Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:25 19.04.24 
Градове
   >> Горна Оряховица
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема По чист ли стана града?  
Авторkk (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 11:35



По чист ли стана вашия град от както концесионер за сметта е "Заубермахер". Аз не съм от Г. Оряховица, но се интересувам силно от това как е при вас положението в момента.



Тема Re: По чист ли стана града?нови [re: kk]  
АвторSoka (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 20:22



Da po-4ist e ot predi





Тема Re: По чист ли стана града?нови [re: kk]  
Автор Bademka (Тъмноочка)
Публикувано30.03.07 20:20



Ми понеже съм живяла 25 години в Търново, а само 2 в Горна, мога да ти кажа, че градът е 100 пъти по чист от Търново.

и по-спокоен, не е пренаселен и може да си се разхождаш съвсем спокойно из улиците



Тема Re: a izchisti li se ot ciganite?нови [re: kk]  
АвторSnoop (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 19:01



Men me interesuva dali grada ni se izchisti i v drugiq smisal - ot gadnata napast narechena mangali!!! Poneje ot 2 godini ucha v drug grad i mnogo me valnuva tozi vapros, bih iskal roditelite mi, sagrajdanite mi, i eventualno nqkoi den i moite deca da jiveiat v edin naistina spokoen i miren grad! Predi okolo 10 godini praviha problemi, sega dano se e nameril nqkoi da prechuka i ochisti nqkolko ciganski tikvi taka che da krotne shibanoto im pleme!!! Ako upravlqvashtite se okajat bezsilni da se spravqt - togava lichno az se naemam s moite hora da dovtasame s jutia v raka v ciganskata mahala na grada (ot tezi metalnite jutii) i da strelqm na meso!!! Imam mnogo da si vrushtam i shte go napravq savsem skoro, zaklevam se! Umrete cigani, ili se razkaraite ot grada ni - za vashe dobro e inache savsem skoro e svursheno s vas!!! I nadali nqkoi shte me sudi - jivota na edno bezdomno ulihno kuche e po cenen ot jivota na edin mangal! Dori da me tiknat v zatvora za 1-2 godini, koeto nadali shte stane na koi mu puka za mangalite, no pak shte znam che sum napravil dobro!!! Dano vse pak upravata na grada da sa vzeli merki, iskreno se nadqvam, nali zatova sa gi izbrali jitelite!



Тема Re: a izchisti li se ot ciganite?нови [re: Snoop]  
Автор hoffnung_and_love (непознат )
Публикувано18.07.07 13:50



Prav si mnogo si prav za nqkoi raboti,no choveche ti znaesh li che ciganite sa priqteli sas policiqta i sas vsichki i nishto nqma da napravqt na tqh te sa na tqhna strana ne na nasha i shte te tiknat za nai-malkata zakachka sas tqh v zatvora ne si misli che shte se ottarvesh te sa mnogo opasni chorbadjii!






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.