, но определено е дразнещо. надявам се да се поправи грешката, ако е възможно.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.