Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:06 11.05.24 
Градове
   >> Горна Оряховица
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво ще кажете да направим нещо сериозно тук?  
Автор Jack of Shadows (Shadow)
Публикувано28.08.03 22:45



За сега само спамваме тук, нищо конструктивно, лошо няма, забавно, ама дайте да се поорганизираме малко, да направим няколко смислени теми, които могат да се ни от полза. ТАка можем да привлечем и още към форума, защото за никого не е тайна, че играещите от България са вече много.
Нека направим една тема за билдинг страт, една тема за девелопмент, любопитни факти, сочни жертви и други, нещо като един форум на добре ораганизирано кралство, което все се надяваме да направим някой ден... Тук бях писал една две сериозни теми, както и други, нека поне тях съберем в една...

- Да, сянко на сянката...


Тема Re: Какво ще кажете да направим нещо сериозно тук?нови [re: Jack of Shadows]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано28.08.03 22:54



Ми аз отдавна приказвам за тва. Трябва да има и тема където хората да слагат ЦБ-та и СоМчета на сочни жертви, а и да поискат някой да им ги направи. Тука и батката с връзките трябва да се включи, за да направим един модератор, който да трие офф топиците- например отнасящи се за ГО

Барабанчик изсвири ми нещо минорно.


Тема Re: Какво ще кажете да направим нещо сериозно тук?нови [re: ss_]  
Автор Jack of Shadows (Shadow)
Публикувано28.08.03 23:02



Ами наистина няма да е зле
може да ги направи да са винаги най-отгоре, че да не ги загубим
И Пиво трябва да привикаме, ще ни е от полза, той си а майстор също :)

- Да, сянко на сянката...


Тема Re: Какво ще кажете да направим нещо сериозно тук?нови [re: Jack of Shadows]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано28.08.03 23:05



Ми аз непрекъснато го агитирам ма той се прави на луд.

Барабанчик изсвири ми нещо минорно.


Тема Re: Какво ще кажете да направим нещо сериозно тук?нови [re: Jack of Shadows]  
Автор Tpoйчo Tpoйчeв (Турчин №1)
Публикувано29.08.03 00:29



първата стъпка за това е да си изберем пейджър/модератор в клуба , който да структурира темите и да ги чисти ако се налага .. аз предлагам Сянки за тази работа , ако той се откаже един общ акаунт който редовните тука да ползваме
оттам нататак е лесно ..

И преди , и сега цска в турция


Тема Re: Какво ще кажете да направим нещо сериозно тук?нови [re: Tpoйчo Tpoйчeв]  
Автор Jack of Shadows (Shadow)
Публикувано29.08.03 00:30



Нямам нищо против, но съм по-навит на общия акаунт, нищо не пречи да си пейджвам, пък ако не мога да пейджва някой друг, все пак аз ще отсъствам първата половина на следващата година:)

- Да, сянко на сянката...


Тема Re: Какво ще кажете да направим нещо сериозно тук?нови [re: Jack of Shadows]  
Автор Tpoйчo Tpoйчeв (Турчин №1)
Публикувано29.08.03 01:04



значи решихме го
като се навият и останалите , ще идзтрия теми да няма компромати
ще дам един от другите си акаунти , на който има мнения и тн и ще действаме ..

И преди , и сега цска в турция



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.