Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:01 01.05.24 
Градове
   >> Горна Оряховица
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ебачите в Горна Оряховицанови [re: Wu-PriNceSs]  
Авторsex (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 19:39



Kakvo ob6to ima soulja boy s tova dali te 4ukat dobre v Gorna?Stiga izbiva kompleksi vav foruma!



Тема Re: Ебачите в Горна Оряховицанови [re: sex]  
АвторWu-PriNceSs (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 23:25



kompleksi moje bi izbiva6 ti! az pokazvam na mackata 4e ima kade po golemi postijeniq ot neinoto da se iz4uka s niki manolov. kato ne razbira6 po dobre ne se obajdai i tva e



Тема Re: Ебачите в Горна Оряховицанови [re: Wu-PriNceSs]  
Авторhahah (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 10:29



Колко трябва да е прост един човек ,за да се хвали кой го е е***л ?





Тема Re: Ебачите в Горна Оряховицанови [re: 3akъcaлa]  
АвторAHAЛ BИДEO - БECПЛATHO (Нерегистриран)
Публикувано29.03.08 06:19



Има ли моми за пердашене по Горна?





Тема Re: Ебачите в Горна Оряховицанови [re: 3akъcaлa]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано19.04.08 08:48



не знам изобщо дали има ебачи у тоя град, ама знам че за последните няколко дни седем пички от Горна Оряховица ми се лепнаха на скайпа да ми предлагат........

....как си го обяснявате този бум за секс натиск...?! от де ми имат скайпа, мамка му...



Тема Re: Ебачите в Горна Оряховицанови [re: 3akъcaлa]  
АвторMиcтpиятa (Нерегистриран)
Публикувано19.04.08 16:38



да му еба майката и глупав град . оная седмица бех там , значи повлече ме един приятел на дискотека , че като се напих и 2 кукли ми скочиха 3тойка ли сме правили още женски ли е имало не знам , обаче сутринта се събудих с махмурлук и хуя ме болеше мноооого здраво . имах чувството , че съм ебал цялата горна орягховица . много хубавички беха тия 2те до които се събудих лошото беше , че като излезнах от панелката не знаех къде се намирам и си изпуснах влака....



Тема Re: Ебачите в Горна Оряховицанови [re: Mиcтpиятa]  
АвторWu-PriNceSs (Нерегистриран)
Публикувано19.04.08 21:07



Grada ne ti e vinoven za tova 4e si se natrqskal kato prase i si ebal nqkakvi kurvi. A i kvo pove4e iska6 ot tva!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.