Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:35 27.04.24 
Градове
   >> Горна Оряховица
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ХЕЛПнови  
Автор the Goddess (divus)
Публикувано06.12.03 19:34



Значи нова съм в Утопия и има няколко въпроса?
1. Как се решава аз към кое кралство да спадам? Автоматично ли става?
2. Съветниците само вярна информация ми дават или е възможно и да ме подвеждат? Щото отдолу виждам опция да обезглавя съветника си, затова питам!

3. Ако примерно някой ще ме напада получавам ли някакво извести е или какво става?
4. И всъщност основната цел на играта е да завладявам нови и нови земи, така ли? Поразгледах менюто, пратих експедиция да експлорва, построих разни инфраструктури и сега какво да правя?

Според мен тази игра е нещо средно между Хироус и Цезар!



Тема Re: ХЕЛПнови [re: the Goddess]  
Автор the Goddess (divus)
Публикувано06.12.03 19:40



А опцията Драгонс?
Аз все още съм на защитно ниво, така че не мог ада вляза там все още!




Тема Re: ХЕЛП [re: the Goddess]  
Автор songbird ()
Публикувано06.12.03 22:58



хихихихи ти истинската годдес ли си ?

1. става автоматично. ако не ти харесва можеш да дефектнеш но губиш 1/3та от земята и ресурсите. не съм го правил щото съм в добро кралство от самото начало.
2. Дават само вярна информация, когато шпионираш другите посредстов тиифс, тогава колкото по добър крадец си, толкова по вярна инфо имаш. Кристалната топка обаче никога не лъже. Ако обезглавиш съветника ще ти падне щастието на хората с 1 левъл. Това го пробваха наште от КЛА когато им постнах темата .
3. Ще получаваш известие за всичко което става в играта. Трябва да знаеш къде да гледаш. Порагледай страниците и скоро ще свикнеш.
4. В играта можеш да си постави различни цели или да имаш голям нетуорт /брутен вътрешен продукт на провинцията или кралството /, или много земя, или много чест /хонър/. За всяка цел има различни стратегии. Питай и ще ти се отговори. Тук разбира се има доста по опитни от мен. надвам се те също да вземат участие .

според мен май голямото предимство на играта е всъщност мултиплея. играеш с 25 съюзника, срещу повече от 80000 без 25 противника.

Успех
кажи къде си да не те нападаме ? остров и кралство.

God, it is full of stars!!!


Тема да те поправянови [re: songbird]  
Автор Dark Discovery (18хилядник)
Публикувано07.12.03 07:44



на генезиса не са 25 :)))

П.С. вече знаем защо Мехул е оставил тази опция за съветниците.
ПС2 може би пък ако хепинеса е под Контент , пък да го вдига ? особно като пречукаш вътрешния си министър ? :)

две равнини в четиримерното пространство могат да се пресичат само в една обща точка


Тема Re: да те поправянови [re: Dark Discovery]  
Автор the Goddess (divus)
Публикувано07.12.03 14:15



Кой е Мехул?



Тема Re: ХЕЛПнови [re: songbird]  
Автор the Goddess (divus)
Публикувано07.12.03 14:17



Мерси за отговора.
Искам целта ми е да чест, как да стане това, в смисъл каква опжия трябва да задам?
Защо да не се нападаме? Нека да стана силна, пък ще видите вие!

П.С Истинската съм, няма фейк тука!



Тема Re: да те поправянови [re: the Goddess]  
Автор Dark Discovery (18хилядник)
Публикувано07.12.03 21:24



онзи на снимката ми :)
Господ Бог и самият Сатана на Утопията :)

две равнини в четиримерното пространство могат да се пресичат само в една обща точка


Тема Re: ХЕЛПнови [re: the Goddess]  
Автор Dark Discovery (18хилядник)
Публикувано07.12.03 21:30



за да играе за цел трябва често да влизате във война
и ти да си добър Т/М . за което ти препоръчвам 3.5 ВПа и поне 3 ТПА.
с оглед на това че се включи толкова късно може би е хубаво да се задържиш около 750-800 акра в началото и следващата седмица да достигнеш около 1000
но не забравяй че това и е едва първата ера и тя е само за да навлезеш в играта . не оачаквай големи постижения от себе си
абе я аз да ти видя кралството да видим кви сте :)

две равнини в четиримерното пространство могат да се пресичат само в една обща точка


Тема Re: Еххх, старото куче си е старото куче.нови [re: Dark Discovery]  
Автор lkew (Slinger)
Публикувано08.12.03 08:41



Що говориш с момичето на китайски? Почакай го да попорасне и тогаз с тия ТПА и УПА.


Годес, имаш ли Utopian Angel? Ако не, иди на Utopiatemple.com и си го намери. Доколкото съм чувал е задължително сечиво.

И дай още малко информация за акаунта - кво животно, къв персъналити...?


--------------------------
п.п. - бе не знам за т/м, обаче поне в наше кралство 3 барона са атакери и един т/м, та май за хонър не е задължително да гадно тиемче.

Билбо Бегай - До Там И Обратно!


Тема Re: ХЕЛПнови [re: the Goddess]  
Автор songbird ()
Публикувано08.12.03 10:55



Прави са момчетата, че трябва да пораснеш малко . Остави си тази ера за научаване. Играта има доста работи за научаване, особенно тънкости.
Бих ти препоръчал, понеже сега се сменя ерата. в момента в който се сменя да посещаваш този клуб по често за да можем да ти дадем съвет какво да избереш. мисля че като начало един ТМ /демек крадец магьосник/ ще свърши чудесна работа за навлизане в играта. Досега най добрия избор беше Елф Крадец /Elf Rouge/. Но трябва да се видят промените за новата ера.

God, it is full of stars!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.