Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 22.06.24 
Градове
   >> Горна Оряховица
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема ,,,нови [re: LOKO1932]  
АвторB rpyпa (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 21:09



А окръжна група група за Локо
Няма ни на линията, затова нямаме площад като Горна, Павликени и Мездра.
Е те това са големи и хубави села.
Ти да не би да казваш че в Търново нямаме кръчми хахахах
Имаме толкова много кръчми, че в събота, когато цялото ви село събува цървулите на Арбанаси и слиза в Търново пак не се усеща да смърди на овчи пазар.
Ако искаш да знаеш засега нямаме квартал да е бил село, Горна ще е първия (да пази Господ)
Имате голям късмет че Търново е толкова близо , така можете да лъжете из България че сте боляри.
Така правят всички от Горна - видял съм ви колко сте жалки



Тема Майка ти духа добренови [re: Snoop]  
АвторДoвoлeн (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 21:13



Доволен съм





Тема Re: Майка ти духа добренови [re: Дoвoлeн]  
АвторSnoop (Нерегистриран)
Публикувано17.04.07 10:21



Yavno samo si q sanuval poneje maika mi s selqnduri ne se zanimava. A tvoita ne se spravi i ne sum dovolen, dadoh i 2 lv po milost, tova vse pak i e sedmichnia biudjet



Тема Защо не се обедините?нови [re: Snoop]  
АвторБлaroeвrpaдчaнka (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 23:56



До колкото знам ВТ и ГО сте на много близко разстояние. Защо управите ви не направят така че да се строи в посока на другия град и след време да се обединят.Така ще станете един по голям град и няма да се мразите.



Тема Re: Защо не се обедините?нови [re: Блaroeвrpaдчaнka]  
АвторSnoop (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 08:40



Da be - da se izdyrjat ot nas! Niama da stane! Nadiavam se nikoga da ne se sluchi tova!



Тема Re: Защо не се обедините?нови [re: Snoop]  
Авторxaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано23.04.07 08:31



Как така ще се обединяваме с Горна бе. Те и сега селяните от горна като ходят по сета и у нас викат ,че са от Търново.Щото ги е срам от града им. Те само във форумите тука се надъхват много.Просто манталитета на търновци и горнооряховци е толкова различен,че просто няма как да стане такова обединение.те в горна са комплаксари,завистници и бай ганьовци.Нека си стоят там и да ни метат гарата.Няма лошо да си имаме черно работници



Тема Re: Защо не се обедините?нови [re: xaxaxa]  
АвторSnoop (Нерегистриран)
Публикувано23.04.07 11:39



Selianin si ti! Za kvo mi e da kazvam che sum ot Tyrnovo kato imam apartament v centara na Varna? Moi sobstven! Nishto che sum ot Gorna!
Ajde lapai i se potapqi, hiumne boliarsko!



Тема Re: Защо не се обедините?нови [re: Snoop]  
Авторxaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано23.04.07 12:20



то тука има и една дето била живеела в центъра на Лондон ама пак си е тъпа селянка от Горна.ти ако щеш и къща на еверест да си построиш пак ще си смахмузен горнооряховец.хахахахахахах



Тема Re: Защо не се обедините?нови [re: xaxaxa]  
АвторSnoop (Нерегистриран)
Публикувано23.04.07 17:30



Na tazi `typa selianka` kakto iq nare4e nito ti nito koito i da e ot obkrajenieto ti ne moje da i se sravni na malkiq pryst. No nishto taka e po lesno da izbivate kompleksi. I `tupata selianka` e sestra mi, koiato mi kupi apartamenta, tyi kato az sum na 16, a ve4e jiveia sam!!! A za6to doidoh da u4a v Varna a ne v VT samo da ti razqsnq, bolqrska tikvo. Ami mnogo prosto - tuk horata sa gotini a ne vazduh pod nalqgane kato vas!



Тема Re: Защо не се обедините? [re: Snoop]  
Авторxaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано23.04.07 17:38



Ами що не учи в горна бе овчо




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.