Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:51 01.07.24 
Градове
   >> Горна Оряховица
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: до чурукувецнови [re: Людмилa]  
АвторSoka (Нерегистриран)
Публикувано04.06.08 16:59



Ti za men ne se pritesnqvai tova deto mi e v ga6tite da ne sqda6 na nego,4e 6te trqbva da te 6iqt posle!

Takiva kato teb sa mi qsni mn govorqt 4e iskat da qdat golemi,pak posle ovikvat mahalata!Ot gornoorqhovskiq sudjuk po-dobur nqma!



Тема Re: до чурукувецнови [re: Wu-PriNceSs]  
Автор Людмилa (желаната)
Публикувано07.06.08 08:41



И защо да е слух? Може да е истина, не съм го пуснала аз това, четох го някъде в клуба ви. А какво ви пречи да сте квартал на Търново, така ще имате мотив да се наричате бивши столичани


По въпроса за селяните моля, моля!!! Правиш ли разлика между селянин и селендур? С едното име се наричат така жителите на селата, което не мисля че е лошо, а за другото мога да ти посоча пример: "Soka"
Извинявай, защо не уважаваш националната ни азбука? Да не би и ти да си от онези които ненавиждат българското?



ако се досетиш за мен пиши ми

Тема Re: до чурукувецнови [re: Soka]  
Автор Людмилa (желаната)
Публикувано07.06.08 08:59



Кучка със салам ли ще плашиш?

колко самохвалковци като тебе си мислят че чушлето е месест пипер Място през което е минало над 4кг. жива плът с джумерка ли ще ме плашиш? Щом тогава никой не ме е кърпил па ти ли ще си "героя"? Смешник!
И още нещо, тук нямаме "махала" , а големи квартали, познаваме си и буквите за разлика от тебе!
Не ми е извесно някоя извън махалата ви да е одобрила качеството на неизвестен суджук, която вкуси от друг , няма да погледне посочения от теб!

ако се досетиш за мен пиши ми

Тема Re: до чурукувецнови [re: Людмилa]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано07.06.08 14:05



по скоро ще направим Лясковец квартал на Горна, отколкото ние да станем такъв на Търново. не че имам нещо против старата столица, родена съм там и имам тамошно жителство(кой ли ти гледа на днешно време жителството де).
но за азбуката те подкрепям напълно. като пишат в български форум, поне да пишат на кирилица. щом аз мога, значи не е нещо сложно.





Тема Re: до чурукувецнови [re: Людмилa]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано07.06.08 14:07



как да одобря качеството на неизвестен суджук? то сега суджуци ментета дал Господ. знаеш ли от какво месо са правени?



Тема Re: до чурукувецнови [re: Людмилa]  
АвторSoka (Нерегистриран)
Публикувано07.06.08 16:59



Ne sam 4uval jena da se hvali 4e prednicata i e razbita i hlopa,qvno dosta si trenirala s konq na selo!Sudjuka ni e izvesten i izprobvan v cqla BG,no va6to selo mai e dosta zabutano i zatova ne si go probvala!





Тема Re: до чурукувецнови [re: chorlavata]  
Автор Людмилa (желаната)
Публикувано14.06.08 09:13



права си, наистина суджука е неизвестен и менте, само от кожички, няма грам месце в него



ако се досетиш за мен пиши ми

Тема Re: до чурукувецнови [re: Soka]  
Автор Людмилa (желаната)
Публикувано14.06.08 09:17



хлопа ти празната кратуна на тебе, пишлето ти малко и не може да обере луфтовете



ако се досетиш за мен пиши ми

Тема Re: до чурукувецнови [re: chorlavata]  
Автор Людмилa (желаната)
Публикувано14.06.08 09:20



ами да пишат на кирилица, ама то май там при вас малцина знаят тази азбука



ако се досетиш за мен пиши ми

Тема Re: до чурукувецнови [re: Людмилa]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано14.06.08 12:23



'там при вас малцина знаят тази азбука'-тук 'при нас' го наем къде е. а къде е това 'при вас'?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.