Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:25 17.06.24 
Градове
   >> Горна Оряховица
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема магазин "Роза"  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано29.12.07 20:28



Отидох по Коледа да си купя тоалетна вода в магазин "Роза". Продавачката набързо ми я опакова и чак като се прибрах, видях че на шишето отдолу с малки букви пише "Тестер". Според вас нормално ли е тестерите да се продават и коректно ли е да се печели от тях?



Тема Re: магазин "Роза"нови [re: eli]  
Авторse (Нерегистриран)
Публикувано30.12.07 21:47



Преживей го някяк.Поне 10 години ще минат докато поне-малко се доближим до Европа.
В твоя случай 90% е недоглеждане и ако имаш време предполагам , че ще ти го подменят.
Весели празници!



Тема Re: магазин "Роза"нови [re: se]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано31.12.07 21:26



Преживях го.

Весели празници!



Тема Re: магазин "Роза"нови [re: eli]  
АвторWu-PriNceSs (Нерегистриран)
Публикувано01.01.08 00:01



Ako e tozi sreshtu DSK, mislq che e nedoglejdane. Tam vinagi sa mnogo ljubezni. Veseli praznici na vsi4ki!



Тема Re: магазин "Роза"нови [re: Wu-PriNceSs]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 14:42



Na ul. Panajot Cvikev.



Тема Re: магазин "Роза"нови [re: eli]  
Авторse (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 15:56



ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ не я ли прежали тая тоалетна вода?





Тема Re: магазин "Роза"нови [re: se]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 21:14



Просто отговорих на Wu-PriNceSs,нищо повече.





Тема Re: магазин "Роза"нови [re: eli]  
АвторWu-PriNceSs (Нерегистриран)
Публикувано03.01.08 22:04



hmm nego ne go znam. no ima nqkoi mnogo nagli prodava4ki po magazinite za kozmetika i za drehi naistina. osobeno takiva koito dokato razglejdam mi kajat 'moga li da pomogna s neshto' leleeee vbesqvat me :))) minava mi jelanieto da si kupq neshto togava...



Тема Re: магазин "Роза"нови [re: Wu-PriNceSs]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 13:04



И аз не го знаех този магазин-гараж, но минах от там и реших да пазарувам. Не е недоглеждане от тяхна страна, а от моя, защото продавачката каза " Точно за този нямаме кутия" и бързо го натика в едно пакетче. А аз го купих за подарък за Иванов ден. Не ми се ходи да се разправям. А за магазин "Роза" до данъчното-наистина там са много любезни и момчето и момичето. Съжалявам, че не отидох там.
А що се отнася до това, че някои продавачи те емват още от вратата-и аз съм на твоето мнение. Не може човек да се огледа на спокойствие. Даже някой път влизам в даден магазин само , ако има навалица, че да имам време да разгледам. Веднъж бях в Кюстендил в един магазин, влиза един мъж и още незатворил вратата, продавачката му вика:"С какво да помогна"? Мъжът й каза:"Това в България никъде го няма по света. Аз още не съм влязъл и ме започвате. Ами оставете ме малко да се огледам". С продавачката имаше един мъж, който така се развика на клиента, че послденият се наложи да си тръгне веднага.
Смятам, че учтивото обслужване обхваща и свободата на клиента. някои продавачи пък се сърдят, ако не им харесаме стоката и нервно отправят упреци и се заяждат.
Аз не обичам да се разправям така, а може би трябва. Нямам опит и с магазините в чужбина, но тези, които са ходили там разказват, че разглеждат с часове, разтварят стоки, хвърлят ги, а продавачките само ги подреждали.
Дразни ме също, като взема някоя дреха от зкачалка и после я върна, някои продавачки цъкат и идват да оправят закачалката, сякаш съм намачкала дрехата или нещо лошо съм сторила. Та това е, разбира се не всички продавачи са така. Има и такива, които те оставят да си разглеждаш, да си мериш и да се чувстваш удобно. Да са живи и здрави!



Тема Re: магазин "Роза"нови [re: eli]  
АвторWu-PriNceSs (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 19:09



Tova naistina e samo v BG. Za sajalenie. Imam opit s magazinite v 4ujbina, v momenta sum v Germania. Tuk vsi4ki sa ljubezni i naistina mojesh da si razhvarlqsh, da oglejdash s chasove, da izprobvash, i pak se usmihvat. v bg nqkaksi imam 4uvstvoto 4e ako resha da izprobvam nqkoq dreha zadaljitelno trqbva da si q kupq. i ako ne mi stava i iskam drug razmer vse gledat namrashteno. mislq che tova ne e ot zaplatite ili rabotnoto vreme na prodavachkite, poneje i tuk v Germania prodavachkite rabotqt dosta i ne sa koi znae kolko dobre plateni. Prosto te znaqt kak da rabotqt.



Тема Re: магазин "Роза"нови [re: Wu-PriNceSs]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 13:12



Хубаво, е че имаш възможността да усетиш разликата. Желая ти успехи и щастливо пребиваване в Германия.





Тема Re: магазин "Роза"нови [re: eli]  
АвторWu-PriNceSs (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 21:20



blagodaria :) samo che mai shte se pribiram na 14. dano ima poleti che da ne mi propadne bileta. shte go vidia tozi magazin roza kogato se pribera, dali pri men shte sgafiat neshto... shte oglejdam :) i ako neshto sgafi prodavachkata shte i napravia lud skandal!



Тема Re: магазин "Роза"нови [re: Wu-PriNceSs]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано07.01.08 11:59



Lek pyt i uspesho zawrastane!



Тема Re: магазин "Роза"нови [re: eli]  
Автор Free AngeL ((без титла))
Публикувано19.01.08 15:48



Ела си купи от Казанлък, има цели кубици розова вода, а и никой няма да ти продаде тестер! Тук няма нужда от тестери.



Un verdadero amigo es aquel que lo sabe todo de ti y aun asi sigue siendo tu amigo


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.