Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:02 30.04.24 
Градове
   >> Горна Оряховица
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема до чурукувецнови  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано09.03.08 13:01



... имало ново заведение. някой ходил ли е там? как е? открили го на 1-ви март. аз ще ходя другата седмица, че сега много ми дойдоха запоите.

прави каквото трябва, да става каквото ще


Тема Re: до чурукувецнови [re: chorlavata]  
АвторSex (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 15:21



По-рано на Чуруковец,други неща се правеха,а сега заведение отворили,докаде стигна техниката!





Тема Re: до чурукувецнови [re: Sex]  
АвторWu-PriNceSs (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 16:53



heh i po dobre 4e stava po civilizovano



Тема Re: до чурукувецнови [re: chorlavata]  
Автор Людмилa (желаната)
Публикувано03.06.08 02:19



как няма да ти дойдат много запоите като съпругът ти навярно е забравил че съществуваш, типично за мъжете ви


чувала съм че биле фригидни, а жените алкохолизирани от мъка че са нежелани в родното си място и често търсят утеха в пиячката докато премине някой чужденец с надежда да им излезне късмета

ако се досетиш за мен пиши ми

Тема Re: до чурукувецнови [re: Людмилa]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано03.06.08 16:51



тц, бъркаш нещо по отношение на мъжете ни... ако имаш в предвид тези от Горна. те са същите като всички останали. и жените сме така. виж, ако на тебе някой от тук не ти е обърнал нужното внимание, помисли си дали не е заради твоята фригидност. впрочем думата 'фригидност' се използва за жени. а за мъжете май беше... импотентност. поправи ме ако бъркам.

'ако се досетиш за мен пиши ми' - ми не, не се досещам.



Тема Re: до чурукувец [re: chorlavata]  
Автор Людмилa (желаната)
Публикувано03.06.08 17:11



няма как да наричам същества които не са мъже импотентни, те са фригидни, нещо не включваш май защо ги наричам така



а не се ли усещаш че другото е сигнатурата ми и на нея ли отговатяш?
от алкохолизъм май нещо трудно зацепваш

ако се досетиш за мен пиши ми

Тема Re: до чурукувецнови [re: Людмилa]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано03.06.08 17:39



ай стига ме хапа деееее...

... бях без нет един месец и днес го пуснаха. още трудно вдявам, да му се не види. ти май нещо си от близо подострена, а?



Тема Re: до чурукувецнови [re: chorlavata]  
Автор Людмилa (желаната)
Публикувано03.06.08 17:57



не те хапя, ако си нямала нет, изкарай си го на доставчика, вина нямам


не съм подострена, шегувам се

ако се досетиш за мен пиши ми

Тема Re: до чурукувецнови [re: Soka]  
Автор Людмилa (желаната)
Публикувано04.06.08 12:02



Неграмотнико, след като имаш едва 10-12 см. в панталона си, колкото и да се старая по добро няма да стане, ако ще и като ластик да го разтягаш. Какво съм виновна че природата те е осакатила? А за моето старание не се грижи има на кой да го показвам.


Що се отнася до моя град, само единия му квартал е по голям от вашата махала наречена Г.О. А и скоро ще сте квартал на Търново Само не знам болярите дали ще приемат пълчищата ви от индианци

ако се досетиш за мен пиши ми

Тема Re: до чурукувецнови [re: Людмилa]  
АвторWu-PriNceSs (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 14:39



Koi po dqvolite pusna toq typiq sluh che gorna shte stava kvartal na tyrnovo. az sum ot gorna i sum absoljutno protiv! a i nqma takova neshto, tova e izmislica na tyrnovci. Ljudmilke ne te znam ot koi grad si no ako shte i ot Sofia da si tova ne te pravi po-malko seljanka ot nas.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.