Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:29 13.06.24 
Градове
   >> Горна Оряховица
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Предлагам да обявим война на Велико Търново!!нови [re: Eli]  
Авторбoляpин (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 09:41



Радвам се на желанието ти да си помпаш самочувствието и да гледаш през розови очила. Евала. Стои си в горна и недеи да припарваш при нас ,защото едва ли някои ще ти се зарадва.Айде много ви здраве продалжаваите да се помпате и да се самонавивате. Пък за горнооряховскияя хуй ще кажа,че аз незнам да имате каквото и да било в горна оряховица.единственото ви хубаво нещо са к-те ви от чушките



Тема Re: Предлагам да обявим война на Велико Търново!!нови [re: бoляpин]  
АвторEli (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 15:35



Ne si pompam samochuvstvieto a e s pokritie - doktorant sum v London City University. I ne sum v Gorna, a sum v London v momenta. Taka che ne mi e pritriabvalo da priparvam kum vas, osven da ti nacepia selskata fizionomia no s detski raboti ne se zanimavam - duhai supata kopele

Za kvo mi e turnovoto - kato si doida v BG sum samo v GO ili po moreto - ela me vij kak jiveia i umri ot qd
Pozdravi za vsichki sladuri ot rodnia mi grad! Ne im se vruzvaite na tezi skapaniaci - nie sme po dobrite!!!



Тема Re: Предлагам да обявим война на Велико Търново!!нови [re: Eli]  
Авторбoляpин (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 11:07



Ква пък си ти бе.Кво като си в някакво университетче в лондон.Да не би да си мислиш,че си много умна като си там???? 90% от студентите в България имат по голям багаж от теб.Бъди сигурна. Съревновавал съм се с англичани и им знам ниската обща култура.Те първо с географията да се оправят после да се пънат.А пък ти явно си затъпяла като тях.



Тема Re: Предлагам да обявим война на Велико Търново!!нови [re: бoляpин]  
АвторEli (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 16:27



Smeshen si i se izlagash. Oshte malko shte kajesh che Turnovskia uni e nai elitnia v ciala Europe





Тема Re: Предлагам да обявим война на Велико Търново!!нови [re: Eli]  
Авторбoляpин (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 19:58



Нищо няма да ти казвам.Ще ти кажа само ,че това ,че учиш в Лондон не те прави нито по умна, нито по възпитана. Казах ,че много по умни и талантливи от теб си учат в българия,защото нямат средства да учат на запад.А пък ти имаш пари,но със сигурност си завършила чушките в горна. Там бая голям ша си го яла.



Тема Re: Предлагам да обявим война на Велико Търново!! [re: бoляpин]  
АвторEli (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 21:47



Ne sum zavurshila chushkite, brei mnogoznaiko hich ne si naqsno s biografiqta mi. V ezikovata vi sum uchila no tam nishto ne nauchih, dobre che bqha chastnite uroci. Hahah ama si smeshko. Ne govori naizust kato ne znaesh kakva sum.



Тема Re: Предлагам да обявим война на Велико Търново!! [re: Eli]  
Авторбoляpин (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 14:18



Не ме и интересуваш ква си.Това ,че не си научила нищо ти личи отдалеко.И впрочем ако ще обявявате война на търново деистваите стига сте дрънкали.



Тема Re: Предлагам да обявим война на Велико Търново!! [re: бoляpин]  
АвторEli (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 22:55



Pederas boliarski ei sega da se pribera liatoto i shte ti pokaja s koi si imash rabota. Poznavam svesni turnovci no za moia radost niamat nishto obshto s teb. Edinia ot tiah e Pishtova toi mi e super blizak be kucheeeee iskash li da si imash rabota s nego a? da vidish edin po goliam boliarin ot teb kak shte ti pocherni skapania jivotec be mursho!



Тема Re: Предлагам да обявим война на Велико Търново!! [re: бoляpин]  
АвторEli (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 23:00



vsushnost kvoto i da pishesh obijdai si psuvai si koi li go ebe za teb i jalkia ti jivotec znaesh li az dori niama i da cheta kvo si pisal niamam vreme utre zaminavam na pochivka v ispania i shte se vurna chak sled sedmitza togava ako se setia shte ti vidia jalkite 'umotvorenia'. znaesh li koia e razlikata mejdu men i teb - che ti sigurno bachkash a az shte sum na more :) mri kucheeeeee



Тема Re: Предлагам да обявим война на Велико Търново!! [re: Eli]  
Авторбoляpин (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 09:23



Не помня да съм те псувал или обиждал,то не е и нужно.Ти го правиш по добре от мен като се обждаш сама.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.