Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 15.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Съжалявам...нови [re: Jennifer]  
Автор abettor (добър)
Публикувано04.01.05 13:35



.... Джени!
Здравомислие е да се зачитат мненията на останалите, решенията да се вземат с мнозинство и клубовете да бъдат спокойни и пригледни места.
Ако "здравомислие" е с административни решения да се затварят устите на едни за сметка на други, то това не е моето здравомислие.
Никой не може да ме убеди, че едни честни и нормални избори за модератор, в който и да е клуб са нещо лошо. И пишещите в клуба да изберат дали да го има или не и кой да е той.
Ако вярваш в здравомислието на администрацията то тогава трябва да вярваш, че тя може да организира такива избори и да прецени дали са реални и честни.
Другото е "здравомислието" на Един и Гого, които виждат навсякъде тролове, духове и опити за преврати.
Ми играе им се на децата, лошо няма.
Но когато административното "здравомислие" съвпадне със "здравомислието" на Един и сие и се тропне на масата "няма да има модератор.....щото.....щото така"! то аз нямам основания за оптимизъм.



Тема Re: Съжалявам...нови [re: abettor]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано04.01.05 13:40



Хайде да изчакаме отговора на Фукла.



Тема Re: Съжалявам...нови [re: Jennifer]  
Автор Go-Tin (бивш Sapiens-s)
Публикувано04.01.05 13:47



Темата съвсем не е за лични любовни обяснения или взаимно близане на рани.
За това си има лични бележки.

"Неназованите неща не променят смисъла си"


Тема Ми тогава....нови [re: Go-Tin]  
Автор abettor (добър)
Публикувано04.01.05 13:51



....се обяснявайте на бележки или се ближете с автора на най-много мнения по темата.
Темата е за модерирането, а не за комплексирането.



Тема Re: За модериранетонови [re: Eдин]  
Автор Teди (с Огънче)
Публикувано04.01.05 14:04



Решението беше разумно.

И временно.



Тема Re: Съжалявам...нови [re: Go-Tin]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано04.01.05 14:09



Темата съвсем не е за лични любовни обяснения или взаимно близане на рани.
За това си има лични бележки.


Любовни обяснения и взаимно близане на рани се привиждат единствено на теб, за което наистина съжалявам.
Всичко, което съм имала да кажа е написано достатъчно ясно, за да бъде тълкувано по много начини.



Тема Re: За модериранетонови [re: Teди]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано04.01.05 14:15



Кой/коя сте Вие?

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Re: За модериранетонови [re: fukla]  
Автор fuklaАдминистратор (своенравна)
Публикувано04.01.05 14:19



Избори за модератор ще се направят веднага след като спрете да се заяждате помежду си. Като се уталожат страстите, нещата сами ще си дойдат по местата. Пак повтарям - в момента на практика клуба си има служебен модератор и това съм аз, така че няма да има спам и кавги, какъвто беше всъщност проблема. Няма място за обиди, лични спорове, ходатайстване и всичко останало там. Пожелавам ви много теми за кулинарни успехи и вкусотии и значително по-малко за изясняване на лични взаимоотношения.



Тема Re: За модериранетонови [re: fukla]  
АвторF1 (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 14:34



Срещу ръжен се не рита!



Тема Re: Ми тогава....нови [re: abettor]  
Автор Go-Tin (бивш Sapiens-s)
Публикувано04.01.05 14:39





"Убий простащината на Abettor с мълчание..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.