Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:06 01.05.24 
Градове
   >> Горна Оряховица
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема за бегинерите, тяхната интернал аферица....нови  
Автор lkel (Rainmaker)
Публикувано02.11.03 00:56



Писна ли ви да обяснявате на нюбита по кингдомите си какъв трябва да им е билдинг страта? Какво да правят със солджърите си?
Това е особено болен въпрос в WoT и Генезис, където нюб се появява средно по 1 на 2 дни. Отдавна ми писна да гледам с тъпо безразличие иначе интелигентни, възпитани "дайте съвет" теми. И аха- аха да пропиша. Днес, неспособен да се сдържа седнах и написах 3 страници кратък гайд за една млада фея роуг. Давам му да се поства, и се оказва, че преждевремено сървърите са се скапали. Отиде подяволите. Да не говорим, че не съм особено опитен.


Та защо не направим обща тема, в която да слагаме интересни или поне дълги съвети, които чуваме от нашите фелоу киндоммейтс? Когато се съберат достатъчно, да оформим свързан текст или удобен план и да си го запазим на ноутпадче на десктопа - удобен за изпецкване по любознателни нюбита?

Предполагам, че се е обсъждало, ама щом няма ефект (статична тема най-отгоре), аз си поствам.

You tell me we can start the rain
You tell me we can find something to wash the tears.....


Тема Re: за бегинерите, тяхната интернал аферица....нови [re: lkel]  
Автор Пивo (nutter)
Публикувано02.11.03 09:34



Добра идея стара пушко !!!


Я дай един страт как да играя джудже / уориър

Ad astra per aspera


Тема Re: pssт! :)нови [re: Пивo]  
Автор lkew (rainmaker)
Публикувано02.11.03 15:55



нема ме иронизираш, ей! :Р

иначе, ако питаш сериозно (надали), отговора е "идея си немам!".
До сега общо взето строя така, че да имам 15% арморита, 20+ бараки, 7 ферми (след пъмп и си требе редовен фераил, пък и съм хъмбъл), 15% wt, 15 до 10 гилдии, 8-12 тауъри, около 5 банки и 5 конюшни. Плюс към един тъмници. Ако случайно е останало нещо - на бараки, тяхната кожа.


--------------
за тия дето не знаят, това ми е първа ера атакър, при туй съм на wol. Да не решите, че страта ми е приемлив.
----------------


Ще се израдвам, ако някой ми даде (на английски) приемлив страт за фея - роуг.

You tell me we can start the rain...


Тема Re: pssт! :) [re: lkew]  
Автор Jill (на война)
Публикувано04.11.03 13:25



Не давам :РРРРРРРРР

This ain't no technological breakdown...
This is the road to hell...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.