Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:50 20.05.24 
Градове
   >> Горна Оряховица
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Еххх, старото куче си е старото куче.нови [re: lkew]  
Автор Dark Discovery (18хилядник)
Публикувано08.12.03 13:31



добре де
ша си трая !!!/ гледа виновно скъсаните си чорапи и си мърмори под нос неразбираемо/

за икюто и сонга - знам че в момента играе като като Фея мистик , тъй че не я обеждавайте да се учи да атакува моля :)))))

утопия ейнджъла е наистина задължителен! проблема е че некой трябва да обясни за какво служи. некой да има желание да драсне два три реда по въпроса ? :)

ПП - атакър хъмбъл е наистина много яко животно за онър рейпинг. но както се готви да преебе атак тайма ненам наистина :(
иначе си прав де. но все пак ако не сте добро онър рейпинг кралство , трябва да си ТМ за да играеш за онър

две равнини в четиримерното пространство могат да се пресичат само в една обща точка


Тема За Ангеланови [re: the Goddess]  
Автор songbird ()
Публикувано08.12.03 17:32



Ангела се използва за пресмятане на ресуорси на общо казано. Колко войска да пратиш? /това май най често/
Колко крадци да пратиш, за да е успешна операцията?
Какви и колко сгради да построиш?
Колко пара за фонд народна просвета да отделиш :-) ?
Да изпращаш и съхраняваш информация за враговете.
да форматира по подходящ начин събраната разузнавателна информация. осигурява лесен начин за предаване на компресирана информация1 за дадена вражеска провинция. Както и други малко и незнайни опции.
Свали го разгледай и питай, ще ти се отговори.

Па нали си богиня, па то е само едно ангелче.

God, it is full of stars!!!


Тема Re: За Ангеланови [re: songbird]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано08.12.03 19:35



Абе, Небулата трябва да го сложи това най-отгоре някъде.
За да може всеки път, като дойде нов да чете, а не всеки път някой да трябва да отговаря.

I sometimes fancy myself as an evil which exist to opose other evils


Тема Re: За Ангеланови [re: Лeйди]  
Автор the Goddess (divus)
Публикувано08.12.03 19:38



Какво е това небула?
Малииии тук май наистина се говори на китайски




Тема Re: За Ангеланови [re: the Goddess]  
Автор NebulaМодератор ()
Публикувано08.12.03 19:51



Небюла сме НИЕ. Светата тройца.
Между другото това го обмисляме от доста време и това е един добър повод. Доколкото разбрах другата Небюла е писала някой работи затова го моля да ми ги прати, за да ги подредим в една тема, която да кукна най- отгоре.



Тема Абе хора,нови [re: the Goddess]  
Автор the Goddess (divus)
Публикувано08.12.03 19:58



защо почнаха да ме нападат толкова скоро, че аз не съм готова още!



Тема Re: ХЕЛПнови [re: songbird]  
Автор Jack of Shadows (Clubs War)
Публикувано09.12.03 01:33



15% губиш при дефект, иначе с другото съм съгласен :Р
и понеже ме мързи да ти отговарям на долния постинг... елф роуг е най-доброто за т/м... след феъри роуг - играе се по-трудно, да, но е далеч по-ефективно, това мога да го кажа със сигурност.

- Eто ме.


Тема Re: Абе хора,нови [re: the Goddess]  
Автор Jack of Shadows (Clubs War)
Публикувано09.12.03 01:46



Пълно е с мръсници навсякъде, живот....
Прочети гайда, свали си ангела и гледай да имаш по 10 дефенсни спеца на акър, това са ти вторите войски в милитари адвайзъра... баси кошмара, отдавна не съм обяснявал на пълно нюбай, написаното ми звучи неестествено дълго :РР
Такааа
Отиваш на Growth, намираш iternal affairs, селек олл, копи олл. Правиш това на включен ангел и ти се появява билдинг калкюлейтър. Там можеш да си нагласиш % земя, които да заема всяка една твоя сграда, след което да отидеш на гроут и да си ги застроиш
Добър начален страт, смея да кажа най-добрият, поне за мен, е следният.
Да кажем си 300 акра?! Сега, малко е сложно, ама....
да кажем, че ще експловнеш мах акрите, май бяха 150 в началото...
10% болници ти дават 100% бонус на бъртрейт, така че простой около 45 на ускорено строене(разгледай добре гроут страницата) . Тези 45 болници ще бъдат 10% от бъдещата ти земя. Построй доста банки, около20% гилдии, малко тауъри и библиотеки. От земята, идваща ти след ехплорването, строй армърита и маалко фермички. Така на450-500 акра билдинг калкулатора трябва да ти показва следното

8% ферми
10% болници
30% арморита
20% гилдии
5% тауърс
5% библиотеки
останалото банки


Спри да ехплорваш и почвай да тренираш войска. Пропуснах да спомена - още в началото си нагласи драфта в милитари страницата да е поне 50%
Веднъж като натренираш защитата, нататъка всичко зависи от теб - какво искаш да играеш и как да играеш и какви цели ще гониш.

- Eто ме.


Тема Re: За Ангеланови [re: Nebula]  
Автор Dark Discovery (18хилядник)
Публикувано09.12.03 05:49



за да стане по-ясно
"небюлите" сме двамата модератора на клуба
има и един трети ,но той е само духовен :)
бележките ще ти ги пратя
проблема е че са писани за конкретен юзър, трябва само леко да ги преправиш за да звучат като хелп гид
такааа
за утопия ейнджъла
тегли се от utopiatemple.com , последната версия имаше някои проблеми със случайни забивания на програмата но всичко веч е окей мисля .
като го инсталираш се появява долу в систрея ,щракаш с десния бутон и се уверяваш че опцията за следене на клипборда е вкюлчена..
след това отиваш на троун пейджа , селектираш всичко и го копираш в паметта. ейнджъла ти дава един попъп , като е сортирал и форматирал информацията от троун пейджа в много удобен за ползване вид .
съшото се прави с магията наречена СБ - тя е противниковия троун. , и с някои адвайсори - вътрешния дето е за стротилеството , сайънс пейджа и тн.
атакуват те щото така се играе. не знам какво ти е текущото положение, ако следваш предписанато от мен в началото не и трябвало да отнесеш
много :)
но наистина ти трябва утопияейнджъл! така и по-лесно ще ти помогнем..
бтв аз лично ти препоръчвам след една две седмици да си направиш акаунт на основните два сървъра с началото на новата ера . генезиса е странна работа , но постой малко за да навлезеш :)


Сянки , мен по-лесно ли беше да обучаваш ? :)))))))))))))))))

две равнини в четиримерното пространство могат да се пресичат само в една обща точка


Тема Re: За Ангеланови [re: Nebula]  
Автор NebulaМодератор ()
Публикувано09.12.03 07:33



аз пък съм другата Небюла :)

ПС баси писна ми да ме банват от дира. Сянки , - Другарю , Моля ви помогнете ми бързо че оми остава още ден да мина Злобния :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.