Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 22.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Не знам кое й е ясно...нови [re: Eдин]  
Авторбypkaнчe (Нерегистриран)
Публикувано04.01.05 13:16



кой ми го казва?

точно ти, дето не млъкна от началото на скандала? извинявай, аз досега си траех, днес ми е дошло да си кажа, че решението на Фукла е манипулирана тъпотия и щ6е го кажа!

докато не ти изнасяше, беше на всяка манджа мерудия, а сега призоваваш да млъкнем за малко.... ай сиктир!

да, специално за теб и Дженифер ще е полезно да замълчите поне за седмица!
и нема нужда да спамваш клуба с вдигане на стари теми! тоя номер видехме, че не е полезен никому още през лятото....



Тема Re: За модериранетонови [re: Go-Tin]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано04.01.05 13:17



Не усещаш ли защо си говоря с въпросната дама в лични бележки? Просто този разговор не е за тук и няма да доведе до нищо добро, още по-малко за успокояване на обстановката. Използвай и ти същия метод, ако обичаш.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Re: За модериранетонови [re: Go-Tin]  
Автор maranta (usmivka :))
Публикувано04.01.05 13:18



Не ми е в природата да се хващам за думата !
За голямо съжаление - в мое лице няма да намериш опонент !



Тема Re: Не знам кое й е ясно...нови [re: Eдин]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано04.01.05 13:18



Бих те помолила да не ми казваш на кого да отговарям и на кого - не.



Тема Re: Не знам кое й е ясно...нови [re: Jennifer]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано04.01.05 13:19



Не ти казвам, а те помолих.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Re: За модериранетонови [re: Go-Tin]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано04.01.05 13:19



Никой с никого не се заяжда, престани да търсиш под вола теле.



Тема Бих те помолил....нови [re: Eдин]  
Автор abettor (добър)
Публикувано04.01.05 13:21



....много учтиво да не учиш възрастни хора с кого да си говорят. Не знам на колко години е дъщеря ти, но можеш нея да учиш на подобни неща.
И бех те помолил да не ми пишеш злоради лични бележки.
Също така очаквам някой да си "изяде" ушите защото аз не съм и няма да бъда Sapiens-s-s!



Тема Хайде, ще метем заведениетонови [re: fukla]  
Автор Чpeвoyroдниk (яде и пие)
Публикувано04.01.05 13:22



След изказаното мнение на администратора. считам че темата за модерирането и простотиите трябва да приключи. Както се казва в един стар виц отпреди 10 ноември 1989 г. - Партизаните и стражарите се биха сума ти време в една горичка и най-накрая дойде горския и ги изпъди всичките.

Хайде сега всички да си вземат сапунчетата и тривките и да отидат къде? - На баня-я-я! Продължаването на коментарите ще говори единствено за простотията на авторите им. Освен това е безсмислено да коментираш и риташ срещу решенията на админа и да искаш от него обяснения. Казва ви го администратор с осем годишен опит.

Един, не зная дали ти пука какво мисля за теб в личен план. Във всеки случай това може да има само емоционално значение за теб, защото дълго време няма да комуникираме. Но ако държиш да си променя мнението и да повярвам на твърденията ти от личните бележки, постарай се да не пишеш за известно време и да не си на всяко гърне мерудия (това те бях помолил заедно с другите от агитката в моя постинг по повод простотиите в клуба). Така ще докажеш, че ти си свестния, а ако има други - те са лошите.

Горните призиви към Един се отнасят и за Абетор, Сапиенс и Го-тин, въпреки, че не съм имал честта да получавам от тех лични бележки!

Айде чао, ще се чуем около Великден или за следващата Коледа. Нека Господ и неговият наместник в клубовете fukla да направят така, че този клуб стане същото приятно място като преди.



Тема В ДИР-а...нови [re: Jennifer]  
Автор abettor (добър)
Публикувано04.01.05 13:24



.... отдавна няма длъжности, Джени. ДИР-а е частна територия, с пълно единоначалие.
Затова и не протестирам. Решението на fucla е прибързано и немотивирано, но то е предизвикано от засиленото ходатайство на някои клубари.
И да не ми харесва нямам избор освен да приема това решение.
Еххххх, а навремето се правеха избори за модератор и хората САМИ решаваха да има или да няма! След което идваше фукла, броеше реалните гласове и вземаше решение.
Както е видно тези времена отдавна са в миналото.




Тема Re: В ДИР-а...нови [re: abettor]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано04.01.05 13:29



Възможно е да си прав, но просто не искам да повярвам, че е така.
Не убивай надеждите ми!

Не всички здравомислещи хора са изчезнали!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.