Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:57 13.05.24 
Градове
   >> Горна Оряховица
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: това е тайна разработка на руснацитенови [re: TCT]  
Автор spider4o™ (генерал)
Публикувано31.12.07 01:25



Гугъл ърт аз съм я правил...навремето, в казармата...


Ти завинаги ще бъдеш в сърцата ни и винаги ще те обичаме, Анди!

Тема Re: това е тайна разработка на руснацитенови [re: spider4o™]  
АвторKazan4ok (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 23:09



brei ti si bil mnogo umen be ! zemi si napravi i edno oko



Тема Re: това е тайна разработка на руснацитенови [re: Kazan4ok]  
Автор spider4o™ (на стаж)
Публикувано25.02.08 16:34



ше те плесна с 1 РПГ


Ти завинаги ще си в сърцата ни и винаги ще те обичаме, Анди!

Тема Re: това е тайна разработка на руснацитенови [re: spider4o™]  
АвторTato (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 00:53



davaj!



Тема Re: Предлагам да обявим война на Велико Търново!!нови [re: TCT]  
Автор 6B4G (непознат )
Публикувано22.03.08 00:43



Наистина сме ми много смешни, да обявите война на Търново - ха ха ха. Няма лошо, давайте ако искате. По-голямта част от жителите на Горна страдат от голям комплекс спрямо Търново и съм се убедил в това много пъти. Освен това в Горна има само един нормален квартал - "Пролет". Понякога имам чувството, че другаде не живеят хора.

Всичките ми познати от Горна живеят там. Има много светсни хора от тях и смятам, че Горна си е просто квартал на Търново и ако се реализира плана за тунел под Арбанаси, това ще стане реалност. Затова не виждам за какво спорите всички.



Тема Re: Предлагам да обявим война на Велико Търново!!нови [re: 6B4G]  
АвторWu-PriNceSs (Нерегистриран)
Публикувано22.03.08 11:51



Pone ikonomicheski vi izprevarvame - vij temata za zaplatite

Za drugo ne sporq, no ikonomicheski sme po dobre. Ako ne vqrvash vij statistikata v vestnika (mejdu drugoto tyrnovski e). Inache za ostanaloto - suglasna sum.



Тема Re: Предлагам да обявим война на Велико Търново!!нови [re: Wu-PriNceSs]  
Автор6B4G (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 00:11



Това за статистиката го знам и четох сттията. Но тя не отразява реалното положение в региона. Всички статистики в България са сгрешени, защото данните който се залагат в тях не са верни. По същата логика в Арбанаси трябва да има най-високи доходи на глава от населението. Всичко зависи как са взети тези данни. Истината е, че всички големи работодатели са свързани с Търново по един или друг начин, дори по-голята част от бизнес елита на Горна е от Търново или живее в Търново.

Иначе много ми харесва Горна, още е сравнително спокойно градче. Според мен трябва да се обединят Търново, Дебелец, Лясковец и Горна и да се създаде един по-космополитен град.



Тема Re: Предлагам да обявим война на Велико Търново!!нови [re: 6B4G]  
АвторTитo (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 23:03



Много ясно! Един голям Търновград столица на Нова Югославия! Добре звучи а?





Тема Re: Предлагам да обявим война на Велико Търново!!нови [re: Tитo]  
Автор6B4G (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 14:54



Защо да е столица на "Нова Югославия" ? Всички големи градове се разрастват, което си е световна тенденция, не виждам нищо лошо в това.





Тема Re: Предлагам да обявим война на Велико Търново!!нови [re: 6B4G]  
АвторWu-PriNceSs (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 11:44



Ne vi trqbva da se razrastvate :) Kazvam go s nai dobri 4uvstva. Nikoi nqma da spe4eli ot tova, dori i vie v turnovo.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.